כללית אסתטיקה בגרנד קניון מתרחבת

כללית אסתטיקה גרנד קניון חיפה מרחיבה את תמהיל הניתוחים והטיפולים: מעתה במרפאה יתבצעו גם הזרקות שומן עצמי ומתיחות פנים וצוואר על ידי מומחה בתחום
כללית אסתטיקה גרנד קניון חיפה מרחיבה את תמהיל הניתוחים והטיפולים האסתטיים. מעתה יתבצעו במרפאה גם הזרקות שומן ומתיחות פנים וצוואר שייעשו על ידי מומחה בתחום, ד"ר ליאוניד בריזגלין.

ד"ר בריזגלין, כירורג פלסטי בכיר, שלאחרונה הצטרף לצוות המרפאה, ומכהן שנים כמנהל רפואי במרפאת כללית אסתטיקה חדרה, בעל וותק וניסיון גדול של למעלה מ-30 שנים בתחום ניתוחי הפנים, מתיחות פנים וצוואר והזרקות שומן עצמי.  

טיפול מילוי קמטים על ידי הזרקות שומן הוא הזרקת "שומן עצמי" הנאסף מהגוף בטכניקה של שאיבת שומן. הליך זה מבטל את האפשרות לתגובה אלרגית ומאפשר הזרקה בכמויות גדולות ללא עלות נוספת. היתרון הגדול בטיפול זה למילוי קמטים (על פני מילוי קמטים עם של הידרוקסיאפטית או חומצה היאלורונית) הוא שהשומן המוזרק יכול להחזיק מעמד זמן רב.

דר בריזגלין לאוניד צילום יח"צ

דר בריזגלין לאוניד צילום יח"צ

ניתוח מתיחות פנים וצוואר הוא הליך כירורגי המשפר את סימני הגיל בפנים ובצוואר הכולל שתי אפשרויות: מתיחת פנים וצוואר מסורתית, או מתיחת פנים וצוואר עם חיתוך מוגבל (מצומצם) ללא חדירה לעורף או לרקות. ההליך מתאים למי שסובל מעור נפול בפנים, קמטים עמוקים מתחת לעפעף התחתון או מצידי האף לעבר זוויות הפה, רפיון שרירים בחלק התחתון של הפנים היוצר קפלים בצוואר וסנטר כפול, עור רפוי ועודפי שומן מתחת לסנטר וללסת אשר עלולים ליצור מראה של סנטר כפול גם אצל אנשים רזים.  

הניתוחים והטיפולים החדשים מצטרפים לתמהיל הטיפולים והניתוחים הקיים הכולל בין היתר ניתוחי שד (הרמה, הגדלה), הסרות שיער, מתיחות בטן, ניתוחי אף, הרמת עפעפיים ועוד.

לדברי ד"ר צח שרוני, מנהל הרפואי של מרפאת כללית אסתטיקה גרנד קניון: "בשל הביקוש, החלטנו להרחיב את תפריט הניתוחים שלנו על מנת לאפשר לקהל לקוחותינו ליהנות מניתוחים אלו, קרוב לבית ולהיות בטוחים שהם מטופלים אצל הטובים ביותר, מומחים תחת אחריות. אנו דואגים להיות קשובים לקהל לקוחותינו ונמשיך לעשות כך".

אודות רשת כללית אסתטיקה


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.comעוד בבריאות