ערב מחזק

אירוע מיוחד בנושא ההתמודדות שלאחר הלידה התקיים בהפקת היחידה לקידום מעמד האישה בעירייה ותכנית 'עמיתים' * במרכז הכינוס הועלתה הצגה שעסקה בצמיחה מתוך משבר והתקיים פאנל שהסביר לנשים על המענה שניתן להן בשירותי הרווחה ובטיפות חלב

משתתפות האירוע על התמודדות לאחר לידה. שוברות את קשר השתיקה. צילום: עיריית ק. מוצקין

משתתפות האירוע על התמודדות לאחר לידה. שוברות את קשר השתיקה. צילום: עיריית ק. מוצקין

לרגל חודש המודעות לבריאות הנפש: תכנית 'עמיתים' ברשת המתנ"סים קרית מוצקין והיחידה לקידום מעמד האישה בעירייה קיימו אירוע משותף שעסק בנושא התמודדות לאחר לידה.
תכנית 'עמיתים' לקידום השתלבותם של אנשים עם מגבלה נפשית בקהילה פועלת בקרית מוצקין כבר כשמונה שנים ומקיימת מדי שנה אירוע להעלאת המודעות לבריאות הנפש. השנה, רכזות התכנית אילנה שובינסקי ונוגה אקוני והיחידה לקידום מעמד האישה בעיר בראשות שרית בן שושן, בחרו לשבור את קשר השתיקה וקיימו אירוע שעסק בנושא ההתמודדות שלאחר לידה.
האירוע התקיים באשכול פיס ובחלקו הראשון תמר קלר ריגשה את המשתתפים כשביצעה את הצגת היחיד "ברכת אביה", המבוססת על סיפור צמיחתה מתוך משבר, שהצליח להעצים לעודד ולעורר תקווה בקהל. בהמשך הערב התקיים שיח עמוק, מרתק ומלמד עם פאנל מקצועי שכלל גם את אחות טיפת חלב בחיפה ליאורה קיפר, שדיברה על המענה שניתן בטיפות החלב וגורמי התמיכה המסייעים לאישה, ואת מנהלת הרווחה בקרית מוצקין אירינה מנשרוב, שסיפרה על השירות והטיפול המשולב שניתן בתחנת הרווחה.
תודה מיוחדת נמסרה למנהל אשכול הפיס שמעון בן ישי וצוות המתנ"ס שתרמו להצלחת האירוע, ולקונדיטוריית אוטמזגין שתרמה את הכיבוד לערב המיוחד.
משאל גולשים ניוז חיפה והקריות

  • איך אתם ממתיקים את הקפה/ תה שלכם?

    צפה בתוצאות

    Loading ... Loading ...

אנו פועלים רבות על מנת לכבד זכויות יוצרים - לפי ס׳ 27א לחוק זכויות יוצרים - אם זיהיתם יצירה שלכם מוזמנים ליצור קשר למתן קרדיט newshaifa.net1@gmail.com
יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.com


עוד בקרית מוצקין
Ads

Zone not found or deactivated.Zone id : 236209