המשטרה: שני חשודים ברצח אביעד בן סימון ז"ל הסתתרו בזהות בדויה במרכז הארץ

המשטרה עצרה היום שני תושבי קריית אתא החשודים ברצח אביעד בן סימון ז"ל, בחודש אוקטובר 2017. הם הסתתרו במשך חודשים במרכז הארץ בזהות בדויה
 

אב ובנו, שני החשודים הנמלטים בפרשת רצח הצעיר אביעד בן סימון ז"ל בקריית אתא, נעצרו היום לאחר חודשים בהם הסתתרו ומצאו מקום מקלט בו לא ניתן היה לאתרם.

משטרת ישראל פענחה כבר באוגוסט 2018 את תיק הרצח של אביעד בן סימון, שנרצח בתאריך 5.10.17 בקריית אתא. אלא שבתום חקירה מורכבת שנוהלה בימ"ר חוף, הוגש בשעתו רק כתב אישום כנגד חשוד אחד בלבד – רועי דדון,

שני חשודים נוספים בפרשת הרצח (אביו ואחיו של הנאשם) נמלטו והסתתרו כאמור עד למועד מעצרם, היום (שלישי).

 

אביעד בן סימון ז"ל. צילום מתוך פייסבוק

כזכור, המשטרה עצרה את החשוד הראשון- רועי דדון, תושב ק.אתא בן 33, בחשד למעורבות ברצח ואילו אביו ואחיו- ראובן דדון בן 56 ו- עוז דדון בן 25, ברחו והסתתרו, כך מתברר היום, לאורך כל התקופה, באחת הערים במרכז הארץ בזהות בדויה.

ביום הרצח בתאריך 5.10.2017 סמוך לשעה 17:00, נורה בן סימון ז"ל ונדקר למוות במרכז המסחרי בקרית אתא, על ידי שלושה חשודים. השלושה, כך נטען, רדפו אחריו עד שהשיגו אותו. בן סימון נורה ולאחר מכן נדקר בגבו.

מהחקירה עולה כי ביום הרצח, סמוך לשעה 03:00, הסתכסך חברו של המנוח, עם אחיו של הנאשם, עוז דדון, בקטטה שאירעה במועדון בשדרות ההסתדרות במפרץ חיפה.

בכתב האישום נטען כי אותו חבר של המנוח, אף איים על עוז דדון במועדון, ואמר לו: "היום אתה מת".

מספר שעות לאחר מכן, הצטיידו האב ראובן דדון ושני בניו רועי ועוז, בסכינים ובאקדח, כך נטען, ועוד באותו הערב עקבו אחרי המנוח וחברו וראו כיצד הם עומדים ומשוחחים, סמוך למרכז המסחרי בקריית אתא.

"הנאשם, עוז וראובן החלו לרדוף אחרי המנוח וחברו שנמלטו בריצה בכוונה להדביקם ולהמיתם. כמה מטרים לאחר מכן, עוז הצליח להדביק את המנוח, תפס אותו והחל לדקור אותו באמצעות סכין בפלג גופו העליון בכוונה להמיתו…. אז הגיעו למקום הנאשם שדקר באמצעות סכין את המנוח כמה פעמים, וראובן שירה באמצעות האקדח לכיוונו של המנוח שלוש פעמים, לכל הפחות, כל זאת עשו בכוונה לגרום למותו", כך נטען בכתב האישום. .

זירת הרצח של אביעד בן סימון ז"ל. צילום: דוברות איחוד הצלה מרחב כרמל

 

כאמור היום, בפעילות משטרתית, נעצרו האב והבן שנמלטו מהמשטרה לאורך חודשים. גם היום הם נתפסו לאחר שניסו לברוח מהשוטרים ובתום זיהוי הועברו לידי היחידה המרכזית של מחוז חוף להמשך חקירה ומיצוי הדין עמם.

נגד השניים הוצא לאחר שנמלטו צו מעצר – והוא הופץ בכל רחבי הארץ לרבות הודעה אדומה בינלאומית.

 

החשוד עוז דדון מקריית אתא. נעצר היום. צילום באדיבות המשטרה

 

האב החשוד, ראובן דדון שנעצר אף היום. צילום באדיבות המשטרה

מפקד היחידה המרכזית במחוז חוף – נצ"מ אלי מגן, ניהל כעת שיחה עם אמו של אביעד ז"ל ועדכן אותה בהתפתחות ובמעצר כל החשודים ברצח בנה.


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.comעוד בחדשות