מוזיאון ינקו דאדא מציג תערוכה חדשה D3

6 תערוכות ועבודות פיסול חדשות תלת ממדיות – שלוש תערוכות יחיד ושלוש עבודות קיר

מקבץ התערוכות הנוכחי כולל שלוש תערוכות יחיד ושלוש עבודות קיר. החוט המקשר ביניהן הוא שכולן עבודות תלת ממדיות וכולן מותחות את גבולות הממד השלישי:

תערוכתו של שלומי שוורצברג היא הקרובה ביותר להגדרות הקלסיות של הפיסול; נדיה עדינה רוז מתעתעת בצופה בעבודות גדולות הנראות מסיביות אך עשויות מחומרים רכים; האדי חליל יוצר קונסטרוקציות שבהן משובצים ציורים וחפצים; ושרית פילר מנוח משלבת תצלומים במגרות שמצאה ואספה; ליהי שני מפסלת בובות מתנפחות המוצגות במכוון מרוקנות  מאוויר; אורנה ורסנו מלכי מקרינה עבודת וידאו על גופה המפוסל של הדמות בסרטה.

כל האמנים נותנים פירוש משלהם לקשר שבין יצירה ממדית לתלת ממדית בשלל טכניקות.

אורנה ורסנו מלכי Rebirth- צילום אורנה ורסנו מלכי

תערוכתו של שלומי שוורצברג "דרכים נעצמות" באוצרותה של ענת גטניו, נערכת בדיוק שנה לאחר מותו הפתאומי בטרם עת. שלומי, תושב עין הוד, השאיר אחריו סדרות של עבודות אשר חלקן מוצגות בתערוכה זו. עם סיום לימודי אמנות באמסטרדם המשיך שוורצברג להתמקד בתחום הפיסול, בפרויקטים במרחב הציבורי ובמיצבים תלויי-מקום בהולנד, בבלגיה ומאוחר יותר בישראל. עבודות אלה מקבלות ייצוג בשולחן התיעוד בתערוכה.  במהלך השנים חזרה יצירתו ועסקה בתכנים אנושיים-אוניברסליים בעלי גוון פוליטי. היא כללה לקסיקון של דימויים מטפוריים (לשון, מראה, ספר, דמעה, ופריטי ריהוט), באמצעותם העלה שאלות נוקבות כלפי החברה המערבית. כבן לפליטי מלחמת העולם השנייה היה רגיש לבעיית הפליטות ולאדישותה של יבשת אירופה. עבודות אלה ממשיכות להיות אקטואליות. דימוי הלשון למשל הוא דימוי מתריס החוזר שוב ושוב ביצירותיו, והוא מייצג דיבור ריק מתוכן, מנומס או לחלופין אילמות נטולת מילים לנוכח אירועים פוליטיים-חברתיים הדורשים נקיטת עמדה או פעולה אקטיבית. משמעות הלשון כשפה מופיעה בשימוש באותיות, בטקסט ובמשחקי מילים ושפות, ששולבו בעבודות וטענו אותן ברובד נוסף הנוגע באבסורד. דו השיח בין הדימוי הוויזואלי לטקסט מעצים את תחושת חוסר המוצא ברבות מעבודותיו.

שלומי שוורצברג. מסכות. צילום רענן טל

נדיה עדינה רוז בתערוכתה "שרוולי העצים" באוצרתה של אביטל כץ, יוצרת מיצב סביבתי אגדי העשוי כולו הצרפים של עבודות מן-המוכן שהוסבו מחומרי טקסטיל ביתיים לכדי פסלי קיר רכים ועוצמתיים המאופיינים בחיבורים סוראליסטיים מפתיעים עם הדהוד של אמנות הפופ. פסלי הקיר שנרקמו תוך שימוש חוזר בחפצים אישיים כמו כריות, סדינים ושמיכות חורף חוברו ונתפרו ביד עמלנית מיומנת מעשה מרכבה, חופנים בקרבם זיכרונות של נופי ילדות. רוז מתרחקת מדימויים פיגורטיביים מובהקים, יוצרת אובייקטים מינימליסטיים בצורתם ובצבעוניותם ועם זאת טעונים סימבוליקה תרבותית. כשרידי טבע שנשרף ניצבים שרוולי העצים התפורים, מקדמים את פנינו אל תוך מרחב סביבתי מטפורי רצוף אובייקטים אניגמטיים, עתירי ניגודים. הם מצטיינים בעידון וריסון למול נוכחות חדה וברורה, כזו שמצליחה לפרוץ את גבולות המרחב הסביבתי. שמיכה שממנה עשוי האובייקט "אבא" לדוגמה, מאזכרת את כנפיו הנפרשות של מלאך ומאפשרות את מעופו, בעוד הבד, סדין לבן, משתלשל לרצפה כמקשר בין שמים לארץ. "שרוולי העצים" כדימויים חשופים, כמו גם שאר האובייקטים במיצב, נושאים בתוכם תדרים נסתרים הפותחים לנו אפשרות להתבונן. הרִיק נטען במשמעות המעשירה את היצירה הקונקרטית ומאפשרת מחשבה עצמית-עצמאית אל-זמנית.

