קמצנות חולנית הובילה את האישה לבית הדין

האשה טוענת שהבעל הקמצן החרים אפילו את תנורי החימום. ומה היה לבעל לומר להגנתו?
בני זוג תושבי האיזור אשר נישאו לפני כשלוש שנים והביאו ילד אחד לעולם, פנו בצוותא לבית הדין הרבני. האישה מבקשת גירושין, הבעל מבקש שלום בית. האישה טוענת כי בעלה קמצן חולני עד כדי כך שהדבר גובל בחוסר שפיות.

תחילתה של הדרמה, כשהבעל החל בתוכנית קיצוצים, תחילה במוצרי מזון לבית, לאחר מכן בהוצאות החשמל ולבסוף גם בהוצאות המים.

בבקשה לבית הדין הרבני מציינת האישה באמצעות עורכת הדין שרין סולן כי בעלה אסר עליה להתקלח יותר מפעם ביום בנימוק כי מדובר בבזבוז מים מיותר, אבל עיקר קמצנותו באה לידי ביטוי ברכישת מוצרי מזון:

"הגענו למצב שעד שלא סיימנו את כיכר הלחם הפרוס שקנינו, הוא סירב לקנות לחם חדש. כך היה מצב שהיינו נתקעים לעיתים קרובות בלי לחם. באותה מידה הוא נהג עם בתנו התינוקת. עד שלא סיימה את קופסת המזון שלה הוא אסר לקנות חדשה".

 

"בעלי קמצן חולני" צילום: אילוסטרציה

עו"ד סולן מציינת עוד כי במקרים קיצוניים אסר הבעל על אשתו לשים מלח באוכל ואמר לה כי מלח מגביר את הצימאון וזה מגביר את הצורך ברכישת בקבוקי משקאות קלים שהיא שותה….

"לשיא הגיעו הדברים כשהבעל החליט להוציא מהבית את שני תנורי החימום שאמורים לחמם לנו את הבית ואת חדרה של בתנו", טוענת האשה.

הבעל, בבקשה לשלום בית, טוען כי טענותיה של אשתו מופרזות. הוא הודה כי אכן החליט לקצץ בהוצאות השוטפות, מאחר ולדבריו הוא לא בטוח במקום עבודתו וחושש כי יפוטר.

הבעל מבקש מבית הדין לחייב את אשתו לחזור הביתה עם בתם הקטנה.


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.com


עוד בחדשות