סערת נוספת: דרישה לביטול מינוי זעאתרה כחבר ועדת הבטחון בעירייה

"מדינת ישראל מאויימת מלבנון וסוריה. רג'א זעתרה תומך בשני הגופים האלה. עלינו למנוע דבר זה ולכן אני קורא לך למנוע מינוי אדם זה לחבר בוועדה", כתב מנכל בצלמו ליועצת המשפטית של העירייה
 

חבר מועצת עיריית חיפה, רג'א זעאתרה, מי שכינה את החמאס והחיזבאללה "לוחמי חופש", יהיה חבר בועדת הביטחון – בעיריית חיפה.

בעקבות הדברים שפורסמו לראשונה על ידי דני סריוטי ב'ישראל היום', פנה הבוקר (חמישי) מנכ"ל בצלמו שי גליק ליועצת המשפטית של עיריית חיפה, בבקשה שתבחן שוב את מינוי זעאתרה כחבר בוועדת הבטחון, ותבטלו.

 

זעאתרה. צילום: יואב איתיאל

 

גליק ציין בפנייתו כי הוועדה הבטחונית בעירייה, "פועלת בין היתר לדאוג למצב הערכות חירום בלחימה מול ישראל, כמו כן למיקום של מתקנים אסטרטגים בזמן מלחמה ובכלל. מדינת ישראל מאויימת מלבנון וסוריה. רג'א זעתרה תומך בשני הגופים האלה. עלינו למנוע דבר זה ולכן אני קורא לך למנוע מינוי אדם זה לחבר בוועדה", את מכתבו שיגר גליק בהעתקים גם לראש עיריית חיפה, שר הפנים, היועץ המשפטי לממשלה, שר הביטחון וראש הממשלה, השר לביטחון פנים וכמו כן לממונה המחוז במשרד הפנים.

זעאתרה מסר בתגובתו לתקשורת: "לא שוחדתי בסיגרים, בשמפניות ובתכשיטים. לא ספסרתי בצוללות ולא סחטתי אמצעי תקשורת. אם מישהו חושב שיש מניעה חוקית שאהיה בוועדת הביטחון, הוא מוזמן לפנות ליועץ המשפטי לממשלה. אני אמשיך לשרת את תושבי חיפה הערבים והיהודים שבחרו בנו בבחירות דמוקרטיות".


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.comעוד בחדשות