איך נפל "מלך הגידול" שהדיח קטינות באמצעות הטלגראס?

במהלך החקירה הסמויה התברר כי הנאשם סוחר בסמים ומספק אותם לכל דורש "מקטן ועד גדול" בדגש על קטינות אשר נקרות בדרכו
 

בתום חקירה אינטנסיבית ומורכבת של משטרת ישראל, הגישה יחידת תביעות צפון כתב אישום כנגד סוחר סמים, בן 35, אשר מכר סמים לכל דורש, בגירים וקטינים כאחד, באמצעות אפלקציית ה"טלגראס" שם הוא מכונה "מלך הגידול" או מרפאה של משמש".

במהלך החקירה הסמויה שהתנהלה נגדו, עלה כי הנאשם סוחר בסמים מסוכנים ומספק אותם לכל דורש "מקטן ועד גדול" בדגש על קטינות הנקרות בדרכו. כמו כן הוא מואשם כי סיפק לנערות הקטינות וודקה ומשקאות אלכוהוליים.

 

סיפק סמים בעיקר לקטינות ונתן להן לשתות וודקה. צילום: אילוסטרציה

 

ברוב המקרים הקשר הראשוני היה נוצר באמצעות אפלקציית "הטלגרס" שם היה מכונה הנאשם "מלך הגידול" או מרפאת משמש" כאשר בהמשך ביקש מצרכני הסמים ליצור איתו קשר באופן ישיר לטלפון הנייד שלו.

הנאשם גם היה נוהג לצאת בהודעות תפוצה על משלוח חדש של סמים מסוכנים שהגיעו וזמינים למכירה,

כמו: "שוקו חם מגיע לעיר"… או "הרופא הגיע לעיר".

 

אחת ההתכתבויות של "מלך הגידול"

עוד עלה מהחקירה כי הנאשם יצר לעצמו מעגל גדול של לקוחות ולפעמים אף היה מתקשר מיוזמתו ללקוח שמזמן לא יצר איתו קשר ודורש בשלומו.

במקרה אחד הגדיל לעשות ואף הזמין קטינה לבלות איתו בחוף הים שם סיפק לה משקה משכר מסוג וודקה.

 

עוד אחת מהתכתובות שתפסה המשטרה

לאחר חקירה סמויה ומורכבת במשך מספר חודשים נעצר הנאשם לפני כשבועיים. ביום חמישי האחרון הגישה יחידת תביעות צפון כנגד הנאשם בקשה למעצר עד תום ההליכים, וזאת במקביל לכתב אישום חמור אשר הוגש נגדו המכיל 18 אישומים בהם עשרות עבירות של סחר בסמים מסוכנים, הספקת משקה משכר לקטין והדחת קטינים לסמים מסוכנים.

"משטרת ישראל נאבקת בנחישות בהפצת סמים מסוכנים בכלל, בדגש על בני נוער ופועלת בכל המישורים תוך שימוש בכל האמצעים העומדים לרשותה במטרה למנוע את הפצת הסמים בדגש על "אפלקציית ה"טלגרס" המהווה דרך קלה להפצת סם מסוכן ונגישה מאוד לבני הנוער, אשר במקרים מסוימים הסמים הללו מהווים עבורם מדרון חלקלק שעלול להפוך לצריכה שוטפת של סמים, התמכרות ואף חבירה לגורמים עבריינים", כך נמסר מהמשטרה.


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.comעוד בחדשות