נדיה עדינה רוז. עצים גדולים. צילום נדיה עדינה רוז

תערוכתו של האדי חליל "עוגני הזמן"באוצרתה של ניצן שובל-אבירי, היא הצבות פיסוליות המכילות ציורים, סמלים ואובייקטים היוצרים ביניהם רשת של הקשרים חזותיים ותוכניים. בעבודותיו של חליל מדובר פעמים רבות בציור מורחב העושה שימוש בגרוטאות, ולעתים אף משלב בתוכו טקסטים באנגלית ובערבית. חליל בוחר בחומרים גסים וכבדים כגון ברזלים וחלקי מתכות שונות לצד שימוש בחלקי עץ אשר פורקו משימושם הקודם, שאותם הוא משלב בבדים ובמשטחים מצוירים. יסוד אקספרסיבי חזק מייצר דו שיח משמעותי עם בחירותיו בחומרים המרכיבים את העבודה. חיבורים אלה, שרבים מהם נוצרו רק בשלב ההצבה, רוויי תכנים אישיים מעולמו של האמן ומהווים מעין ארכיון לדמותו הצומחת והמשתנה. חליל נולד בכפר הדרוזי עספיא. לפני מספר שנים החל לגלות בהדרגה עניין גובר ביצירה אמנותית ופנה ללימודי צילום ואמנות באוניברסיטת חיפה. בילדותו נחשף לקליגרפיה ערבית במסגרת פועלם של הוריו אשר עסקו בתחום. דבר זה מקבל ביטוי במיצב הנוכחי באלמנט של ספר הברזל המרותך למסגרת עבה וכבדה, ובשילוב הטקסטים השונים השתולים בעבודה. מנגד, ציורי הנשים מתחקים אחר תצלומי דוגמניות ואייקונים תרבותיים עכשוויים. אלמנטים חוזרים של תכנים הלקוחים מעולם האינטרנט והרשתות החברתיות שתולים בכל גוף העבודה ומבטאים מתחים וסתירות בין עולם הערכים שעליהם התחנך לחיים הבוגרים בסביבה של דיגיטציה וריבוי גירויים.

האדי חליל עוגני הזמן. צילום האדי חליל

במרכז עבודת הקיר של ליהי שני "אם ובנה" באוצרתה של ניצן שובל-אבירי, נמצא מה שמאפיין את העידן הנוכחי, שבו המוצרים הנרכשים און-ליין נתפסים על ידנו כמגדירים את המהות והזהות שלנו. רפרודוקציה המונית בלתי פוסקת, קנייה ומכירה של מוצרים שאין לנו צורך בהם – כל אלה הם חלק בלתי נפרד מתוך המניע העומד מאחורי פעולת היצירה. בובות הפלסטיק המתנפחות המיובאות מסין מהוות מוטיב מרכזי בעבודותיה. בשביל שני הן מייצגות את היצרנות המסיבית של פריטים זולים ומיותרים ואת הבדידות האנושית שנוצרה בחברה מפולגת שהיחסים הבין אישיים בה פגומים, חברה שאף צורכת כעת בובות פלסטיק כדי לספק מערכות יחסים דמיוניות. תהליך עבודתה של שני בבובות אלה תחילתו בריקון הבובות מכל תוכן ואוויר במטרה להפקיען משימושן המקורי באמצעות קיפול, דחיסה והצגתן בהקשר אחר. כך מקנה להן האמנית משמעות חדשה ואידאליזציה מסוימת. בעבודה אם ובנה ממשיכה האמנית לעסוק בתרגומה ליצירות אמנות מפורסמות ואייקוניות, ודרך כך את עיסוקה בעבודות המתייחסות לגלובליזציה וצרכנות.

