מוזיאון ינקו דאדא מציג תערוכה חדשה D3

6 תערוכות ועבודות פיסול חדשות תלת ממדיות – שלוש תערוכות יחיד ושלוש עבודות קיר

מקבץ התערוכות הנוכחי כולל שלוש תערוכות יחיד ושלוש עבודות קיר. החוט המקשר ביניהן הוא שכולן עבודות תלת ממדיות וכולן מותחות את גבולות הממד השלישי:

תערוכתו של שלומי שוורצברג היא הקרובה ביותר להגדרות הקלסיות של הפיסול; נדיה עדינה רוז מתעתעת בצופה בעבודות גדולות הנראות מסיביות אך עשויות מחומרים רכים; האדי חליל יוצר קונסטרוקציות שבהן משובצים ציורים וחפצים; ושרית פילר מנוח משלבת תצלומים במגרות שמצאה ואספה; ליהי שני מפסלת בובות מתנפחות המוצגות במכוון מרוקנות  מאוויר; אורנה ורסנו מלכי מקרינה עבודת וידאו על גופה המפוסל של הדמות בסרטה.

כל האמנים נותנים פירוש משלהם לקשר שבין יצירה ממדית לתלת ממדית בשלל טכניקות.

אורנה ורסנו מלכי Rebirth- צילום אורנה ורסנו מלכי

תערוכתו של שלומי שוורצברג "דרכים נעצמות" באוצרותה של ענת גטניו, נערכת בדיוק שנה לאחר מותו הפתאומי בטרם עת. שלומי, תושב עין הוד, השאיר אחריו סדרות של עבודות אשר חלקן מוצגות בתערוכה זו. עם סיום לימודי אמנות באמסטרדם המשיך שוורצברג להתמקד בתחום הפיסול, בפרויקטים במרחב הציבורי ובמיצבים תלויי-מקום בהולנד, בבלגיה ומאוחר יותר בישראל. עבודות אלה מקבלות ייצוג בשולחן התיעוד בתערוכה.  במהלך השנים חזרה יצירתו ועסקה בתכנים אנושיים-אוניברסליים בעלי גוון פוליטי. היא כללה לקסיקון של דימויים מטפוריים (לשון, מראה, ספר, דמעה, ופריטי ריהוט), באמצעותם העלה שאלות נוקבות כלפי החברה המערבית. כבן לפליטי מלחמת העולם השנייה היה רגיש לבעיית הפליטות ולאדישותה של יבשת אירופה. עבודות אלה ממשיכות להיות אקטואליות. דימוי הלשון למשל הוא דימוי מתריס החוזר שוב ושוב ביצירותיו, והוא מייצג דיבור ריק מתוכן, מנומס או לחלופין אילמות נטולת מילים לנוכח אירועים פוליטיים-חברתיים הדורשים נקיטת עמדה או פעולה אקטיבית. משמעות הלשון כשפה מופיעה בשימוש באותיות, בטקסט ובמשחקי מילים ושפות, ששולבו בעבודות וטענו אותן ברובד נוסף הנוגע באבסורד. דו השיח בין הדימוי הוויזואלי לטקסט מעצים את תחושת חוסר המוצא ברבות מעבודותיו.

שלומי שוורצברג. מסכות. צילום רענן טל

נדיה עדינה רוז בתערוכתה "שרוולי העצים" באוצרתה של אביטל כץ, יוצרת מיצב סביבתי אגדי העשוי כולו הצרפים של עבודות מן-המוכן שהוסבו מחומרי טקסטיל ביתיים לכדי פסלי קיר רכים ועוצמתיים המאופיינים בחיבורים סוראליסטיים מפתיעים עם הדהוד של אמנות הפופ. פסלי הקיר שנרקמו תוך שימוש חוזר בחפצים אישיים כמו כריות, סדינים ושמיכות חורף חוברו ונתפרו ביד עמלנית מיומנת מעשה מרכבה, חופנים בקרבם זיכרונות של נופי ילדות. רוז מתרחקת מדימויים פיגורטיביים מובהקים, יוצרת אובייקטים מינימליסטיים בצורתם ובצבעוניותם ועם זאת טעונים סימבוליקה תרבותית. כשרידי טבע שנשרף ניצבים שרוולי העצים התפורים, מקדמים את פנינו אל תוך מרחב סביבתי מטפורי רצוף אובייקטים אניגמטיים, עתירי ניגודים. הם מצטיינים בעידון וריסון למול נוכחות חדה וברורה, כזו שמצליחה לפרוץ את גבולות המרחב הסביבתי. שמיכה שממנה עשוי האובייקט "אבא" לדוגמה, מאזכרת את כנפיו הנפרשות של מלאך ומאפשרות את מעופו, בעוד הבד, סדין לבן, משתלשל לרצפה כמקשר בין שמים לארץ. "שרוולי העצים" כדימויים חשופים, כמו גם שאר האובייקטים במיצב, נושאים בתוכם תדרים נסתרים הפותחים לנו אפשרות להתבונן. הרִיק נטען במשמעות המעשירה את היצירה הקונקרטית ומאפשרת מחשבה עצמית-עצמאית אל-זמנית.

