הקוסקוס של אימא שלך מגיע מחיפה לפריים טיים וכובש אותה באהבה…

ואדים נמירובסקי דמות חיפאית צבעונית המוכרת בחוגים המחתרתיים של הדר והעיר התחתית הגיע עם המוזיקה הייחודית שלו עד לתכנית הריאליטי 'אקס פקטור' והראה להם מהי תרבות של מלך…
מלך של תרבות. נמירובסקי. אלבום פרטי

מלך של תרבות. נמירובסקי. אלבום פרטי

גאון מוזיקלי. נמירובסקי. אלבום פרטי

גאון מוזיקלי. נמירובסקי. אלבום פרטי

בהופעה. נמירובסקי. אלבום פרטי

בהופעה. נמירובסקי. אלבום פרטי

למי שצפה בתכנית הריאליטי 'אקס פקטור' השבוע וראה את הבחור בעל המבטא הרוסי ששר בצורה חמודה ביותר על הקוסקוס של האימא שלה ותהה מאיפה הוא מוכר לו אז שיידע שמדובר ב-ואדים נמירובסקי המכונה 'ואדים מלך התרבות', חיפאי בן שלושים פלוס, מוזיקאי רציני ומחונן שלוקח חומרים מצחיקים בצורה רצינית. ואדים, מבעלי מועדון ה- 2 sick בעיר התחתית- מין גלריה מיוחדת להופעות ואומנות מוכר מאוד בחוגים המחתרתיים של הדר והעיר התחתית. מעבר להופעות לקהל החיפאי האוהד, ואדים מופיע ברחבי הארץ וכבר צבר קהל אוהדים רב. ההתמחות של ואדים היא בהטמעת תוכן עמוק לשירים שגדלנו עליהם, באופן ובצורת ההעמדה. בקיצור, האיש מצחיק עד דמעות והעיר חיפה, הדרה והתחתית שלה מאחלים לבחור הצלחה גדולה.

לאחר שזכה לצפיות רבות ויצר הד גדול ברחבי הרשת העלה ואדים פוסט לחבריו בפייסבוק:  "תודה רבה לכל המברכות ומברכים, חברות, חברים, מאזינות ומאזינים, שופטים, משתתפים, צוות התוכנית ואנשים טובים נוספים! הופעה שלי ב The X Factor Israel שוברת שיאים – יותר מ110 אלף צפיות רק ביממה הראשונה – זה מדהים! בהזדמנות זו אני רוצה להציג בפניכם שוב את העמוד של הפרוייקט בפייסבוק, בו יהיו כל הדברים החשובים! תנו לו לייק, הוא המקור לעדכונים!"

ואם בא לכם, אתם יכולים לאחל לואדים מזל טוב….הוא חוגג יומולדת ברביעי!

 

צפו בואדים מבצע את השיר- 'אימא שלי'

 

 


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.comעוד בהכי חם