נשר: מי המתין לפורצים שנכנסו לביתו של קשיש חולה אלצהיימר? (וידאו)

שלושת הפורצים אשר חדרו לדירתו של קשיש בנשר והתכוונו לשדוד אותו לא ציפו להפתעה הזו
 

בלשי המשטרה "פינו" קשיש מביתו בנשר ובתיאום עם בנו דאגו שישהה מחוץ לביתו, על מנת שיוכלו לעצור בשעת מעשה, שלושה פורצים מחיפה, בעת שהם מנסים לגנוב את רכושו.

מדובר בחקירה סמויה שניהלה היחידה המרכזית במחוז חוף בשבועות האחרונים, אשר הביאה לסיום מוצלח של מבצע מתוזמן באופן מיוחד, במסגרתו התחלפו בלשי המשטרה עם קשיש הגר בנשר, כך שבעת כניסת הפורצים לביתו, צפו בהם השוטרים ועצרו אותם "בשעת מעשה"- בעת צאתם מבית הקשיש עם הרכוש הגנוב.

 

צפו בקטעים מהתצפית על הפורצים, ברקע דברי ראש מפלג פשיעה בימ"ר חוף, סנ"צ דוד סולומון

צילום דוברות המשטרה

ראשיתה של הפרשיה במעקב של חוקרי הימ"ר אחר שלושה תושבי חיפה, שעל פי החשד מאתרים קשישים, לומדים את סדר יומם  ו"בשעת כושר" פורצים לבתיהם וגונבים את רכושם וכספם.

בתוך כך, בלשי המשטרה הבחינו כי החשודים "התבייתו" לאחרונה על מטרה חדשה, בדמות קשיש כבן 80, הגר בנשר לבדו וסובל מאלצהיימר.

כדי לעוצרם עם ראיות של ממש, הוחלט במשטרה לבצע תרגיל חקירה סמוי, הכולל כאמור הוצאת הקשיש מביתו בסיוע בנו, כך שהבית יישאר לכאורה ריק והפורצים ימהרו לממש את תוכניתם וניתן יהיה לעוצרם "על חם".

 

צילום מסך מתוך הסרטון. צילום דוברות המשטרה

החשודים נעצרו עם הרכוש הגנוב בעת שיצאו מבית הקשיש ומעצרם הוארך מעת לעת בבית משפט השלום חיפה.

ביום שישי הגישה יחידת התביעות של מחוז חוף הצהרת תובע ובכוונת המשטרה להגיש נגדם כתב אישום בימים הקרובים, לצד בקשה למעצר עד תום הליכים, על מנת להרחיקם מהחברה אחר סורג ובריח ובכך לשמור של שלום הציבור, בטחונו ורכושו.


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.comעוד בחדשות