מה גורם לדוגמנית ומנחת טלוויזיה לחזור בתשובה?

סיפורה של דוגמנית עבר ומנחת טלוויזיה על עזיבת עולם הזוהר הטלוויזיוני והתמסרות לבורא עולם
איה קרמרמן, מנחת טלוויזיה לשעבר ומי שהייתה בעבר חצי מהצמד הקליל והמוכר של עולם הבידור "איה ושירלי" חזרה בתשובה: קרמרמן התקרבה ליהדות והיום היא חרדית, ואם לשישה ילדים. מה גרם לה לחזור בתשובה לאחר ימי התהילה הטלוויזיוניים?

קרמרמן. השינוי הגדול. תמונה: פייסבוק

קרמרמן. השינוי הגדול. תמונה: פייסבוק

כבר שהייתה בת 15, טסה קרמרמן לבדה לארצות הברית כדי ללמוד בלט מקצועי בפנימייה יוקרתית. לאחר תקופה החליטה שהיא עוזבת וחוזרת ארצה: "המחירים שאני והחברות שלי היינו מוכנות לשלם כדי להיות חלק מעולם האמנות היו מזעזעים", מוסיפה קרמרמן. "לאחר פציעה, ניתוח בברך נתן לי הזדמנות להסתכל על זה מהצד ולהבין, שהעולם הזה לא ראוי כלל להקרבה הזו".

לאחר קריירה של דוגמנות והנחייה טלוויזיה, בין היתר בגיא פינס, בגיל 27 חל השינוי הגדול בחייה של קרמרמן. היה זה כאשר אילי, בנה הבכור, נולד. "אילי הכניס את ה' יתברך לחיים שלנו. בלידה שלו חל המפנה הרציני. זה היה חסד גדול. ה' ממש נגלה אלינו. הרגשתי כאילו ה' אמר לי 'הגיע הרגע. תתעוררי'".

קרמרמן ויתרה על הג'ינס, אמרה להתראות לשיער שכיכב בכל כך הרבה קמפיינים בעולם, ולא הסתכלה אחורה לרגע.

אז "איה ושירלי" נפרדו לדרכן, וקרמרמן בהרצאותיה מספרת על סיפור חזרתה בתשובה ועזיבת עולם הזוהר.

קרמרמן תספר על העולם של לפני, התעוררות הנשמה שלה, ותתמקד בנושאים המציפים את כולנו: זוגיות, תשובה, שלום בית, צניעות, מציאת "היופי הדוסי" שלה. כל אלו מנקודת המבט האישית שלה- ולא כדרך הטפה, מוסר או הפחדה.

מרכז פנורמה חיפה, 23.1, יום רביעי החל מהשעה 17:00


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.com

עוד בהכי חם