משרד הבריאות פשט על סניף דומינו'ס פיצה במרכז הכרמל בו צולמו חולדות

בעקבות חשיפת הסרטון בו תועדו חולדות בסניף דומינוס פיצה בכרמל, הגיעו הבוקר מפקחים של משרד הבריאות ועיריית חיפה אל הסניף. הבעלים זומנו לשימוע. כל הפרטים
 

מפקחי משרד הבריאות ועיריית חיפה הגיעו הבוקר (ראשון) לסניף דומינו'ס פיצה במרכז הכרמל בחיפה, בו צולמו בסוף השבוע האחרון חולדות משוטטות על מגשים. בביקורת במקום נמצאו ממצאים חמורים והמבנה במצב ירוד, כך נמסר ממשרד הבריאות. הבעלים זומנו לשימוע שייערך מחר.

 

פיצה דומינוס במרכז הכרמל. חולדות על מגש בצק. צילום מסך מתוך סרטון שצילמו גיל יהודה וגולן חג'ג

 

כזכור ביום שישי פורסם ברשת סרטון שצילמו גיל יהודה וגולן חג'ג ובו נראות חולדות משוטטות באין מפריע, על גבי מגש בצק. הסרטון אשר הופץ בצורה ויראלית גרם לזעזוע עמוק בקרב הצרכנים אשר הביעו כמובן שאט נפש מהנראה בסרטון (צפו בסוף הידיעה) 

 

הבוקר בסניף דומינוס בכרמל. צילום: משרד הבריאות

 

צילום: משרד הבריאות

 

צילום: משרד הבריאות

 

דומינוס במרכז הכרמל, הבוקר. צילום: משרד הבריאות

 

ממשרד הבריאות נמסר הבוקר בעקבות הביקורת: "מפקחת לבריאות הסביבה של לשכת הבריאות המחוזית חיפה יחד עם מפקח של עיריית חיפה ביצעו הבוקר ביקורת בסניף דומינוס במרכז הכרמל בעיר חיפה. הבעלים של הסניף זומנו לשימוע שיתקיים מחר על מנת להוציא צו סגירה. בביקורת שנעשתה נמצאו ממצאים חמורים, והמבנה נמצא במצב ירוד. המקום כרגע סגור".

 

צפו בסרטון שהופץ ברחבי הרשת בסוף השבוע 

צילום: גיל יהודה וגולן חג'ג

 

 

מדומינוס פיצה נמסר בתגובה:

״ההחלטה על סגירת אחד הסניפים הצפוניים של הרשת בו צולם הסרטון, התקבלה על ידי הנהלת הרשת עוד קודם לצילום הסרטון וזאת מתוך אחריות כלפי לקוחות הרשת. ההחלטה התקבלה לאחר שעבודות פיתוח שביצעה עיריית חיפה באיזור הביאו לעליית מזיקים רבים מתחת לפני השטח. רשת דומינוס רואה באיכות וניקיון סניפיה חשיבות עצומה, והסניפים כולם עוברים ביקורות תברואה שבועיות בנוסף על ביקורות תברואה של חברות בקרה חיצוניות. התמונות שנראות בסרטון אינן נעימות לצפייה, גם לא לנו, אך אנו שבים ומדגישים כי התמונות צולמו לאחר שקיבלנו החלטה עצמאית על סגירת הסניף.

אנו מכבדים את עבודת משרד הבריאות ונעבוד עמם בשיתוף פעולה. אנו מוצאים לנכון לציין כי מערכת הביוב אשר תמונותיה הופצו היום לא נמצאת בתוך הסניף ואינה חלק מהסניף. הסניף המדובר סגור ובשלב זה אין כוונה לפתוח אותו מחדש. רשת דומינוס רואה בלקוחותיה את הנכס הגדול ביותר שלה, ואף שהסניף המדובר לא היה פעיל ולא סיפק הזמנות ללקוחות בעת צילום התמונות – בכוונתנו לבצע הפקת לקחים משמעותית כתוצאה מהאירוע״, כך נמסר.


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.com


עוד בחדשות