ליהי שני. אם ובנה. צילום ליהי שני

עבודת הקיר של אורנה ורסנו מלכי " Rebirth"באוצרתה של שולי בריסקין מציגה יצירה הנשענת על שתי מדיות – פיסול ווידאו – שני אלמנטים המשתלבים זה בזה. האחד, חומר נייח, מקובע, מגובש, והשני – נע וזע, חולף ומשתנה. היצירה ממרכזת מבט אל גֵּו מפוסל (טורסו) של אישה בהיריון, שעליו מוקרנת דמותה השוחה במי ברכה. הפסל עשוי תחבושות גבס שעברו תהליך חימום, התהוות וטרנספורמציה על גוף האישה עצמה; וכשיבשו, בתהליך של כיווץ שרירי הבטן בדומה ללידה, נותקה ממנה המסה המפוסלת ונפרדה אל העולם כגוף עצמאי. סרטון הווידאו המלווה את תנועות גוף האישה ועוברה מוקרן בעדשה מעוגלת על גבי פסל התחבושות, ומאפשר הצצה אל הדמות השוחה מעל ומתחת לפני המים. כל יציאה מן הטבילה במי הברכה משנה את תכונותיהם של המים ואף של הטובלת. העבודה מציגה את המתח שלפני  לידה וגם את פירוקו אל שלווה מקלה. ברקע נשמעים המים המהדהדים עצמם בתוך ומחוץ לברכה.

עבודת הקיר של שרית פילר מנוח "מגירות הזיכרון" באוצרתה של  שולי בריסקין, נותנת ביטוי תלת ממדי לסיפורי בית אבא שלהם האזינה כל חייה, ולכל אותם מראות, קולות וזיכרונות המלווים את מציאות חייה בתל אביב. האמנית מצלמת מקומות שננטשו והתרוקנו מאנשים ומחפציהם, ובדרכה אוספת מגרות ישנות שנזנחו והושלכו. המגרות הופכות לחומר פיסולי שבתוכו היא שותלת הדפסי תצלומים המראים פרוזדורים שנמתחים מאפלה אל אופק רחוק המואר באור בוהק. ההדפסים עובדו בנגיעות של צבעי שמן, חול ודבק. העבודות מתכתבות עם עבודותיו של האמן הצרפתי כריסטיאן בולטנסקי, היוצר ארכיונים אמתיים ומדומים של זיכרונות העבר. יצירותיה של פילר מנוח מבטאות את הרצון לחקור ולפענח מהו זיכרון ומהי תודעה לצד עזובה, התפוררות ויושן. המגרות שהן חפץ מן-המוכן הופכות לגלעד לחפצים ולסיפורים של אנשים שזמנם חלף.

22.2.19 – 15.6.19

שעות הפתיחה במוזיאון ינקו-דאדא:

ימים א' – ה' בשעות 10:00 – 15:00

יום ו' וערבי חג בשעות10:00 – 14:00

שבתות וחגים בשעות 10:00 –15:30

מחיר כניסה: 24 ₪ למבוגר; הנחות לאזרחים ותיקים, ילדים, חיילים ועוד

מוזיאון ינקו-דאדא,

כפר האמנים עין הוד,

ד"נ חוף הכרמל 30890.

טל': 04-9842350

www.jancodada.co.il


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.comעוד בתרבות ופנאי

 • פסח על-חלל בעופר גרנד קניון

  עופר גרנד קניון חיפה, מקבוצת קניוני עופר, עורך פסטיבל פסח על-חלל עם שלל פעילויות ומופעים לכל המשפחה!
 • פסטיבל פסח בקניון עופר הקריון

  קניון עופר הקריון, מקבוצת קניוני עופר חוגג את חג הפסח בפסטיבל פליי דייט עם מגוון הפעלות ומשחקים אתגריים במהלך חו"ל המועד
 • "ירחים אלטרנטיביים"

