חדש – "עוף טוב" משיקה" אצבעוף ביתי

"עוף טוב" מרחיבה את משפחת מוצרי העוף הביתיים ומשיקה סדרת מוצרים חדשה:  "אצבעוף ביתי" – אצבעות עוף מנתח עוף שלם, במגוון ציפויים המשלבים ירקות

"עוף טוב" מרחיבה את משפחת מוצרי העוף הביתיים ומשיקה סדרת מוצרים חדשה:  "אצבעוף ביתי" – אצבעות עוף מנתח עוף שלם, במגוון ציפויים המשלבים ירקות

  • בסדרה 4 מוצרים בציפויים מגוונים: סלק, צ'יפס, צ'ילי ושומשום
  • כל המוצרים בסדרת אצבעוף עשויים מנתח שלם, עוף שגדל ללא אנטיביוטיקה, 100% רכיבים טבעיים וללא תוספת הורמונים

קבוצת עוף טוב, מרחיבה את סל מוצריה ומשיקה סדרה חדשה של מוצרי עוף: אצבעוף ביתי, סדרת אצבעות עוף במגוון של 4 מוצרים בעלי ציפויים פריכים, מגוונים וייחודיים, המשלבים גם ירקות:

  • אצבעוף בציפוי סלק
  • אצבעוף בציפוי צ'יפס
  • אצבעוף בציפוי צ'ילי
  • אצבעוף בציפוי שומשום

עוף טוב – אצבעוף (צילום עוף טוב)

סדרת מוצרי אצבעוף ביתי החדשה של עוף טוב כוללת מוצרים  איכותיים ומזינים, שעשויים מנתח עוף שלם אשר גדל ללא אנטיביוטיקה וללא תוספת הורמונים, 100% רכיבים טבעיים.  מוצרי אצבעוף ביתי בציפויים המיוחדים טעימים מאד, מוסיפים גיוון, שמחה וכיף לארוחה הביתית.

את סדרת אצבעוף ביתי של עוף טוב ניתן להשיג בכל רשתות השיווק ובחנויות המזון המובילות. המוצרים בסדרה מוצעים באריזות של 500 גרם ובמחיר של 32.90-34.90 ₪ לאריזה.

מוצרי אצבעוף ביתי בכשרות אוירבך מהדרין.

קבוצת "עוף טוב", מביאה את הכיף והשמחה לשולחן האוכל המשפחתי עם מגוון רחב של מוצרי עוף טעימים, איכותיים ומזינים. בין מוצרי הדגל של החברה  נמנית משפחת השניצלים הביתיים המאפשרת לכל המשפחה ליהנות ממזון מגוון ועשיר בחלבון.

הקבוצה, בבעלות משקי עמק הירדן ומשקי עמק המעיינות, נוסדה בשנת 1963 ומובילה מהלך של גידול עופות ללא אנטיביוטיקה, ללא תוספת הורמונים ושימוש ב-100% רכיבים טבעיים, המתאפשר בשל היותה אינטגרציה חקלאית, בעלת שליטה ואחריות מלאות כבר משלב התזונה ואופן גידול העופות. 'עוף טוב' מייצרת מוצרי עוף בקטגוריות השניצלים והקציצות המוכנים לאכילה, פסטרמות, נקניקיות ונקניקים; חלקי עופות טריים וקפואים. השנה השיקה הקבוצה מותג חדש: 'דג טוב' –  מוצרי דג מוכנים לאכילה.   באתר החברה : https://www.oftov.co.il/ ניתן לקבל מידע רחב נוסף.

 


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.comעוד בצרכנות