חורף קטלני: הרוג ופצוע קשה מהרעלת פחמן בדירה בחיפה (וידאו)

טראגי: השניים ככל הנראה ניסו לחמם את הדירה הקרה במהלך הלילה ושאפו חומרים רעילים
 

הרוג ופצוע קשה נמצאו הבוקר (ראשון) בדירה בחיפה, לאחר ששאפו חומרים רעילים.

בשעה 07:15 התקבל דיווח במוקד 101 של מד"א במרחב כרמל על שני גברים, ככל הנראה נתינים זרים, שנמצאו מחוסרי הכרה בדירה בחיפה.

 

צפו 

צילום דוברות מד"א

 

 

חובשים ופראמדיקים של מד"א העניקו במקום טיפול רפואי לגבר כבן 35 במצב קריטי ופינו לבי"ח רמב"ם גבר כבן 30, כשהוא מונשם. מדובר ככל הנראה, בנתינים זרים מהודו, שהדליקו מנגל בתוך דירה וסובלים משאיפת חומרים רעילים.

זמן קצר לאחר מכן דיווחו חובשים ופראמדיקים של מד"א כי נאלצו לקבוע את מותו של אחד הפצועים.

 

 

ניידת טיפול נמרץ לפני זמן קצר ליד הדירה בחיפה. צילום דוברות מד"א

 

חובש בכיר במד"א טל שוסטק, סיפר: "כשנכנסו לדירה ראינו 2 גברים כבני 35 שוכבים מחוסרי הכרה בחדרים שונים. סיפרו לנו שהיה מנגל דולק בדירה. ביצענו בדיקות רפואיות ראשוניות ב 2 הגברים, אחד מהם שהיה במצוקה נשימתית חריפה הונשם ופונה לבי"ח כשמצבו יציב ובשני שהיה ללא דופק וללא נשימה ביצענו פעולות החייאה מתקדמות וממושכות תוך שימוש בתרופות מיוחדות אבל לצערנו כעבור זמן ממושך נאלצנו לקבוע את מותו".

 

צילום דוברות מד"א

 

מהמשטרה נמסר:

"לפני זמן קצר התקבל במוקד 100 דיווח על 2 גברים, נתינים זרים מהודו שנפגעו בדירה ברחוב הרצל. מבדיקה ראשונית של השוטרים אשר הגיעו למקום, עולה כי 2 הגברים בשנות ה 30 לחייהם חיממו את דירתם באמצעות גחלים ("מנגל") וכתוצאה מכך שניהם נפגעו קשה משאיפת עשן. עם הגעת כוחות ההצלה למקום, נקבע מותו של אחד הגברים והשני פונה במצב קשה לבית החולים רמב"ם. החקירה נמשכת".

 

המנגל. זהירות. חומרים מסוכנים. צילום דוברות המשטרה

 

במד"א שבים ומזכירים הבוקר כי הרעלת חד תחמוצת הפחמן (co), היא קטלנית. הגז עשוי להיפלט כתוצאה משימוש בתנור גז או במוצרים הפועלים על גחלים. זהו גז חסר צבע או ריח ולא ניתן להבחין בקיומו עד שמתחילים להופיע סימני ההרעלה, לכן חשוב לנקוט בכללי בטיחות ובזמן השימוש יש להקפיד על אוורור נאות, לשם תחלופת אוויר.


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.comעוד בחדשות