אישום: תושב חיפה הרג באכזריות גור כלבים ולאחר יומיים השליך אותו לפח האשפה

הנאשם עינה וחנק באכזריות את גור הכלבים שלו ושל בת זוגתו. לאחר יומיים השליך אותו בתוך שקית לפח האשפה בבניין מגוריו, כך נטען
פרקליטות מחוז חיפה הגישה הבוקר (שלישי) כתב אישום נגד תושב חיפה (24), המואשם כי הכה את כלבו באכזריות ותוך כדי עינויים גרם למותו.

מעובדות כתב האישום שהוגש לבית המשפט השלום בחיפה, באמצעות עו"ד סיון קוסטר, עולה כי במהלך חודש אוקטובר 2018 רכשו הנאשם ובת זוגו המתגוררים יחדיו בחיפה, גור כלבים קטן בן כ- 3 חודשים, מסוג מלטז ננסי.

בתחילת חודש דצמבר 2018, בזמן ששהה הנאשם בדירה ברחוב הבשור בחיפה, הכה הנאשם באכזריות את הכלב וחנק אותו תוך גרימת עינויים. כתוצאה מכך, נגרם מותו של הכלב.

 

גור הכלבים הוכה והומת בעינויים. צילום באדיבות המשטרה

עוד עולה מכתב האישום כי לאחר מות הכלב, הותיר הנאשם את גופת הכלב בדירתו במשך כיומיים ואז השליך אותה בשקית לפח האשפה של הבניין.

הנאשם נעצר ביום חמישי האחרון, לאחר שעמותת "תנו לחיות לחיות" הגישה תלונה במשטרת חיפה. מהחקירה עלה כי המעשה בוצע לכאורה על רקע נקמה לאחר שבת זוגו של הנאשם עמדה להיפרד ממנו ולעזוב את הבית.

מעצרו של הנאשם הוארך מעת לעת ומסתיים היום – הפרקליטות ביקשה הבוקר מבית המשפט לקבוע תנאים מגבילים למעצר הנאשם, עד לסיום ההליכים המשפטיים כנגדו.


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.com


עוד בחדשות