רגעים קטנים של אושר

הקבוצה שעושה טוב: עדי פלג, תושבת חיפה, מספרת על סדנה מיוחדת שעברה אמש
עדי פלג, תושבת חיפה וחברת קבוצת הפייסבוק 'Beauty with joy 365', השתתפה אתמול בסדנה להכנת סבונים בביתה של אחת מחברות הקבוצה, מיטל זהבית זילברמן בשלומי לרגל יום האישה הבינלאומי.

11 משתתפות, שכולן חברות הקבוצה ותושבות מכל חלקי הארץ שהגיעו במיוחד לסדנה: יחד הן רקחו סבונים ריחניים בצורות שונות, ארזו אותן באריזות שי ואף צרפו להן איגרת מאויירת בציורים שציירו ילדיהן של חברות הקבוצה.

פלג בסדנה. תמונה: אלבום פרטי

פלג בסדנה. תמונה: אלבום פרטי

חלק מאריזות השי שנארזו לכבוד יום זה יחלקו חברות הקבוצה יחד עם בנות כיתה י"א מבית הספר עירוני ו' בחיפה לנשות בית האבות 'הספרדי' בנווה שאנן, כחלק מפעילות שיזמה מנהלת הקבוצה, מיה ארזי לרגל יום האישה הבינלאומי.

"בהכשרתי אני מרפאה בעיסוק בחינוך המיוחד ובשנים האחרונות אני נמצאת גם במרחב הוירטואלי", מספרת פלג, "אני מנהלת בלוג בתחום הלייף סטייל ומובילת דעה. ראיתי במקרה את הקבוצה הזאת ומיד התחברתי אליה, התחברתי לעשייה, לאהבה ולנתינה של חברות הקבוצה. הפעילות של מיה מבורכת וראויה מאוד. לפרוייקט רגעים של אושר שהיא יזמה לטובת נשות הגיל השלישי הגעתי יחד עם ביתי בת ה-17.5, ונהנינו מאוד".

עושים טוב. תמונה: אלבום פרטי

עושים טוב. תמונה: אלבום פרטי

קבוצת הפייסבוק 'Beauty with joy 365' היא בבעלות היזמית מיה ארזי ומונה למעלה מ- 7,000 חברות. עיקר הפעילות של אתר הביוטי ועמוד הפייסבוק הוא מועדון של נסייניות קוסמטיקה, ומאפשר לכל אחת להעלות את חוות דעתה באופן חופשי.

מעת לעת ישנן פעילויות יזומות עם תחרויות נושאות פרסים כשהמהות היא לעשות טוב, לתת וגם לקבל חזרה.


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.com

עוד בהכי חם