הגביע לכרמל

נבחרת הבאולינג של בי"ח כרמל  עשתה זאת שוב והשיגה את המקום השלישי והביאה את גביע המכובד לכרמל.
 

ארון גביעי הספורט של בית החולים כרמל התחדש החודש בעוד גביע חדש ונוצץ.

נבחרת הבאולינג של בי"ח כרמל  עשתה זאת שוב והשיגה את המקום השלישי והביאה את גביע המכובד לכרמל.
נבחרת הבאולינג של כרמל השתתפה בספורטיאדת הבאולינג למקומות עבודה 2018, שנערכה בחיפה והקריות שם היא קטפה עוד גביע מוזהב לארון הגבעים של כרמל .

בנבחרת המנצחת שיחקו דוד הילאי מיחידת האנגיו ,עליזה שרייר, מנהלת היחדה לתזונה ודיאטה, דובי רשף ואליאס- פנסיונרים של ביה"ח. בקבוצת הבאולינג של כרמל משתתפים גם שחקנים נוספים, שלא השתתפו השנה בספורטיאדה, בהם הם מאיר שורקי פקיד קבלת חולים , חאלד חטיב ואדית נאיסטטר, מהמחלקה האורולוגית, ושרון שחר אחות אחראית חדר מיון שהצטרפה השנה לנבחרת.

ענף הבאולינג למקומות עבודה בבי"ח כרמל קיים כבר 22 שנה, מאז שנת 1996.

בצילום: נבחרת הבאולינג של כרמל והגביע. צילום בית החולים כרמל

נכון להיום, בבי"ח  ישנן שתי קבוצות באולינג, הכוללות שחקנים  ממחלקות שונות, שאוהבים לשחק את המשחק .

בכל יום ראשון, בחום, בקור, בקיץ  ובאביב, הם נפגשים  בכיף בצ'ק בול  בשעות אחה"צ והערב ומשליכים את כדורי החרסינה לעבר מסלול הפינים . עליזה שרייר מעדכנת  כי בכל שבוע  מתקיימת תחרות שבועית בין 30 קבוצות. בכל שבוע הם משחקים מול נבחרת אחרת. פעם מול נבחרת הבנק הבינלאומי, פעם מול ביטוח לאומי ופעם מול נבחרת בתי זיקוק, כשהמטרה היא להתמקצע ולהגיע לתוצאות הטובות ביותר.

על לוח המודעות של ביה"ח תלויה מודעה  המזמינה את עובדי בי"ח כרמל להצטרף לליגת הבאולינג למקומות עבודה . במהלך השנים התחלפו שחקנים, נכנסו שחקנים חדשים ויצאו שחקנים ותיקים, אך הגרעין הקטן והנאמן לבאולינג תמיד נשאר .

עוד מעדכנת עליזה כי בכל שנה קבוצת הבאולינג משתתפת בספורטיאדה למקומות עבודה. בעבר בנוסף לספורטיאדה למקומות עבודה, היו גם תחרויות של הכללית – אלוף האלופים. ונבחרת הבאולינג של כרמל זכתה  להביא עשרות גביעים, המוצגים בגאווה בארון הגביעים ל של ביה"ח .

" אנחנו השחקנים נהנים מהאווירה הנעימה, מהחוויה הספורטיבית, מיציאה מהשגרה, ממפגש חברתי ומתחרות מאתגרת ומהישגים המכובדים אומרת עליזה אבל בעיקר אנחנו גאים לייצג את בי"ח שלנו ביה"ח כרמל"  .

 

 

 

 

 

 

 

 

 


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.comעוד בבריאות