  עבודת וידיאו של האמן רוברט פופלב בשיתוף האמנית נדין שליפר
 • We Could Be Heroes

  תיאטרון קליפה גאה להציג את הפרויקט " We Could Be Heroes" . הפרויקט, הינו אירוע פרפורמטיבי, אשר יוצג לקהל הרחב במרחב ציבורי החל מה14 באפריל וב40 ערים שונות ברחבי הארץ.
 • "שפים קטנים"

  סדנאות בישול בריא לילדים בעופר גרנד קניון חיפה
 • בקק״ל יודעים שבא אביב

  מה לעשות עם הילדים בחופשת פסח? קרן קימת לישראל מציעה מגוון פעילויות חינמיות לילדים (והוריהם) בפריסה ארצית במיוחד לחג האביב ולמזג האוויר הנעים, המתאים לטיולים ברחבי הארץ שצפוי בחול המועד פסח
 • שבת משפחות קבוע בקניון סינמול

  מידי שבת קניון הסינמול פותח את שעריו למשפחות הצפון, לשבתות משפחתיות מלאות בפעילויות עם הילדים החל משעה 11:00.
 • בית הספר לקוסמים צעירים

  בפסח הקרוב בפסטיבל חיפה הבינלאומי ה-29 להצגות ילדים מוצאים את ליאור סושרד הבא בבית הספר לקוסמים צעירים – הדור הבא של הקוסמים בישראל
 • רוטרי חיפה תורם לנזקקים לפני החג, "קמחא דפסחא".

  מועדון רוטרי חיפה מגייס מחבריו גם השנה כבכל שנה תרומות נדיבות למען "קמחא דפסחא". התרומות מיועדות לבית ההסעדה
 • "שרוולי עצים"

  אירוע שירה בשיתוף הליקון במוזיאון ינקו-דאדא במסגרת השתתפותה של המשוררת נדיה עדינה רוז במקבץ התערוכות 3D
 • פסטיבל מפה ומצה - בחג הפסח

  מופעים לכל המשפחה, מפגשי סופר, הצגות לילדים, סדנאות יצירה, הפעלות מיחזור ופעילויות מלאכות קדומות
 • פסטיבל תחביבים במתחם חוצות המפרץ

  במהלך חול המועד פסח פסטיבל תחביבים בין התאריכים 21.4.18-24.4.18, ימים ראשון עד רביעי, אשר יציע מגוון רחב של פעילויות מעשירות להורים ולילדים.
 • שבת משפחות בקניון סינמול

  קניון הסינמול פותח את שעריו בפני משפחות הצפון לשבתות משפחתיות מלאות בפעילויות עם הילדים החל משעה 11:00, ועכשיו הקניון מציג את הפעילויות החדשות בחודש אפריל.
 • ביום הבחירות בוחרים לבלות בגרנד!

  עופר גרנד קניון חיפה, מקבוצת קניוני עופר, מזמין את כל משפחות הצפון וילדיהם ביום הבחירות, יום שלישי ה-9.4, להופעה של כוכבת הילדים "היללי",
 • מופעים והצגות בימי שבת בחודש אפריל במתחם חוצות המפרץ  

  מתחם חוצות המפרץ OUTLET, בבעלות קבוצת קניוני עופר ואשטרום נכסים, המהווה את מרכז הקניות המרכזי של תושבי חיפה, הקריות והסביבה,  ממשיך עם מסורת הצגות ומופעים לילדים ולכל המשפחה,  בימי שבת, גם בחודש אפריל.
 • הפנינג בחירות במתחם חוצות המפרץ אאוטלט

  מתחם חוצות המפרץ OUTLET – בבעלות קבוצת קניוני עופר ואשטרום נכסים, המהווה את מרכז הקניות המרכזי של תושבי חיפה, הקריות והסביבה חוגג את יום הבחירות בהפנינג לוהט
 • אמנים במושבה פרדס חנה כרכור

  מזה שני עשורים נחשב למוסד אמנותי מוביל. חובבי אומנות ותרבות על משפחותיהם מכל רחבי הארץ פוקדים את מושבת האמנים והיוצרים הגדולה בישראל לשלושה ימים.
 • פסיפס של ארץ ישראל בחול המועד פסח

  30 מוזיאונים ואתרים הנפתחים לציבור חינם בכל ימי חול המועד פסח, בחסות בנק הפועלים
 • בית הגפן מציג: Week'and No' 2

