"זו אני וזו את"

תערוכה חדשה- לכבוד יום האשה הבינלאומי – תערוכה זו הינה שיקוף של מצב האשה האמנית, תערוכה של אמנים ונשים המציירות, מפסלות, מצלמות ומפרשות תוך כדי כך טווח רחב של רגשות ומצבים.

  "זו אני וזו את" סוהא מרעי צילום יחצ

תערוכה חדשה  לכבוד יום האשה הבינלאומי: "זו אני וזו את" בהשתתפות:
אוה צורף, אילן ענתבי, אירית גרנצל, דבורית בן שאול, דניאלה אמנט, חיה גבע, חנה מדר, כריסטינה, ליאורה איגר דרייפוס, מיכל פנחס, מרלן פרר, נילי קן תור, נילי רמות, סוהא מרעי, צבי תורן, רינה סופרין שפירא, שירה אודסר, תמימה שנפ ותמנע מוסט.

התערוכה תתקיים באודיטוריום חיפה שד' הנשיא 142,


בין 18 פברואר עד 2 מרץ, לציון יום האשה הבינלאומי יתקיים ארוע פתיחה חגיגי ב- 22 פברואר בשעה 1100

אוצרת – יעל ניצן

תערוכה זו הינה שיקוף של מצב האשה האמנית, תערוכה של אמנים ונשים המציירות, מפסלות, מצלמות ומפרשות תוך כדי כך טווח רחב של רגשות ומצבים. בתערוכה יש הצעה ליכולת להשתנות, היא משקפת את ההתפתחות ואת ההתאמה ומציעה אותם כאמצעי ביטוי לגיטימי

  "זו אני וזו את"  מרלן פרר צילום יחצ

וחיוני לקיום ולצמיחה של האישה בחברה. היא מציעה העצמה, כוח ואסרטיביות. מטרת הפמיניזם באמנות לאפשר לאמנים ולנשים להגיע למצב שבו תוכלנה לבטא עצמן בחופשיות, דרך הפרספקטיבה הנשית. היצירה הנשית באמנות פלסטית באה לידי ביטוי על ידי האמצעים הידועים של ציור פיסול, אמנות וידיאו, צילום ועוד, היא מביעה מקום נשי ייחודי וגם אישי. כמו שנשים שונות מגברים (אך שוות) במבנה, במהות, לפעמים בחשיבה ובחוויות הפיזיות שלהן גם ליצירה נשית יש מאפיינים משלה. ויש לה זכות להתקיים באופן שוויוני ומכובד. בתערוכה משתתפים האמנים- הצייר- אילן ענתבי והצלם- צבי תורן עם דימויים נשיים.
משאל גולשים ניוז חיפה והקריות

  • לאור תחרות הדגלים הלאומנית - האם תשקלו לתלות דגל ברכב/דירה?

    צפה בתוצאות

    Loading ... Loading ...


אנו פועלים רבות על מנת לכבד זכויות יוצרים - לפי ס׳ 27א לחוק זכויות יוצרים - אם זיהיתם יצירה שלכם מוזמנים ליצור קשר למתן קרדיט newshaifa.net1@gmail.com

עוד במספרים ש...