"נמצאה שקית ובתוכה סכין ובגדים מגואלים בדם" 

המשטרה פענחה את רצח הצעירה אימאן מוחמד מעכו והגישה הצהרת תובע כנגד בעלה. המניע והרקע למעשה נותרו תחת צו איסור פרסום
 

ניתן לפרסם, בכפוף לצמצום חלקי של צו אסור פרסום בבית משפט השלום חיפה, כי היחידה המרכזית של מחוז חוף פענחה את רצח אימאן אחמד עוואד, בת ה- 26, שנרצחה על פי החשד בעכו, ע"י בעלה.

אימאן נרצחה בביתה בתאריך 11.12.18 סמוך לשעה 11:00. כוחות משטרה שהגיעו למקום בעקבות דיווח למוקד 100, איתרו אותה ללא רוח חיים. בן זוגה שהיה במקום, מוחמד לבאבידי, בן 37, נעצר ע"י השוטרים.

 

קורבן הרצח, אימאן עוואד. צילום פייסבוק

מהמשטרה נמסר: "בתום חקירה מורכבת, שכללה תשאול עדים רבים, בחינת אליבי מפוברק שניסה החשוד ליצור לעצמו על פי החשד אחרי הרצח, הפעלת אמצעים טכנולוגיים וכן בדיקות המעבדה לזיהוי פלילי של ראיות שנתפסו בזירה, כולל שקית ובתוכה סכין ובגדים מגואלים בדם, הצליחה המשטרה לקשור את בעלה של הנרצחת לאירוע".

במשטרה ציינו כי תחילה שלל החשוד את מעורבותו ברצח ואף סיפק לחוקריו אליבי לכאורה על הימצאו במקום אחר בעת הרצח, ואולם,  בהמשך החקירה, הודה החשוד כי רצח את בת זוגו, כאשר הרקע והמניע נותרו תחת צו אסור פרסום, עפ"י החלטת בימ"ש.
.
אתמול הגישה פרקליטות חיפה הצהרת תובע לפני הגשת כתב אישום. בדיון שנערך בבית משפט השלום בחיפה, הוארך אתמול מעצרו של החשוד עד לתאריך 14.1.19, אז יוגש נגדו כתב אשום ובקשה למעצר עד תום ההליכים.


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.comעוד בחדשות