פעם שלישית גביע

הישג מרשים לתלמידי אורט קרית ביאליק בתחרות "אלוף האורטיאדה": זכו בגביע, זו הפעם השלישית בתוך עשור, לאחר שהגיעו עם ייצוג במגמות תעשייה וניהול, ביוטכנולוגיה, בנייה ואדריכלות והנדסת תוכנה * ראש העירייה: "מודה לצוות החינוכי שמצליח כל פעם להביא את התלמידים לפסגות חדשות"

דוקורסקי עם הנהלת אורט קרית ביאליק והתלמידים הזוכים. הגביע הוא שלהם. צילום: באדיבות עיריית קרית ביאליק

דוקורסקי עם הנהלת אורט קרית ביאליק והתלמידים הזוכים. הגביע הוא שלהם. צילום:  עיריית ק. ביאליק

תלמידי בית הספר אורט ע"ש פיינשטיין בקרית ביאליק זכו בגביע היוקרתי של תחרות של רשת אורט ישראל, "אלוף האורטיאדה". בתחרות התמודדו כ-350 תלמידים במסלולי המצוינות והחדשנות מכל בתי הספר של רשת "אורט" ישראל, בכל מגמות הלימוד הטכנולוגיות.
את בית הספר "אורט" פיינשטיין קרית ביאליק ייצגו המגמות הבאות: תעשייה וניהול – התלמידות עדן מייזל ונועה נקל; ביוטכנולוגיה – התלמידות שחר תהילים ומורן קפלוטו; הנדסת תוכנה – התלמידים אביב דוננפלד ואלכס טיכוננקו; בנייה ואדריכלות – עדן מנקין וליטל מרום; ובמסלול חדשנות הנדסת תוכנה – התלמיד ירין לבנהרט.
הגביע הוענק לקרית החינוך אורט קרית ביאליק לצמיתות לאחר שזכתה בו בפעם השלישית במהלך עשר השנים האחרונות.
ראש העירייה אלי דוקורסקי הודה למשתתפים ובירך על הזכייה: "תודה למנהל הטכנולוגי של בית הספר ד"ר ישראל ברגר, וכן למרכזי המגמות סמדר ריינר, תמר כהן, איילה עדי, שלומית כהן, ברוריה בוטנרו, ענת דופלט והמורים המסורים, שמשקיעים בתלמידים את המיטב ומביאים אותם כל פעם לפסגות חדשות. תודה גם למי שמנצח על העשייה החינוכית, מנהל קרית החינוך רמי פורת".


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.com



עוד בקרית ביאליק