צפו בעוקץ סדרתי: זוג הורים עם תינוק גונבים כספים מנהגי מוניות בחיפה (וידאו)

בעקבות סרטון שתועד הלילה בחיפה, הצליחה המשטרה לעצור זוג הורים עם תינוק, אשר על פי החשד עקצו באופן סדרתי נהגי מוניות בעיר. צפו
 

המשטרה עצרה זוג הורים עם תינוק, החשודים בעוקץ וגניבה באופן סדרתי מנהגי מוניות בחיפה.

הבוקר (רביעי ) עצרה המשטרה זוג תושבי חיפה, בגילאי 20 ו -30, בחשד שגנבו כספים מנהגי מוניות בחיפה, תוך כדי הונאתם והסחת דעתם על ידי הבעל, בעוד האשה גונבת בזמן זה את פדיונם של נהגי המוניות.

הנהג, תושב הקריות, ביצע הלילה נסיעה לחיפה לאחר שנקרא לנסיעה על ידי הזוג הצעיר.

כאשר הגיע למקום בשכונת הדר, יצא הנהג לסייע לאב לסגור את עגלת התינוק ולהכניסה לתא המטען בעוד האם הצעירה שלחה את ידה ובשיא האדישות גנבה את כל הכסף שהחזיק הנהג ברכבו.

צפו 

 

 

מהמשטרה נמסר: "על פי החשד, בדומה לסרטון שהופץ ברשתות החברתיות על ידי אחד הקורבנות אמש, נוהג הזוג להזמין מונית ובעת כניסת האישה עם תינוקה למושב האחורי ברכב, היא מבקשת מהנהג לצאת מהרכב ולסייע לבעלה בקיפול העגלה והכנסתה לתא המטען, כאשר בפרק הזמן הזה גונבת החשודה בזריזות את פדיון הנהג".

הסרטון אשר הופץ ברשתות החברתיות על ידי נהג המונית שנעקץ הלילה, הגיע הבוקר לחוקרי תחנת חיפה שפתחו בחקירה מהירה בה אותרו החשודים ונעצרו.

 

החשודה עם תינוקה, הלילה במונית של אחד הקורבנות בחיפה

 

עד כה התקבלו תלונות דומות מנהגי מוניות נוספים, אשר נפלו קורבן על פי החשד באותה השיטה ממש ובתחנת חיפה קוראים לקורבנות נוספים להגיש תלונה בתחנת המשטרה, בהתאם.

שני החשודים יובאו מחר לדיון בבקשה להאריך את מעצרם, בבית משפט השלום בחיפה.


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.comעוד בחדשות