שברה את המיתוס

איך מורידים במשקל ועוד בשירות הצבאי? הסיפור של דנה שמשור
דנה שמשור מקריית ביאליק התגייסה במשקל של כ-80 ק"ג ולאחר שחישבה מסלול מחדש הורידה מעל 20 ק"ג בחמישה חודשים בלבד: "היום אני מינוס 3 מידות בג'ינס, ו-2 מידות במדי צה"ל", היא מספרת בגאווה.

"הכל התחיל מהבגדים, והביטחון העצמי שלי שהיה נמוך בעקבות הקילוגרמים שעליתי לפני תקופת הצבא".

"מאוד רציתי לרדת במשקל ולא מצאתי את הדרך הנכונה. הצבא זו מסגרת שהקשתה עליי, וכל פעם שניסיתי לרדת במשקל זה לא עבד עם תפריט. הייתי מוצאת את עצמי כל היום עסוקה בלהכין קופסאות וזה לא התאים לי. ניסיתי חדר כושר, סוגים של סדנאות להרזייה, חוגי כושר למינהם ואפילו דיאטנית קלינית. זה לא עבד לי ואיכשהו הייתי נשברת אחרי תקופה קצרה".

"אחרי שחברה שרזתה 10 ק"ג המליצה לי על מאמנת הכושר ליטל פרגן, בעלת L2Power – סדנאות הרזייה, חיטוב ואורח חיים בחיפה והקריות, הגעתי אליה די סקפטית אחרי שניסיתי כמעט הכל והבטחתי לעצמי שזו התחנה האחרונה לפניי שאני מרימה ידיים".

המאמנת ליטל פרגן. תמונה מתוך אינסטגרם ליטל פרגן

המאמנת ליטל פרגן. תמונה מתוך אינסטגרם ליטל פרגן

מה בעצם עשית בסדנה?

"נכנסתי לסדנת מתחילות והיינו רק 9 מתאמנות. כולנו היינו באותה רמה, אותם טווחי גילאים והרגשתי נינוחה עם הסדנה שלי. ליטל לימדה אותי ששום דבר לא משמין ועזרה לי לבנות סדר יום במסגרת הצבא שכולל בתוכו מאכלים בריאים וגם מאכלים שאני אוהבת כמו במבה ושוקולד למשל. הרגשתי שיש מי שמבין אותי וזה מה ששבה אותי אצלה מרגישים ב- l2power שכולן שוות".

"פעם ראשונה בחיי שאהבתי לאכול כי לא הייתי עסוקה בספירה של קלוריות או ספירה של כמויות והתחלתי להנות מהדרך".

"האימונים ייחודיים. לא פגשתי כזה ספורט מימיי. כזה שמרגישים כל שריר ושריר בגוף גם יום יומיים אחרי האימון. האימונים היו קשים בהתחלה במיוחד אחרי יום ארוך בבסיס. הייתי מגיעה להתאמן בכוחות האחרונים לאותו היום אבל לאט לאט התמכרתי להרגשה של אחרי אימון והתחלתי (באופן קסמי) לאהוב כושר".

המהפך של דנה שמשור.

המהפך של דנה שמשור.

ומה היום?

"היום אני בתכנית השימור של ליטל ממשיכה לשמור ולחיות אורח חיים כיפי ובריא, מתאמנת מינימום 3 אימונים בשבוע ולפעמים יותר".

מה הסדנה נתנה לך?

"הסדנה לימדה אותי לאכול נכון, לאזן את עצמי, להתמודד עם האכילה בשעות של הלילה ובתקופות עמוסות רגשית. בסדנה למדתי לאהוב את עצמי ובפעם הראשונה בחיים נהניתי להגיע ולהתמיד. אפשר להגיד שהסדנה וליטל בעצמה שינו לי את קו המחשבה ב-180% וגרמו לי להאמין שאני יכולה".

"ליטל היא מנטורית מדהימה, מאמנת בחסד עליון ואישה טובת לב. יש יחס אישי לכל מתאמנת, היא מתקשרת ושולחת הודעות כל הזמן. היא מקפידה על קבוצות קטנות ויחס הולם לכל בקשה של מתאמנת. אצלה זו הרגשה VIP".


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.comעוד בהכי חם