הערב בחיפה: הפגנת תמיכה במחבלים השובתים רעב

ארגון 'בצלמו' מארגן במקביל הפגנה גדולה שתיערך אף היא בכיכר אונסקו בעיר, עם דגלי ישראל. בארגון מבקשים מהמשטרה שלא לאפשר את ההפגנה המתוכננת למען המחבלים
הערב (רביעי) צפויה הפגנת תמיכה במחבלים השובתים רעב, בכיכר אונסקו שבחיפה. בארגון בצלמו מבקשים מהמשטרה שלא לאפשר את קיום הפגנת ההזדהות והתמיכה.

במכתב שהעביר מנכ"ל בצלמו שי גליק למפקד מחוז חוף במשטרה, ניצב פרץ עמר כתב:

"אני מזכיר לך ההפגנות הקודמות. – קריאות בדם ואש נפדה את פלסטין, הכאת מפגינים יהודים עם דגלי ישראל ועוד. כזכור אף נעצרו 21 איש בהפגנה זו. אני קורא לך מראש להוציא צווי הרחקה מיידים למארגני ההפגנה. כמו כן לשלוח כוחות ביטחון מתוגברים למנוע קיום התפרעות. רק השבוע הורתה פרקליטות המדינה לפתוח בחקירה על מארגני מפגן הסתה דומה. נזכיר שוב, מטרת משטרת ישראל הינה שמירה על הביטחון והסדר הציבורי, לו חלילה ההפגנה תתקיים ויהיו נפגעים הרי שחיפה כולה תתלקח", כתב גליק.

 

הפגנה מען המחבלים השובתים רעב הערב בחיפה. צילום מתוך עמוד האירוע בפייסבוק

 

במקביל לבקשתו מהמשטרה ובאם אכן תתקיים ההפגנה, הודיע גליק: "בתגובה נבוא אנחנו, אזרחים ציונים תושבי האיזור, ביחד עם ח"כ אורן חזן מהליכוד ונגיד ביחד לא לטרור בחיפה ובכלל. בואו בהמוניכם עם דגלי ישראל. כיכר אונסקו חיפה. בשעה שמונה בערב. יש להישמע כמובן לכוחות הביטחון", אמר גליק.

 

כתובות גרפיטי רוססו הבוקר בחיפה. צילום: דוברות המשטרה

 

יצויין כי המשטרה חוקרת אירוע של ריסוס כתובות גרפיטי הבוקר על קירות בעיר, הקוראים ל"שחרור פלסטין", ו"עזה אמיצה".


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.comעוד בחדשות