שערוריית החולדות: משרד הבריאות סגר את סניף דומינוס בכרמל בצו מנהלי 

סגנית רופא מחוז חיפה, ד"ר סוניה חביב, חתמה היום בצהריים (שלישי) על צו הפסקה מנהלי לסניף דומינוס פיצה בכרמל
 

סגנית רופא מחוז חיפה, ד"ר סוניה חביב, חתמה היום בצהריים (שלישי) על צו הפסקה מנהלי לסניף דומינוס פיצה בכרמל.

במשרד ציינו כי למרות שבפיצריה הודיעו על סגירת המקום עד לתיקון הליקויים, הרי שהוחלט להוציא את הצו המנהלי בכדי למנוע סכנה לבריאות הציבור.

 

למנוע סכנה לבריאות הציבור. צילום: אילוסטרציה

 

אמש, חמישה ימים לאחר חשיפת הסרטון שהופץ ברשת ואשר בו נראות חולדות על מגש בצק בסניף דומינוס בכרמל, התנצל מנכ"ל הרשת, יוסי אלבז, בפני הלקוחות וסיפר כי גם הוא מזועזע מהנראה בסרטון.

 

מנכ"ל דומינוס פיצה יוסי אלבז, התנצל אמש בפני הלקוחות. צילום מתוך פייסבוק דומינוס פיצה

ד"ר חביב כתבה בצו המנהלי שהועבר היום בצהריים למנהל הסניף:

"אני מוציאה את הצו על סמך ממצאי הביקורת שערכה בפיצריה מפקחת לשכת הבריאות המחוזית חיפה, ביום 3.2.2019, בעקבות תלונות אזרחים על הימצאות עכברים בסמוך לחומרי הגלם בפיצרייה.

בביקורת זו נמצאו מצב תברואתי ותפעולי ירוד וליקויים חמורים המסכנים את בריאות הציבור. הליקויים המשמעותיים שנמצאו אשר בגללם אני מוציאה צו הפסקה מנהלי, הם מצב תברואתי ירוד במבנה ובציוד וטיפול לקוי במזון ובאחסנתו".

 

דומינוס במרכז הכרמל, בביקורת שנערכה בתחילת השבוע. צילום: משרד הבריאות

ד"ר חביב ציינה עוד: "בשימוע שערכתי בעניין הוצאת צו ההפסקה היום 5.2.2019 דיווחת כי העסק נסגר על ידכם באופן יזום לשם תיקון הליקויים. יחד עם זאת, בשל ההתנהלות הלקויה עד כה, חרף ההתראות והמצב התברואתי הירוד וההתעלמות ממנו כמו גם העובדה כי מטיעונכם במהלך השימוע עולה כי המצב בעסק עדיין מסכן את בריאות הציבור, ואחריותנו לוודא שהעסק לא ייפתח מבלי שמשרדינו יאשר זאת, החלטתי להוציא את צו ההפסקה".

תגובת רשת דומינו'ס פיצה: "עוד בטרם החלטת משרד הבריאות, דומינו'ס פיצה החליטה ביוזמתה על סגירת סניף מרכז הכרמל. הסניף יישאר סגור עד שכל הליקויים יתוקנו ללא יוצא מן הכלל, והוא ייפתח בתיאום ולאחר אישור משרד הבריאות", כך נמסר.


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.comעוד בחדשות