בריאות וביטוח בכרמל

  כנס הבריאות הגדול של לשכת סוכני הביטוח בישראל סניף  חיפה והצפון בשיתוף ביה"ח כרמל הסתיים בהצלחה. לכנס הגיעו כ 250  סוכנים ואנשי מקצוע מובילים מתחום הבריאות והביטוח מכל רחבי חיפה והצפון שלמדו והשתלמו בחידושים האחרונים  בעולם הבריאות והרפואה. את הכנס ארגן והפיק בהצלחה מנהל הלשכה הנמרץ של הצפון מיכה אדוני ויחד עם נשיא הלשכה […]
 

כנס הבריאות הגדול של לשכת סוכני הביטוח בישראל סניף  חיפה והצפון בשיתוף ביה"ח כרמל הסתיים בהצלחה. לכנס הגיעו כ 250  סוכנים ואנשי מקצוע מובילים מתחום הבריאות והביטוח מכל רחבי חיפה והצפון שלמדו והשתלמו בחידושים האחרונים  בעולם הבריאות והרפואה.

בצילום: פרופ' רובינשטיין וד"ר סגול בכנס הביטוח. צילום באדיבות לשכת סוכני הביטוח

את הכנס ארגן והפיק בהצלחה מנהל הלשכה הנמרץ של הצפון מיכה אדוני ויחד עם נשיא הלשכה ליאור רוזנפלד הם שיבחו והודו על שיתוף הפעולה המיוחד עם ביה"ח כרמל. " זאת מסורת ארוכת שנים וחיבור אמיתי לקהילה שלנו ושל ביה"ח כרמל, אמרו. אנו מאמינים במקצועיות וברפואה האיכותית שבבית החולים כרמל ונמשיך לשמור ולשתף פעולה עוד שנים רבות".

ד"ר אורי סגול מנהל מכון הגסטרו בכרמל ובמרחב חיפה של הכללית דיבר על חדשנות ביזמות בעולם הרפואה הישראלי ועל חשיבות הגילוי המוקדם בסרטן המעי הגס. " יש לנו 10 שנים מתחילת גדילת הפוליפ ועד הפיכתו לגידול סרטני בעייתי ומסוכן" אמר ד"ר סגול. 10 השנים הם חלון הזמן וההזדמנויות שלנו כדי למנוע את סרטן המעי הגס ולהציל חיים". ד"ר סגול הציג גם את החידושים וטכנולוגיות הקצה בתחום האבחון והקולונוסקופיה ואמר כי כיום הסיכון לסרטן המעי הגס נמצא בתוך 6 אחוז מהאוכלוסייה וגילוי ואבחנה מוקדמים יכולים להציל חיים.

פרופ' רונן רובינשטיין  מנהל יחידת דימות הלב בכרמל  המשמש גם כמזכיר האיגוד הקרדיולוגי בישראל הרצה לסוכנים על מהפיכת החידושים ברפואת הלב בעולם, על האפשרויות החדשות הקיימות בביה"ח כרמל לצנתורים מתקדמים והחלפות מסתמים בצנתור במקום בניתוח. פרופ' רובינשטייו הציג את יתרונות המערך הקרדיו-ווסקולרי המוביל של ביה"ח המרכז בתוכו את המחלקה הקרדיולוגית, מחלקת כלי דם והמחלקה לניתוחי לב וחזה. השילוב הייחודי של שלושת המחלקות הללו הסביר פרופ' רובינשטיין מאפשר לנו לתת את רפואת הלב וכלי הדם הטובה ביותר.

סוכני הביטוח דנו במהלך כל היום בכל תחום הבריאות  ופוליסות מיוחדות, קיימו דיונים עם יו"ר וחברי וועדת הבריאות, דנו בתרופות חדשות ובטיפולים מחליפי ניתוח ועוד.

הכנס הצפוני השנתי של הלשכה התקיים בקריון קרית ביאליק ונערך בשיתוף חברת מנורה מבטחים

ליאור רוזנפלד נשיא הלשכה ומיכה אדוני מנהל מחוז הצפון של הלשכה ברכו  בסוף היום את המשתתפים הרבים  והודו לביה"ח כרמל על שיתוף הפעולה רב השנים. "ביה"ח כרמל בעיננו הוא מהטובים  ביותר הוא חבר ושותף לדרך, ואנו מודים לו ולמומחים שלו על שיתוף הפעולה הפורה ".

 

 


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.comעוד בבריאות