  סופ"ש שני פעיל בבית הגפן: סיורים, מפגשים, סרטים, במה חצופה, גלריות ועוד
 • בשורה חשובה להורים ולילדים לקראת הפסח

  פסטיבל חיפה הבינלאומי ה-29 להצגות הילדים יקיים השנה לראשונה גם הצגות המותאמות לילדים בעלי צרכים מיוחדים
 • שבת משפחות בקניון סינמול

  בשבת הקרובה 30.3 המבקרים בקניון ייהנו מסדנת אפייה מפתיעה לקונדיטורים הקטנים – סדנת קפקייקס.
 • ביום הבחירות בוחרים בהפנינג בנמל קיסריה

  המלך הורדוס מזמין את כל המשפחה למפגש הומוריסטי בין עבר להווה באווירה ססגונית בהשתתפות מיטב להטוטני ואומני הקרקס והתיאטרון של ממלכת יהודה
 • סימנים של חולשה

  תזמורת המהפכה – מגופי המוסיקה הצעירים והנועזים הפועלים כיום בארץ בניהולם של רועי אופנהיים וזהר שרון -חוברת אל ברי סחרוף ורע מוכיח כשאליהם תצטרף גם מקהלת בת שיר – הסימפונית חיפה
 • ירח משתקף באספלט

  גלריה בית הגפן וסטודיו משלך שמחות להודיע על פתיחת תערוכה קבוצתית בפרויקט 'מנהיגות נשים בתרבות' של אמניות המגיעות ברובן מרקע מסורתי.
 • סופ"ש של טעמים בגרנד מרקט

  עופר גרנד קניון חיפה מקבוצת קניוני עופר מציג, זו השנה הרביעית, את יריד האוכל הגדול, המגוון והאיכותי בצפון, "הגרנד מרקט".
 • מוזיאון ינקו דאדא מציג שתי תערוכות חדשות:

  לנה ועודד זידל, ובחלומי… ינקו – עבודות המגיבות ליצירותיו של מרסל ינקו – אייל אסולין – MAU – עבודת קיר בה מוצגים סממני סטטוס היסטוריים אל מול אלה העכשוויים. פתיחה שבת 23.3.19 בשעה 13:00
 • פורים שובר קופות

  חגיגות ענק לכבוד פורים בקניון הסינמול ברוח הקולנוע , בין התאריכים 20.3-22.3 קניון סינמול הופך לפסטיבל פורים.
 • נטלי אילון, ביצה וולקנית, סטילס צילום באדיבות המכון לאמנות / אורנים

    הגלריה I מכללת אורנים

  תערוכה חדשה: מעט אש בכלי נטלי אילון ואבי סבח  אוצרת אורית בולגרו פתיחה 17.3.19, ראשון,12:30 נעילה 18.5.19
 • קניוני עופר חוגגים את יום האם במגזר הערבי (عيد الأم)  

  קבוצת קניוני עופר תציין  את יום האם במגזר הערבי  ב 10 קניונים ברחבי הארץ, במסגרת זו יערכו מבצעי ענק של עד 70% הנחה במגוון רשתות מובילות.
 • את פורים חוגגים רק בספורטן חיפה

  מקווים שהכנתם לעצמכם כבר תחפושת מקורית, כי השנה אתם חוגגים את פורים בהפנינג צבעוני ומיוחד
 • לילך לב ארי פרופ קרדיט: יח"צ

  יום האישה הבינלאומי במכללת אורנים

  יום האישה הבינלאומי במכללת אורנים – פרס גולדה מאיר לשנת 2019
 • "עונות השנה"

  אנסמבל סולני תל אביב בערב מגוון ומהנה בסימן כינור ומנדולינה, עם הסולנים נגן המנדולינה הבינלאומי יקי ראובן והכנר קובי רובינשטיין, ובניצוחו של ברק טל.
 • מחווה למורה והאמן אלי שמיר ולתלמידיו אמני הצפון

  מוזיאון ישראל בחר לקיים מחווה לאמן אלי שמיר ולתלמידיו בני הצפון.
 • פסטיבל מגונדרות

  לכבוד יום האישה – ספורטן חיפה בפסטיבל חגיגי שכולו מוקדש להעצמה נשית
 • סיורי שבתות בלב ואדי ניסנאס

