3,346,032: מסכמים שנה נפלאה עם מעל שלושה מיליון ושלוש מאות אלף גולשים! תודה לכם!

גם השנה בחרתם לאהוב ולהישאר נאמנים ל"ניוז חיפה קריות" ולהנות מאינספור חשיפות, כתבות איכותיות, ידיעות מיוחדות ודיווחים ועדכונים חמים ושוטפים מסביב לשעון. נרגשים ומודים לכם על האהבה הגדולה! כל הפרטים והמספרים בכתבה שלפניכם

 

 

שנת 2018 חלפה לה ואנחנו כאן ב"ניוז חיפה קריות.נט" מסכמים שנה נפלאה עם  3,346,032 (!!!) גולשים וזאת על פי "גוגל אנליטיקס".

הנתונים הללו מעידים מעל לכל ספק ש"ניוז חיפה קריות. נט" ממשיך להיות כלי התקשורת החזק והמשפיע ביותר כיום באזור.

באמצעות המייל האדום ובאמצעות דף הפייסבוק של האתר, קיבלנו ואנו ממשיכים לקבל מכם גולשות וגולשים יקרים, עשרות הודעות, בקשות ומידע על בעיות, פגיעה בזכויות ועוולות רבות, בהן אנו מטפלים במקצועיות מול הגורמים הרלוונטיים ופועלים ללא לאות להעלאת תשומת הלב הציבורית, כאשר אנו משמשים לכם "אוזן קשבת וקול קורא".

בזכותכם גולשים יקרים, "ניוז חיפה קריות.נט" נותר גם השנה כלי התקשורת החזק והמשפיע ביותר באזור, והוא מסכם כאמור את שנת 2018 עם  3,346,032 מיליוני גולשים.

 

3,346,032 (!!!) מיליון גולשים בשנה החולפת. והכל בזכותכם, גולשים יקרים!

 

 

כמות הכתבות והצגות הדפים על פי גוגל אנליטיקס עמדה בשנת 2018 החולפת, על 11,893,979 (!!!) דפים שנצפו, מה שהופך אותנו לכלי התקשורת החזק והמשפיע ביותר באזור כולו.

 

11,893,979 (!!!) כתבות ודפים שנצפו באתר "ניוז חיפה קריות נט", במהלך שנת 2018

 

משך הביקור הממוצע באתר "ניוז חיפה קריות.נט", עומד על פי גוגל אנליטיקס על 05:07 (!!!) חמש דקות ושבע שניות, בהן שהיתם באתרנו ונהניתם לקרוא כתבות רבות, ידיעות בלעדיות, חשיפות ודיווחים חמים ועדכניים.

 

משך הביקור שלכם באתר, גולשים יקרים, נמשך בממוצע לא פחות מחמש דקות ושבע שניות (!) ברציפות

 

 

שיעור היציאה מהאתר, על פי גוגל אנליטיקס, עמד בממוצע על 3.35 אחוזים בלבד, מה שאומר שמרבית הגולשים, או ליתר דיוק נתון מרשים ביותר של 96.65 אחוזים, בחרו להישאר באתרנו ולהנות משפע עדכונים ודיווחים חדשותיים הישר מהשטח ומאינספור כתבות צבע וידיעות איכותיות בכל התחומים.

 

מרבית הגולשים, וליתר דיוק נתון מרשים של 96.65 אחוזים מהגולשים בחרו להישאר באתר ולהנות משפע עדכונים, דיווחים, חשיפות וכתבות איכותיות

 

 

גוגל אנליטיקס (Google Analytics) הינה מערכת סטטיסטיקה חינמית של גוגל לאתרי אינטרנט, והיא משמשת כיום כאחד הכלים השימושיים והנוחים ביותר לניתוח תנועת המבקרים באתר. ואם גוגל אומרים, אז מי אנחנו שנתווכח איתם.

 

גוגל אנליטיקס אומרים. שאנחנו נתווכח?

 

לכם, גולשים יקרים, הבוחרים ב"ניוז חיפה קריות.נט" בכל פעם מחדש, נותר לנו רק לומר תודה מעומק הלב ולהבטיח לכם שנמשיך תמיד להיות כאן עבורכם ולהשמיע את קולכם, במאבקים מול הגופים והגורמים השונים, מול קיפוח זכויות ואטימות ממסדית, וכל זאת תמיד ברגישות ובמקצועיות.

אנו מודים לכם גולשים יקרים, לכם ולמפרסמים הרבים שנותנים בנו אמון.

נמשיך להביא עבורכם את כל מה שעל סדר היום, את הדיווחים החמים והמעודכנים ביותר, החשיפות והסיפורים הבלעדיים, הכתבות המעניינות בשלל נושאים ותחומים וכל זאת בכדי להשאיר אתכם, תושבי חיפה, הקריות והסביבה, מעודכנים בכל ההתרחשויות באיזור, בזמן אמת.

תודה לכולכם מעומק הלב! 


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.comעוד בעסקים