מותג "אגו" של חברת כרמית מתרחב ומשיק שוקולד לבישול ולאפייה

סדרת אגו החדשה כוללת:   מטבעות לבישול ולאפיה של שוקולד חלב, מריר ולבן, שוקולד צ'יפס, מריר ושוקו- צ'יפס לבן –  המותאם גם לטבעוניים.

 

חברת כרמית, המתמחה בייצור, ייבוא וייצוא מוצרי מזון, משיקה סדרת מוצרי שוקולד ייעודיים לאפיה ולבישול –  5 מוצרי שוקולד בטעמים שונים – מסדרת אגו.

סדרת אגו לאפייה החדשה כוללת: מטבעות שוקולד מריר מעולה  (60% מוצקי קקאו) – פרווה , מטבעות שוקולד חלב מעולה  (31% מוצקי קקאו ) – חלבי, מטבעות שוקולד לבן (27% מוצקי קקאו )  – חלבי , שוקולד צ'יפס מריר 60% מוצקי קקאו פרווה ושוקו- לבן צ'יפס פרווה- מדובר במוצר שוקולד לבן טבעוני עם לוגו ויגן פרנדלי .

חברת כרמית משיקה סדרת שוקולד אגו לאפייה ובישול צילום סטודיו כרמית

סדרת השוקולד אגו לבישול ולאפיה מיוצרת משוקולד אמיתי ואיכותי עם אחוז מוצקי קקאו גבוהים, המיועדים לשימוש בזמן אפייה ובישול. הסדרה מנגישה את חומרי הגלם של הקונדיטוריות למטבח הביתי. נוחות השימוש, ההמסה הקלה והמהירה למרקם אחיד וחלק יחד עם משקלו המוצהר של כל מטבע (3 גרם) על גבי האריזה, מקלים על שלבי האפייה ומאפשרים דיוק בעת ההכנה. לקהל צרכנים שחובב בישול ואפייה ואף מורגל לאפייה ביתית למטרות המסה או לקישוט.

חברת כרמית משיקה סדרת שוקולד אגו לאפייה ובישול צילום סטודיו כרמית

 

מחיר מומלץ לצרכן לשקית מטבעות שוקולד 300 גרם: 15.90 ₪. לנוחות המשתמש/ת משקל כל מטבע = 3 גר כך ש- 100 גרם שוקולד הוא  30 מטבעות בקירוב.

מחיר מומלץ לצרכן לשקית שוקו- צ'יפס 250 גרם :  11.90 ₪.   

מוצרי המתיקה של כרמית מאופיינים בטעם איכותי ובלתי מתפשר, ללא גלוטן ובכשרות מהודרת של בד”צ העדה החרדית. ניתן להשיג בכל הרשתות המזון המובילות.


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.comעוד בצרכנות