  בואו להכיר את ואדי ניסנאס דרך האנשים שיפתחו את הדלת ויזמינו אתכם פנימה, לשתות קפה או תה צמחים מהביל, לשמוע סיפור ולשאול שאלות.
 • רואים משם שומעים מכאן

  סדרה של מופעי אופרה מצולמים בביצוע הגדולים והטובים שבמוסיקאי האופרה הפועלים היום, זמרים, מנצחים במאים ומעצבים. יצירות שצולמו על הבמות הנחשבות בעולם ובאיכות הקרנה מעולה.
 • פסטיבל בנמל: חגיגת פורים צוהלת ושמחה

  המלך הורדוס מזמין את כל המשפחה למפגש הומוריסטי בין עבר להווה באווירה פורימית וססגונית בהשתתפות מיטב להטוטני ואומני הקרקס והתיאטרון של ממלכת יהודה
 • יום האישה בתאטרון חיפה

  לרגל יום האשה עולות שתי הצגות נפלאות של תיאטרון דימונה על במת תאטרון חיפה
 • היה דבש!

  ממש כמו כוורת דבורים, כך נראה פאב 'מומוס' במהלך ההרצאה בסגנון טד שהעבירה השבוע פרופ. תמר קיסר ממכללת אורנים.
 • משנכנס פורים, חוגגים בגרנד!

  עופר קניון גרנד חיפה, מקבוצת קניוני עופר, מזמין אתכם לחגוג את החג הכי צבעוני בשנה עם מגוון פעילויות והטבות שלא תרצו לפספס.
 • חוצות המפרץ אאוטלט חוגג פורים שמח לילדים ולכל המשפחה

  מתחם חוצות המפרץ OUTLET – בבעלות קבוצת קניוני עופר ואשטרום נכסים, המהווה את מרכז הקניות המרכזי של תושבי חיפה, הקריות והסביבה,  ממשיך במסורת הפעילות לילדים ולכל המשפחה בחג פורים ומציע שלל מופעים ופעילויות בחינם.
 • קרדיט צילום: סרגיי חרצ'נקו

  נבחרת הטאיקוון-דו של מתנ"ס ליאו באק בהישגים מרשימים

  בשבוע שעבר (ה15.2) נערכה אליפות ישראל בקרבות טאיקוון-דו בעיר אשדוד.  באליפות השתתפו כ- 200 תלמידים מכל רחבי הארץ  ומתוכם 51 לוחמים ולוחמות ירוקים שייצגו את "אגודת מכבי חיפה כרמל", מתנ"ס ליאו באק מבית החברה למתנ"סים, ואת העיר חיפה.
 • חגיגות 30 שנה  לקניון עופר הקריון

  קניון עופר הקריון, מקבוצת קניוני עופר יציין החודש 30 שנה להקמתו בשורה של אירועים ומגוון פעילויות מיוחדות אשר יתקיימו במהלך חודש מרץ.
 • חוגגים את יום האישה הבינלאומי בעופר גרנד קניון

  עופר גרנד קניון בחיפה, מקבוצת קניוני עופר, מזמין אתכן ביום רביעי ה-6.3.19 לחגוג את יום האישה הבינלאומי באירוע מיוחד לנשים שיתקיים במתחם בתי הקולנוע בקניון.
 • המרחב השלישי

  מרחב ייחודי לאמנות ולחינוך בחיפה, המציע "מפגשים חדשים עם שאלות מוכרות" של זהות ושייכות, דרך עבודה עם הצבות אמנות, עמדות התנסות לקהל, ועבודת סדנה.
 • מאמאשיק פותחת ארון

  לכבוד יום האישה הבינלאומי הנשים הכי אופנתיות בפייסבוק משתלטות על קניון הסינימול
 • מופעים והצגות במתחם חוצות המפרץ אאוטלט

  מתחם חוצות המפרץ OUTLET – בבעלות קבוצת קניוני עופר ואשטרום נכסים, המהווה את מרכז הקניות המרכזי של תושבי חיפה, הקריות והסביבה,  ממשיך עם מסורת הצגות לילדים ולכל המשפחה בימי שבת ובימי שישי עם מופעי "שישי "LIVE במהלך חודש מרץ.
 • קרדיט צילום: אילנה קרטיש-מתנ"ס ליאו באק החברה למתנ"סים.

