כל אחד יכול לנסות את מזלו בצחוק. ברצינות.

דפנה צורי, מנכ"לית היכל התיאטרון במוצקין פתחה בתחרות הבדיחה המצחיקה וקיבלה עשרות בדיחות מהן בחרה בעשר שזיכו את כותביהן בכרטיס זוגי להופעה של נדב אבקסיסי במוצ"ש. שווה.
מצחיקים וזוכים לכרטיס להופעה שלו. אבקסיס. אלבום פרטי

מצחיקים וזוכים לכרטיס להופעה שלו. אבקסיס. אלבום פרטי

השבוע פתחה מנכ"לית היכל התיאטרון במוצקין, דפנה צורי בתחרות מדליקה של בדיחות בפייס כאשר מי שמקבל הכי הרבה לייקים יזכה בכרטיס זוגי להופעה של נדב אבקסיס בשבת הקרובה. עשרות בדיחות נכתבו בקיר של היכל התיאטרון ושל צורי. חלקן מצחיקות וחלקן מצחיקות יותר, כאשר 5 מאושרים זכו בזוג כרטיסים להופעה מהפייסבוק של ההיכל וחמישה מהפייסבוק של צורי. כדי שתצחקו איתנו, צירפנו את שלושת הבדיחות המצחיקות שזכו במספר הלייקים הגבוה ביותר. תיהנו!

במקום השלישי- איש עסקים הולך ברחוב ולפתע רואה איזה זקן מנסה לדוג בתוך שלולית, איש העסקים מרחם עליו קורא לו ומזמין אותו לארוחה ולכוס קפה בבית הקפה הסמוך. לאחר הארוחה, שואל אותו איש העסקים בצחוק, נו הצלחת לדוג שם משהו ? אז עונה לו הזקן, כן הצלחתי, אתה כבר ה-3 שלי…

במקום השני– אישה בגיל העמידה קיבלה התקף לב. היא חוותה כמעט מוות ושאלה את אלוקים, האם אכן הגיע זמנה למות? אלוקים ענה לה- ״נשארו לך 43 שנים, חודשיים ושמונה ימים לחיות״. האישה הייתה מרוצה עד כדי כך שהיא החליטה שאם היא כבר בבית החולים ונשאר לה זמן לחיות היא תעשה ניתוח מתיחת פנים, מילוי שפתיים, ניתוח אף, שאיבת שומן, וגם שינתה את צבע השיער. כשהתאוששה מכל הניתוחים יצאה האישה לביתה מבית החולים ונדרסה על ידי מכונית ומתה. כשפגשה את אלוקים, שאלה- ״אם הבטחת לי עוד 43 שנים למה נדרסתי למוות?", עונה לה אלוקים-״לא זיהיתי אותך״…

ובמקום הראשון- איש אחד ישב בבית וחום הקיץ ממש הפריע לו. אז הוא החליט לקנות מאוורר. משקנה את המכשיר החדש התיישב האיש על הספה, הפעיל את המאוורר ולא זז. אחרי שחלפו כמה שעות היה צריך ללכת לשירותים, אך לא רצה כי אשתו הבלונדינית תהרוס את המאוורר החדש ואמר לה "כשאני הולך, בשום אופן, אסור לך לגעת במאוורר". אחרי שהאיש הלך, אשתו הסקרנית ניגשה אל המאוורר לראות מהו המכשיר המסתורי שבעלה כל כך לא רוצה שתיגע בו, היא לחצה על הכפתור בחלקו האחורי והוא החל לנוע שמאלה וימינה. כשחזר בעלה וראה את המאוורר זז אמר בעצבים לאשתו, "למה נגעת במאוורר?!" היא ענתה לו: "באמת שלא נגעתי, איך שהלכת הוא התחיל לחפש אותך!"


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.comעוד בתרבות