יום כיף ולימוד לאמא הטרייה

עשרות אימהות ותינוקותיהן הגיעו למתחם כללית בשבוע בריאות האם והתינוק שנערך בקריון. האימהות נהנו אפילו משיעור כושר מיוחד לאמא אחרי לידה ואפילו סדנת הנקה
הרשמת שיא לסדנאות העיסוי לתינוקות אחרי המפגש עם האימהות ותינוקיהן. צילום: כללית

הרשמת שיא לסדנאות העיסוי לתינוקות אחרי המפגש עם האימהות ותינוקיהן. צילום: כללית

עשרות אימהות טריות ניצלו את הפנינג הבריאות ליולדת ולתינוק והגיעו להדרכות ולמפגשים חוויתיים שערך להם צוות שירותי בריאות כללית בשיתוף עם הנהלת הקריון. במהלך ארבעה ימי פעילות, נחשפו האימהות להדרכות מרתקות שהועברו על ידי ד"ר חיים ברק ומנהלת הסיעוד אהובה בן ישי, מצוות המרכז לבריאות הילד של כללית בקריון, שהתייחס למיתוסים בהקשר לתינוקות.
מאמנת הכושר של כללית – מתת דובובסקי הדגימה ותירגלה עם היולדות פעילות גופנית לאחר לידה ובהמשך השבוע נערכה גם קבוצת הליכה של האימהות עם התינוקות בהנחיית מאמנת הכושר. קבוצה כזו מתקיימת דרך קבע בקריון, כחלק מתרומתה של כללית לבריאות הקהילה.
הדיאטנית הקלינית שירי שלו הציגה גישה בריאה בהקשר של תזונת תינוקות.
מניקות רבות שמחו לקבל עוד קצת טיפים על הנקה שהעבירה לורן סבירסקי – מדריכת הנקה מהמרכז לבריאות האישה של כללית בקרית בריאות זבולון.
2 סדנאות עיסוי תינוקות וליווי התפתחותי, שהועברו על ידי הפיזיותרפיסטית להתפתחות הילד של כללית – תמר יאירי כהן, זכו להרשמת שיא על ידי אימהות שביקשו ללמוד טכניקה המסייעת בהתפתחות השכלית והרגשית של הילד, שיכוך כאבי הבטן ושיפור שנת הלילה של התינוק. רבות מהמשתתפים החליטו להצטרף לסדנת העיסוי שנערכת במרפאות כללית.
התינוקות הרכים וגם אימותיהן דיווחו על שביעות רצון מירבית ומהחוויה שזמנו להם הקריון והכללית באירוע מיוחד זה.


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.comעוד בבריאות