  הישג מרשים לנבחרת הג'ודו של מתנ"ס ליאו-באק

  הישגים מרשימים לנבחרת הג'ודו של מתנ"ס ליאו-באק בתחרות בינלאומית
 • טום ג'ונס אגדת המוזיקה להופעה אחת בלבד בישראל

  לאור הביקוש הרב ובעקבות הופעותיו המוצלחות בארץ, חוזר טום ג'ונס הפרפורמר האגדי בעל קול הזהב
 • "זמניות לנצח"

  תערוכת-יחיד ראשונה לצלם איגור קרוטר כוללת עבודות וסדרות שיצר בשנים  2007 – 2019  במקביל לעיסוקו כצלם מקצועי בתחום האופנה והפרסום.
 • חוגגים אהבה בספורטן חיפה

  את יום האהבה הקרוב אתם חייבים לסיים בהרצאה פיקנטית ומצחיקה של הסקסולוגית המוערכת והמטפלת הזוגית איריס בראון
 • "סבטלנה"- מחזה חדש

  סבטלנה היא אחת היצירות היותר מקוריות והמגרות שנראו בתיאטרון הישראלי באחרונה. מעטות ההצגות המעמידים בפנינו מראה כה ישירה ומטלטלת על ההיסטוריה של האתוס הציוני כפי שהוא מופיע כאן.
 • מוזיאון ינקו דאדא מציג תערוכה חדשה D3

  6 תערוכות ועבודות פיסול חדשות תלת ממדיות – שלוש תערוכות יחיד ושלוש עבודות קיר
 • מערך ההסברה של קק"ל צילום: גיא אסיאג

  שת"פ של קק"ל עם מועצה האזורית חוף הכרמל

  קרן קימת לישראל והמועצה האזורית חוף הכרמל סיכמו שיתוף פעולה בהקמת מרכז מנהיגות במקום אתר "ים כרמל", שבמצפה עופר ובשדרוג 'אולפן קיבוץ מעגן מיכאל'.
 • צילום: רוטרי

  כנס אתיקה מקצועית של רוטרי ישראל

  כנס שנתי רב משתתפים כולם חברי רוטרי ישראל נערך השבוע באוניברסיטת תל אביב. הכנס עסק ב"אתגרי האתיקה מול השחיתות הציבורית בישראל"
 • הערבי האחרון

  אירוע תיאטרוני אפוקליפטי אליו חברו יוצרים יהודים ופלסטינים אזרחי ישראל סביב נושא היפרדות, הפרדה ופרידה
 • נטע ברזילי – " BASSA SABABA " 

  לאחר שזכתה באירוויזיון 2018 והגיעה למקום הראשון במצעד הבילבורד האמריקאי, שברה שיאי צפייה ביו טיוב
 • ספורטן חיפה משיק מערך פעילויות חדש וייחודי

  מועדון הספורטן, הקאנטרי קלאב הגדול באזור חיפה והסביבה השיק מערך פעילויות חדש, והחל בחודשים האחרונים להתמקד, באופן מיוחד, בשני קהלי יעד מרכזיים – קהל המבוגרים וקהל הצעירים.
 • תחרות רובוטיקה יוקרתית בחיפה

  אלפי תלמידים מרחבי הארץ והעיר חיפה מכיתות ד- ט , פקדו את העיר חיפה והגיעו למרכז הקונגרסים לתחרויות רובוטיקה וטכנולוגיה בחסות הטכניון – תכנית FIRST ISRAEL  ובשיתוף עיריית חיפה.
 • חוגגים את יום המשפחה  בעופר גרנד קניון 

  עופר קניון גרנד חיפה, מקבוצת קניוני עופר, מזמין אתכם לחגוג את יום המשפחה ביצירת חוויה למזכרת במתחם "מצטלמים באהבה": מתחם צילום מקצועי לזוגות ומשפחות,
 • חוגגים את יום המשפחה יחד בעופר הקריון

  קניון עופר הקריון, מקבוצת קניוני עופר, מזמין אתכם לחגוג עמו את יום המשפחה במופע מבדר ומרתק
 • משלחת מתנדבים מצ'כיה פרצה סינגל ביער חוף הכרמל

