חיים דמקינר, ספר מנהריה, חשוד בביצוע עבירות מין ופדופיליה ברשת לאורך שנים

היום הותר לפרסום שמו ופרטיו של חיים דמקינר, ספר מנהריה, החשוד כי ביצע שורת עבירות מין בעשרות ילדות ונערות, במשך 10 שנים לפחות
 

היום (רביעי) התיר בית המשפט לפרסם את פרטיו של חיים דמקינר, תושב נהריה (55) וספר במקצועו, שנעצר בחשד לשורת עבירות מין ופדופיליה בעשרות קטינות ברשת.

במשטרה סיפרו היום כי ממצאי החקירה עד כה מלמדים על חשוד הפועל לאורך 10 השנים האחרונות לפחות, באופן שיטתי ובהיקף עצום, תוך שימוש בזהויות שונות.

בין היתר הוא חשוד באינוס קטינות מתחת לגיל 14, בעילה אסורה בהסכמה, הטרדה מינית, מעשה מגונה, עבירות מחשב וכן עבירות נוספות.

 

החשוד: חיים דמקינר

 

דמקינר נעצר לפני שבוע וחצי.

במהלך החקירה ומלאכת איסוף הראיות, נחשפו החוקרים לעשרות אלפי תמונות וסרטונים בעלי תכנים פדופיליים שנתפסו במחשבו,  ומהם עולה החשד כי הוא פעל משך שנים לביצוע עבירות מין חמורות בילדות ונערות ברשת.

 

החוקרים נחשפו בין היתר לעשרות אלפי תמונות וסרטונים בעלי תכנים פדופיליים. צילום: אילוסטרציה

 

המשטרה חושדת כי בחלק מהמקרים כבר בתחילת השיחה הוירטואלית ברשתות החברתיות, היה דמקינר מבקש מהנערות לשלוח לו תכנים מיניים פדופיליים ובמקרים אחרים עשה זאת לאחר שביסס את הקשר עם הקורבנות, תוך ניצול בוטה של תמימותן ותוך שהוא מבצע בהן על פי החשד מעשים מגונים ומעשי אינוס.

 

על פי החשד, לעיתים היה החשוד מתחזה לדוגמן או לבחורה צעירה, על מנת להונות את הנערות ולגרום להן לשתף פעולה. צילום אילוסטרציה

 

במשטרה חושדים כי דמקינר פעל במשך הזמן באופן עקבי ושיטתי, פיתח שיטות פעולה תוך שלעיתים הוא מתחזה לדוגמן או לבחורה צעירה בכדי להונות את הילדות והנערות, והכל במטרה לגרום להן לשתף עמו פעולה.

 

בית המשפט האריך את מעצרו של דמקינר עד ליום שני 11.02.2019.

 

החוקרים מנסים לאתר ילדות, נערות ונשים נוספות עימן יצר החשוד קשר. צילום: אילוסטרציה

 

להלן רשימה של שמות כינוי גברים שבהם עשה החשוד שימוש ברשת החברתית:

Liorsadan880
Arikrocko
Liorsadan4
Lior.sadan
Liorssadan5
Danielchen
Danielchen707
Danielchen77077
2danielchen12

 

להלן רשימה של שמות כינוי נשים שבהם עשה החשוד שימוש ברשת החברתית:

Didichen87654
Didichen1214
Didichen98765
Didichen123456
Didichen12
Chen7769
Adichen16
Didiit1234
Didi_chen1
Didi_chen2

 

משטרת ישראל מתריעה בפני הציבור כי לאור דפוס פעולתו הסדרתי של החשוד, ככל שעולה חשד בקרב קטינות/ הורים/ מחנכים/ בני משפחה וכו' כי ייתכן וקטינה נוספת נפלה קורבן להונאה רשתית מסוג זה, נא לפנות בהקדם למוקד לאומי 105 – מוקד ייעודי לשירות הציבור בכל הנוגע לפגיעות בילדים ונוער באמצעות את האינטרנט.

המוקד להגנה על ילדים ברשת פועל 24/7.


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.com


עוד בחדשות