"לפני ואחרי" עוד לפני

חידוש מהפכני בקליניקה של ד"ר צח שרוני בניתוחי אף והגדלת חזה: "לפני ואחרי" עוד בשלב הייעוץ
הקליניקה הפרטית בחיפה של הפלסטיקאי ד"ר צח שרוני התחדשה במערכת הדמיה מהפכנית המאפשרת לראות את המראה החדש הצפוי לאחר ניתוחי הגדלת חזה וניתוחי אף, עוד בשלב הייעוץ!

הדמיית התלת מימד בניתוחי הגדלת חזה נותנת אינדיקציה לגבי צורת החזה החדש עם השתלים, גודל השתל ,המרחק בין השדיים, מיקום הצלקת עוד, כאשר כל אלו מסייעים לפציינטית בקבלת ההחלטה על הניתוח, על גודל השתל הרצוי וכמובן יוצרים תיאום ציפיות חשוב בין הרופא למנותחת.

ד"ר צח שרוני. תמונה: יחסי ציבור

ד"ר צח שרוני. תמונה: יחסי ציבור

גם בניתוחי אף מערכת ההדמיה מאפשרת לראשונה למנותחים לראות כיצד ייראו לאחר הניתוח, מציגה גבולות אפשריים לניתוח, ובעיקר מקלה על המטופלת להסביר ולהראות למנתח את כוונותיה ולתאם ציפיות במידה אופטימלית.

 ד"ר שרוני אמר לנו: "אני גאה להביא את מיטב החידושים לאזור הצפון ולתת ללקוחותיי את השירות האישי ברמה המתקדמת ביותר בעולם. חשוב לי להדגיש שהמטרה היא לא לשכנע מטופלים ומטופלות בצורך בניתוח קוסמטי, אלא לתת שירות טוב יותר לאילו שכבר החליטו שמעוניינים לעבור את הניתוח."

ד"ר שרוני בוגר פקולטה לרפואה בטכניון בחיפה , עוסק בפלסטיקה מעל 18 שנה אשר במהלכן ביצע אלפי ניתוחים בכירורגיה פלסטית וטיפולים אסתטיים, והוא חבר האיגוד הישראלי לכירורגיה פלסטית והאיגוד האמריקאי לכירורגיה פלסטית.

לקביעת תור לייעוץ והדמיה: 050-4544453, שדרות הנשיא 134, מרכז הכרמל חיפה.


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.comעוד בבריאות