סניף מחודש לרשת סולתם

סולתם, החברה המובילה  והותיקה  בישראל בתחום כלי הבישול והציוד המשלים למטבח, מתחדשת ומשיקה את הסניף המחודש בחיפה • הסניף בעופר גרנד קניון מציע מגוון רחב של מוצרים איכותיים וחדשניים למטבח הביתי והמקצועי.

חידוש הסניף בעופר גרנד קניון שבחיפה, מהווה חלק מהמהלך האסטרטגי להתחדש ולהכפיל את מספר הסניפים תוך כ-5 שנים ולהתאימן למיתוג לאסטרטגית המיתוג שהושקה במהלך השנה הנוכחית.

איזי הראל, מנהל רשת החנויות: "החנות התחדשה ושופצה בהשקעה של כחצי מיליון ₪, היא מתפרסת על כ-80 מ"ר. החנות כוללת את מגוון המוצרים של סולתם. הסניף מציע מגוון של מאות מוצרים איכותיים וחדשניים למטבח הביתי והמקצועי לצד הצעות ערך יחודיות".

סולתם- גרנד קניון חיפה צילום שיר רובין

חידוש החנות הוא חלק מהתפתחותה של חברת סולתם בשנה האחרונה. התפתחות שבאה לידי ביטוי גם בהרחבת מגוון המוצרים, ובהשקעה של מיליוני שקלים בפיתוח ובייבוא מערכות סירים מהמתקדמות והחדשניות בעולם.

מיטל רובין עובדיה "חנויות סולתם החדשות, מקבלות חשיבה עיצובית לבניית חלל בוטיקי המתרגם ומשמר את המיקוד האסטרטגי של המותג, מומחיות ומקצוענות, אותנטיות וישראליות, אהבה לבישול, איכות בלתי מתפשרת. לשם כך נבנה קונספט בשימוש חומרים בצורתם הגולמית – קורות עץ כבדות הנתלות מתקרת בטון חשופה, ארונות מתכת שחורה, ספריות עץ אורן טבעי, ריצוף אריחי בטון, אמצעי דיספליי וצבעוניות כללית בצבעי היסוד".

השקה סולתם גרנד קניון חיפה צילום: גל בן זאב

 


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.comעוד בצרכנות