שני הרוגים בתאונת דרכים סמוך לצ'ק פוסט: "כבר מרחוק ראינו עשן ואש גדולה" (וידאו)

בוקר קשה עם שני הרוגים בתאונת דרכים קטלנית סמוך למחלף קריות. רכב פרטי התהפך ועלה באש. שני נוסעיו חולצו ללא רוח חיים
 

 

לפנות בוקר (שישי) בשעה 04:22 התקבל דיווח במוקד 101 של מד"א במרחב כרמל על רכב שהתהפך ועלה באש, בכביש 4 בדרך ישראל בר יהודה, סמוך למחלף קריות בחיפה.

במקום שני הרוגים שחולצו על ידי לוחמי האש מתחנה איזורית חיפה, בפעולות מורכבות. .

צילום דוברות מד"א

 

דובר מחוז חוף בשירותי הכבאות, להב אורי צ'ובטרו:

"בשעה 04:17 התקבלה הודעה בחדר המבצעים של תחנה אזורית חיפה על תאונת דרכים בשדרות ההסתדרות בחיפה סמוך למחלף הקריות אשר כתוצאה ממנה רכב פרטי הפוך על גגו ועולה באש. ארבעה צוותי לוחמי אש הוזנקו למקום ובמהלך פעולות הכיבוי זיהו שני גברים ברכב הבוער. מפקד המשמרת רב רשף מרזוק חמוד תיאר כי בעוד הרכב אחוז להבות עלה בידי הלוחמים לחלץ מתוכו את אחד הנוסעים. הנוסע השני היה לכוד ברכב המעוך אשר לצורך כיבוי השתמשו הלוחמים בקצף כיבוי למרבה הצער הסתיים האירוע במותם של השניים".

 

זירת התאונה הקטלנית לפנות בוקר. צילום דוברות מד"א

 

לוחם האש, רס"ר אסף נגרין אשר היה הראשון להגיע לזירה מתאר:

"זירה קשה ומזעזעת. כאשר הגענו זיהינו רכב בוער כולו כלפיד. בכדי להנמיך את גובה הלהבות נתנו מכת מים ראשונית ואז זיהיתי כי ישנו גבר במושב הנהג. מיד ניגשנו וחילצנו אותו  מתוך הרכב, בעודו ממשיך לבעור. זיהינו גבר נוסף אשר היה לכוד והרכב היה צמוד לבטונדה כך שלא התאפשרה גישה. משכנו את הרכב בעזרת כננת והסרנו את הדלת באמצעות כלים הידראוליים ורק אז עלה בידינו להוציאו. למצער, הסתיים האירוע בגביית חיי השניים"

חובשים ופראמדיקים של מד"א קבעו את מותם של השניים.

 

פעולות כיבוי וחילוץ מורכב. זירת התאונה לפנות בוקר. צילום דוברות מד"א

הפראמדיקים של מד"א, בנימין מורס ושלמה בן עמי סיפרו:

"מדובר בתאונה קשה ומזעזעת, כבר מרחוק ראינו עשן ואש גדולה וכשהגענו הבחנו ברכב הפוך על הגג שעולה באש ולא ניתן היה להתקרב, מחוץ לרכב שכב גבר מחוסר הכרה, ללא דופק וללא נשימה ובתוך הרכב הבוער נלכד אדם נוסף, לאחר שהכבאים הגיעו וסיימו את  פעולות הכיבוי וניתן היה לגשת לרכב, ביצענו בדיקות רפואיות, ולצערנו שני הנוסעים היו ללא סימני חיים ונאלצנו לקבוע את מותם במקום".

הכבאים משכו את הרכב עם כננת בכדי לאפשר את חילוץ הנוסע השני. צילום: דוברות כבאות מחוז חוף

 

 

עדכון לנהגים, השעה 08:00

בוחני התנועה של משטרת ישראל סיימו כעת את איסוף הממצאים בזירה במסגרת חקירת התאונה והכביש נפתח לתנועה לנוסעים מחיפה לכיוון הקריות וצפוי בדקות הקרובות להיפתח גם בכיוון השני.

במשטרה ציינו כי הליך זיהוי ודאי של שני יושבי הרכב טרם הושלם בשל השריפה: "לפיכך יש להמתין ברגישות המתבקשת עד לזיהוי הסופי, בדגש על קבלת הממצאים מהמכון לרפואה משפטית ומסירת ההודעה ההמרה למשפחות", לשון ההודעה.


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.comעוד בחדשות