המסורת החדשה של היכל התיאטרון מוצקין

הכירו את המסורת חדשה של היכל התיאטרון מוצקין: מועדון "הפוואיה"
מועדון "הפוואיה" של תיאטרון מוצקין: הכירו את הקונספט החדש של התיאטרון, שמעכשיו בערבים מיוחדים ישלב בין חוויה קולינרית להופעה איכותית של אומנים מהשורה הראשונה.

"טופ תקשורת" בבעלותו של שאול בכר, יחד עם המפיק עופר אוחיון, חברו לדפנה צורי מנכ"לית היכל התיאטרון מוצקין והוציאו לפועל את הרעיון: "לא צריך לנסוע רחוק להופעות. עכשיו ממש ליד הבית יצרנו שילוב של חוויות קולינרית והופעות חיות. לפני כל הופעה יש ארוחה ושתייה, התפריט משתנה לפי סגנון ההופעה שתבוא אחרי הארוחה, והמחיר לא יקר", מספר לנו אוחיון.

מסורת חדשה בהיכל התיאטרון מוצקין. תמונה: אלבום פרטי

מסורת חדשה בהיכל התיאטרון מוצקין. תמונה: אלבום פרטי

"בנוסף במהלך ההופעה יש ברים פתוחים שניתן להמשיך ולשתות. ביום שישי האחרון ארקדי דוכין פתח עם חצי מההרכב של החברים של נטשה במופע רוק קלאסי. מאות אנשים הגיעו, אכלו ונהנו ממוזיקה טובה. זה הולך להיות חורף מעניין, וגם קיץ מעניין. שווה להגיע", ממשיך אוחיון.

דוכין פותח את ההופעות במועדון "הפאוויה". תמונה: אלבום פרטי

דוכין פותח את ההופעות במועדון "הפאוויה". תמונה: אלבום פרטי

בקרוב בהיכל מתוכננים להופיע ברי סחרוף, גיא ויהל, עמיר בניון ועוד רבים אחרים.

דפנה צורי, מנכ"לית ההיכל מספרת לנו: "זה היה מדהים לראות את כל הקהל עומד על הרגליים ורוקד. ההופעות האלו גורמות לקהל ממש 'לגעת' באומן. מדובר בהופעות אינטימיות במיוחד, ואני מאוד שמחה על הקהל החדש שמגיע להיכל לראות את ההופעות, קהל שאני בטוחה שיהפוך להיות חובב תיאטרון".


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.com

עוד בהכי חם