התיאטרון המוזיקלי ההונגרי מגיע לצפון

"התיאטרון המוזיקלי ההונגרי" חוזר לישראל ולחיפה עם האופרטה האהובה "האלמנה העליזה"
"התיאטרון המוזיקלי ההונגרי" חוזר לישראל עם האופרטה האהובה ומלאת שמחת החיים של פרנץ להאר: "האלמנה העליזה", בניצוחו של המנצח המוערך פאל פרקש ובבימויו של מנהל התיאטרון המוזיקלי ההונגרי בוז'ו ג'וזף בליווי התזמורת הסימפונית חיפה!

בסוף החודש ישוב לארץ התיאטרון המוזיקלי ההונגרי שיעלה את האופרטה האהובה "האלמנה העליזה" של פרנץ להאר, בניצוחו של של פאל פרקש ובבימויו של בוז'או ג'וזף, מנהל התיאטרון המוסיקלי ההונגרי.

תמונה: יחסי ציבור

תמונה: יחסי ציבור

התיאטרון המוזיקלי ההונגרי, 'The Hungarian Music Theatre', מורכב ברובו מזמרי ורקדני האופרה הלאומית, כולל הסולנים המובילים. את המופע תלווה התזמורת הסימפונית חיפה ובכיכובה של  זמרת הסופרן הבינלאומית אדית וורוש.

"האלמנה העליזה", אופרטה ווינאית מאת פרנץ להאר (1905) היא בין האופרות הבודדות בעולם שנכתבו על שמחת החיים ועל יופיים של החיים.

תמונה: יחסי ציבור

תמונה: יחסי ציבור

סיפור המחזה הוא על גורלה של מדינה ענייה שבנקאי החצר הזקן שלה נושא לאשה את חנה, צעירה יפהפייה וחסרת פרוטה. מיד לאחר נישואיהם, מת הבנקאי ומוריש את כל רכושו לרעייתו, רכוש שמכיל את רוב משאבי המדינה. בכירי המדינה מוכנים לעשות הכל על מנת לעצור את הצעירה מלהינשא שוב ולהציל את כספי המדינה מידיה. למרבה המזל, האהבה שכובשת את כולם, למרות שהיא לא עוזרת לפתור את הדאגות, מובילה את הדמויות לסוף טוב דרך מוסיקה סוחפת, הרבה אי הבנות מלאות הומור וריקודים משעשעים.

תמונה: יחסי ציבור

תמונה: יחסי ציבור

חיפה, 31.1, בשעה 20:00, תיאטרון הצפון.


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.comעוד בחברה