  קרן קימת לישראל מארחת את המתנדבים הצ'כים בפעם התשיעית ברציפות, מאז השריפה בכרמל בשנת 2010 * "אנחנו אוהבים את ישראל"
 • "של מי החיים האלה"

  אסי לוי תיכנס לנעליו של זוכה פרס האוסקר ריצ'רד דרייפוס בהצגה החדשה: "של מי החיים האלה" – דרמה קומית מאת המחזאי הבריטי בריאן קלארק, תעלה בתיאטרון חיפה בפברואר הקרוב.
 • צ'פצ'ולה. תמונה: יחסי ציבור

  מתחם חוצות המפרץ OUTLET – בבעלות קבוצת קניוני עופר ואשטרום נכסים, המהווה את מרכז הקניות המרכזי של תושבי חיפה, הקריות והסביבה,  ממשיך עם מסורת הצגות לילדים ולכל המשפחה  בימי שבת גם בחודש פברואר . הפעילות כוללת הצגות ומופעים בחינם בימי שבת בבוקר.
 • רוטרי חיפה חוגגים עם חיילים בודדים

  לכבוד טו בשבט חגגו חברי מועדון רוטרי חיפה בשיתוף עמותת "יחד" סדר ט"ו בשבט לחיילים בודדים בבית עמותת "יחד".
 • מדעי החומוס  - כמו אוויר לנשימה

  מומוס, החומוסיה השכונתית המיתולוגית בקרית טבעון מקיימת אחת לחודש ערב מדעי, בו מעבירים מרצי החוג לביולוגיה וסביבה במכללת אורנים הרצאות בסגנון טד
 • איזה הצגות עלו לשלב התחרות?

  מתוך מאות הצעות שנשלחו לפסטיבל הבינלאומי להצגות ילדים בחיפה, נבחרו שש הצגות אשר יופקו במיוחד לפסטיבל ה-29, שיתקיים בחוה"מ פסח בין התאריכים 21.4 -23.4 .
 • מהי תרומתה של דבורת הדבש ?

  לקראת חג האילנות, מזמינה מועצת הדבש את הקהל הרחב לביקור במכוורות ברחבי הארץ, לטעום דבש, ללמוד על תרומתה של דבורת הדבש לתהליך ההאבקה של העצים ולטעת עצים צופניים למען שמירה על חיי הדבורים.
 • מועדון רוטרי למען ילדים

  מועדון רוטרי חיפה תורם לעמותת מועדון הכדורגל לילדים בחליסה. שיתוף הפעולה בין מועדון הכדורגל והעמותה לבין מועדון רוטרי חיפה נוצר ביוזמת אגף הרווחה בעיריית חיפה.
 • צילום: ישראל פרץ, מערך ההסברה של קק"ל

  פתיחת אירועי ט"ו בשבט

  מאות ש"ש מכל הארץ פתחו את חגיגות ט"ו בשבט בסדר ט"ו בשבט חברתי גדול
 • מייקל ג'קסון חוזר לחיים ומגיע לישראל

  ערב שכולו מחווה למלך הפופ :  האגדה, הכישרון, הרקדן והמוסיקאי עד כה צפו במופע מעל  לחצי מיליון איש
 • ורד בר סיזיפוס 2018 וידאו, תמונה באדיבות מכללת אורנים

  "טבועה בגוף"

  ורד בר מחיפה בין המציגות בתערוכה 'טבועה בגוף' במוזה 42, מכללת אורנים, קריית טבעון
 • מיצג של סוזאנה הילה במוזיאון ינקו דאדא

  סוזאנה הילה, זמרת ואמנית מיצג ווידאו השוהה בעין הוד במסגרת חילופי האמנים עין-הוד – דיסלדורף, מציגה מיצג שמוקדש כולו למים ולימים על התופעות הרבות המאפיינות אותם הטעונות במיתוסים קדומים ובמשמעויות רבות העמוקות מני ים.
 • 'כותבת סימנים בנוף'

  התערוכה 'כותבת סימנים בנוף' של אביבה שמר, אמנית רב-תחומית, אוצרת לשעבר של 'הגלריה החדשה' במרכז 'אבא חושי' בחיפה, וכיום מטפלת באמצעות אמנות, היא תערוכה אינטימית, הכתובה בגוף ראשון ובלשון אישית.