אות שר החינוך לנוער מתנדב

ראש העיר, רועי לוי: "תיכון מקיף נשר, בשיתוף עם מחלקת החינוך ויחידת הנוער העירונית מעודדים את ההתנדבות בקרב בני הנוער. יובל מביא גאווה גדולה לעיר נשר כולה".

ההתנדבות בקרב הנוער בעיר נשר קוצרת הישגים: יובל קניאס, תלמיד כיתה י"ב בתיכון מקיף נשר, ותושב העיר, עתיד לקבל בקרוב את "אות שר החינוך לנוער מתנדב", ע"ש אלעד ריבן ז"ל. הודעה על כך נמסרה השבוע לראש העיר, רועי לוי, למנהל קרית החינוך בנשר, ארז מזרחי, ולמנהלת תיכון מקיף נשר, לאה אופיר. טקס הענקת האות לקניאס, המשמש גם רכז שכבה בוגרת בתנועת "הצופים", שבט "נשרים", עתיד להתקיים במהלך חודש פברואר.

בהודעה שנמסרה לקניאס, לראש העיר ולמנהלי קרית החינוך בנשר, ממנהל חברה ונוער במשרד החינוך, נכתב כי, "אחד מיעדי המשרד הינו התנדבות כערך לאומי. התנדבות פירושה לפעול מתוך הכרה בצורך קיים ומתוך גישה של אחריות חברתית, זאת ללא ציפייה לתגמול". בהודעת משרד החינוך נאמר כי ועדת הפרס המחוזית התרשמה מתרומתו המשמעותית של קניאס למען החברה והקהילה.

קניאס, פעיל בתנועת הצופים בעיר כבר מעל לארבע שנים. בשנה האחרונה שימש כמדריך כיתות ז' ובשנה הנוכחית החל לרכז את השכבה הבוגרת בשבט הצופים בעיר. "הקסם האישי של יובל, הביקורת האישית והשאיפה למצוינות הופכות אותו למדריך כובש ומיוחד", סיפר השבוע מנהל יחידת הנוער בעיריית נשר, אור מורדו. לדברי מורדו, "עם קבלת תפקיד מרכז השכבה הבוגרת בשבט לקח  יובל על עצמו אחריות גדולה לפיתוח המקצועי והחברתי של השבט. למרות אתגרים רבים הוא מוביל את הצוות לעשייה חברתית מקצועית ולשיתוף פעולה מלא עם יחידת הנוער העירונית".

ביחידת הנוער בנשר מציינים כי יובל נער חברותי, דומיננטי, בעל ראש גדול, המגלה אחריות להובלת פרויקטים ויוזמות ומוכן  להשקיע שעות רבות למען חבריו ולמען שאר בני הנוער בעיר. בנוסף לפעילותו בצופים יובל לקח חלק בפעילות ארגון אחריי! הכנה לצה"ל ובמסגרת משלחת נוער ייצוגית לפלורידה של שותפות ביחד של הסוכנות היהודית: שותפות נשר – בראוורד קאונטי, שם התנדב כמדריך בקטיינה בJCC  המקומי.

ראש העיר נשר, רועי לוי: "תיכון מקיף נשר, בשיתוף עם מחלקת החינוך ויחידת הנוער העירונית בעירייה מעודדים את ההתנדבות בקרב בני הנוער. יובל קניאס מביא גאווה גדולה לעיר נשר כולה. יובל זכה לקבל את ההכרה ממשרד החינוך על תחושת המשמעות שבאה עם העשייה. עיריית נשר ומערכת החינוך המקומית ימשיכו יחד לעודד את הנוער הנפלא שלנו לתרום לקהילה, להתנדב, להגשים חלומות, להתמודד עם אתגרים, ולקצור עוד ועוד הישגים מכובדים".

 

 
משאל גולשים ניוז חיפה והקריות

  • מה דעתכם על מחירי המנות לחתונות באולמות אירועים?

    צפה בתוצאות

    Loading ... Loading ...

אנו פועלים רבות על מנת לכבד זכויות יוצרים - לפי ס׳ 27א לחוק זכויות יוצרים - אם זיהיתם יצירה שלכם מוזמנים ליצור קשר למתן קרדיט newshaifa.net1@gmail.com
יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.com


עוד בנשר