טרגדיה בחיפה: איש עסקים משכונת אחוזה שם קץ לחייו 

מאחורי הטרגדיה שבסופה התאבד איש העסקים החיפאי, מסתתר סיפור על תחרות עסקית אשר הובילה לסכסוך מר ואף לרצח של שני בני משפחה מחמולה ידועה 
 

תושב חיפה, בן 48, בעל פיצוציה מצליחה בעיר, שם אתמול (רביעי) קץ לחייו, בביתו שברחוב שוהם בשכונת אחוזה.

צוותי רפואה, משטרה וזק"א הגיעו אתמול לביתו של האיש, לאחר שנתקבל דיווח על האירוע. הוא נמצא בביתו כשהוא ללא רוח חיים. על פי פרסומים שנפוצו ברשת, איש העסקים אשר מחזיק גם בפיצוציה מצליחה, נקלע לסכסוך חריף עם מתחרים פוטנציאליים שעמדו להביא לחיפה מותג מפורסם של פיצוחים מהמרכז, מה שעלול היה לגרום לתחרות עסקית קשה עבור המנוח ואף לקריסתו.

 

מתנדבי חסד של אמת. צילום אילוסטרציה: דוברות זק"א

 

המנוח יצר קשר עם המתחרים החדשים, אולם תוצאות השיחות בינו לבינם העלו חרס ולכן הוא החליט בשל כך ליצור קשר עם שני אחים מחמולה ידועה בעולם התחתון, אשר איימו על המתחרים העסקיים שכבר החלו בהקמת המקום, וניסו לגרום להם לרדת מהרעיון. בתגובה, יצרו גם המתחרים קשר עם גורמים עבריינים ובסיומה של הפרשה נרצחו כתוצאה מסכסוך בין שני המחנות, זוג האחים מהחמולה הידועה.

 

איש העסקים לא עמד בנטל ושם קץ לחייו. צילום: אילוסטרציה

 

מקורבים סיפרו כי מצפונו של איש העסקים החיפאי ייסר אותו והוא לא יכל עוד לעמוד בנטל האשמה וחש שבגללו ובשל כדור השלג שנוצר, נגבו חיי אדם. מה גם, שמאז חש מאויים וחשש לחייו ולחיי בני משפחתו, עד שלא יכל יותר לעמוד בלחץ ובעומס הנפשי. אתמול הוא נמצא ללא רוח חיים בביתו ולצוות הרפואי אשר הוזעק למקום לא נותר אלא לקבוע את מותו.


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.comעוד בחדשות