מדסאו שגרמניה לחיפה

משלחת מועדון רוטרי מהעיר דסאו בגרמניה הגיעה לביקור גומלין בחיפה

מועדון רוטרי חיפה יזם קשרים עם מועדון רוטרי דסאו ,העיר שהוכרזה בגרמניה כעיר באוהאוס לאומית, לרגל 100 שנה לתנועת הבאוהאוס בארכיטקטורה. החודש הגיעה לחיפה משלחת מן העיר דסאו, להזמנת מועדון רוטרי חיפה. נערך ביקור בטכניון, בפקולטה לארכיטקטורה, שם הוחלט בין השאר על קשרי החלפת סטודנטים וקשרים אקדמיים בחסות מועדון רוטרי חיפה. כמו כן סיירו חברי המועדון עם חברי המשלחת בעיר בהדרכתה של לאה פופר והתרשמו מעושר השפעת הסגנון הבינלאומי והאירופאי בחיפה. הוחלט על שיתופי פעולה אקדמים תיירותיים ועסקיים בין המועדונים. מסכם את הביקור חבר מועדון רוטרי חיפה מר נתן פלדמן יוזם הקשר עם העיר דסאו:"נוצר בסיס איתן להמשך פעילות ושיתופי פעולה לאור מזכר ההבנות שנחתם בעת ביקורנו בדסאו לפני כחודשיים, באוקטובר 2018.

משלחת מדסאו לחיפה צילום: רוטרי יפה

משלחת מדסאו לחיפה צילום: רוטרי יפה

לאור זאת הגיעה משלחת גומלין מן העיר דסאו לביקור בחיפה הביקור היה מוצלח ביותר וכלל מגוון אירועים כולל ביקור בטכניון-הפקולטה לארכיטקטורה, סיור בעיר בדגש על העיר התחתית והדר הכרמל, סיור במרכז הבהאים העולמי. כמו-כן לקחו האורחים חלק בפעילות חברתית עם חברי מועדון חיפה בארוחות ערב ופסטיבל החג של החגים.ביקורה של המשלחת בעיר ובייחוד בטכניון בפקולטה לארכיטקטורה ייתרום ללא ספק לקידום המשימות שקבענו עם חברי המשלחת מדסאו, הן בתחום שת"פ האוניברסיטאות והן בתחום ההכרה בחשיבות המורשת ההיסטורית של תרבות הבהאוסבעיר חיפה. אנו במועדון רוטרי חיפה נמשיך לקדם את היחסים בין שתי הערים". ליוו את האורחים מגרמניה: שחר שבו נשיא מועדון חיפה, נתן פלדמן יוזם הקשר,שלומיתקירשטיין מזכירת מועדון חיפה, טובה גילת, חנה צוריאל, יורם נאומן, זאב מטר, ליאור אטיאס, אביבה רוטרעירית ייגר יואל גלעד, ארז ייששכרוב נפתלי ויטמןחניתה מלכוב, יוכי פלר וחברים נוספים.
משאל גולשים ניוז חיפה והקריות

  • לאור השקת הרכבלית בחיפה - האם תשתמשו בה?

    צפה בתוצאות

    Loading ... Loading ...

אנו פועלים רבות על מנת לכבד זכויות יוצרים - לפי ס׳ 27א לחוק זכויות יוצרים - אם זיהיתם יצירה שלכם מוזמנים ליצור קשר למתן קרדיט newshaifa.net1@gmail.com
יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.comעוד בתרבות ופנאי