צפו: האב ניקב צמיגים של אמבולנס כי לא היה מרוצה מהטיפול בבנו (וידאו)

תושב האיזור, בן 37, מואשם כי ניקב צמיגים של אמבולנס ואיים על הצוות הרפואי עם סכין, כי לא היה מרוצה מהטיפול הרפואי בבנו. צפו
 

תושב האיזור, בן 37, מואשם כי ניקב צמיגים של אמבולנס ואיים על הצוות הרפואי באמצעות סכין, לאחר שלא היה מרוצה מהטיפול הרפואי בבנו.

 

צפו בצילום מצלמת האבטחה

ביום רביעי האחרון (16.1.19), לפנות בוקר, הוזעקה המשטרה בעקבות צעקות, גידופים ואיומים באמצעות סכין של הנאשם, תושב הגליל, לעבר צוות רפואי לאחר שהנאשם לא היה מרוצה מהטיפול הרפואי שהוענק לבנו הקטן.

"הנאשם שלף סכין, תוך כדי שהוא מקלל ומגדף את הצוות הרפואי ומאיים עליהם. בשלב מסוים ניגש אל האמבולנס שעמד בחניה, ניקב את כל ארבעת הצמיגים שלו ונמלט מהמקום".

האישום: חתך צמיגים כי לא היה מרוצה מהטיפול

השוטרים שהוזעקו למקום, אספו ממצאים ופתחו בחקירה ממנה עלה כי הנאשם הגיע למוקד הרפואי קודם לכן עם בנו הקטן. בסיום לאחר שלא היה מרוצה מהטיפול צעק על הצוות הרפואי: "זה לא מוקד להצלת חיים, זה מוקד מוות", ועזב את המוקד כשהוא מאיים שעוד ישוב לפגוע בהם. ואכן לאחר זמן קצר הוא שב למקום לבדו כשברשותו סכין.

השוטרים, שזהות הנאשם הייתה ידועה להם, ביצעו סריקות ופעולות חקירה לאיתורו עד שבסופו של דבר הנאשם הסגיר את עצמו בתחנת המשטרה והוא נעצר.

בסיום החקירה, כל חומר החקירה הועבר ליחידת תביעות צפון אשר הגישה אתמול (ראשון) כתב אישום כנגד הנאשם, בגין עבירות של איומים, חבלה במזיד לרכב והחזקת סכין שלא כדין. במקביל הוגשה נגדו בקשה להארכת מעצר עד תום ההליכים.

"אלימות כנגד משרתי הציבור היא תופעה חמורה ומסוכנת ומשטרת ישראל פועלת באפס סבלנות כלפי אותם עבריינים המשתמשים באלימות כגד משרתי ציבור, במטרה להשיג את מבוקשם ולהלך עליהם אימים. משטרת ישראל פועלת נמרצות בחקירות מהירות וממוקדות במטרה להגיש כתבי אישום מהירים כנגד אותם פורעי חוק הפוגעים במשרתי הציבור ובמעגל הרחוק גם בציבור הנורמטיבי הנזקק לאותם שירותים", כך נמסר.

 


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.com


עוד בחדשות