נדיה עדינה רוז. עצים גדולים. צילום נדיה עדינה רוז

תערוכתו של האדי חליל "עוגני הזמן"באוצרתה של ניצן שובל-אבירי, היא הצבות פיסוליות המכילות ציורים, סמלים ואובייקטים היוצרים ביניהם רשת של הקשרים חזותיים ותוכניים. בעבודותיו של חליל מדובר פעמים רבות בציור מורחב העושה שימוש בגרוטאות, ולעתים אף משלב בתוכו טקסטים באנגלית ובערבית. חליל בוחר בחומרים גסים וכבדים כגון ברזלים וחלקי מתכות שונות לצד שימוש בחלקי עץ אשר פורקו משימושם הקודם, שאותם הוא משלב בבדים ובמשטחים מצוירים. יסוד אקספרסיבי חזק מייצר דו שיח משמעותי עם בחירותיו בחומרים המרכיבים את העבודה. חיבורים אלה, שרבים מהם נוצרו רק בשלב ההצבה, רוויי תכנים אישיים מעולמו של האמן ומהווים מעין ארכיון לדמותו הצומחת והמשתנה. חליל נולד בכפר הדרוזי עספיא. לפני מספר שנים החל לגלות בהדרגה עניין גובר ביצירה אמנותית ופנה ללימודי צילום ואמנות באוניברסיטת חיפה. בילדותו נחשף לקליגרפיה ערבית במסגרת פועלם של הוריו אשר עסקו בתחום. דבר זה מקבל ביטוי במיצב הנוכחי באלמנט של ספר הברזל המרותך למסגרת עבה וכבדה, ובשילוב הטקסטים השונים השתולים בעבודה. מנגד, ציורי הנשים מתחקים אחר תצלומי דוגמניות ואייקונים תרבותיים עכשוויים. אלמנטים חוזרים של תכנים הלקוחים מעולם האינטרנט והרשתות החברתיות שתולים בכל גוף העבודה ומבטאים מתחים וסתירות בין עולם הערכים שעליהם התחנך לחיים הבוגרים בסביבה של דיגיטציה וריבוי גירויים.

האדי חליל עוגני הזמן. צילום האדי חליל

במרכז עבודת הקיר של ליהי שני "אם ובנה" באוצרתה של ניצן שובל-אבירי, נמצא מה שמאפיין את העידן הנוכחי, שבו המוצרים הנרכשים און-ליין נתפסים על ידנו כמגדירים את המהות והזהות שלנו. רפרודוקציה המונית בלתי פוסקת, קנייה ומכירה של מוצרים שאין לנו צורך בהם – כל אלה הם חלק בלתי נפרד מתוך המניע העומד מאחורי פעולת היצירה. בובות הפלסטיק המתנפחות המיובאות מסין מהוות מוטיב מרכזי בעבודותיה. בשביל שני הן מייצגות את היצרנות המסיבית של פריטים זולים ומיותרים ואת הבדידות האנושית שנוצרה בחברה מפולגת שהיחסים הבין אישיים בה פגומים, חברה שאף צורכת כעת בובות פלסטיק כדי לספק מערכות יחסים דמיוניות. תהליך עבודתה של שני בבובות אלה תחילתו בריקון הבובות מכל תוכן ואוויר במטרה להפקיען משימושן המקורי באמצעות קיפול, דחיסה והצגתן בהקשר אחר. כך מקנה להן האמנית משמעות חדשה ואידאליזציה מסוימת. בעבודה אם ובנה ממשיכה האמנית לעסוק בתרגומה ליצירות אמנות מפורסמות ואייקוניות, ודרך כך את עיסוקה בעבודות המתייחסות לגלובליזציה וצרכנות.

ליהי שני. אם ובנה. צילום ליהי שני

עבודת הקיר של אורנה ורסנו מלכי " Rebirth"באוצרתה של שולי בריסקין מציגה יצירה הנשענת על שתי מדיות – פיסול ווידאו – שני אלמנטים המשתלבים זה בזה. האחד, חומר נייח, מקובע, מגובש, והשני – נע וזע, חולף ומשתנה. היצירה ממרכזת מבט אל גֵּו מפוסל (טורסו) של אישה בהיריון, שעליו מוקרנת דמותה השוחה במי ברכה. הפסל עשוי תחבושות גבס שעברו תהליך חימום, התהוות וטרנספורמציה על גוף האישה עצמה; וכשיבשו, בתהליך של כיווץ שרירי הבטן בדומה ללידה, נותקה ממנה המסה המפוסלת ונפרדה אל העולם כגוף עצמאי. סרטון הווידאו המלווה את תנועות גוף האישה ועוברה מוקרן בעדשה מעוגלת על גבי פסל התחבושות, ומאפשר הצצה אל הדמות השוחה מעל ומתחת לפני המים. כל יציאה מן הטבילה במי הברכה משנה את תכונותיהם של המים ואף של הטובלת. העבודה מציגה את המתח שלפני  לידה וגם את פירוקו אל שלווה מקלה. ברקע נשמעים המים המהדהדים עצמם בתוך ומחוץ לברכה.

עבודת הקיר של שרית פילר מנוח "מגירות הזיכרון" באוצרתה של  שולי בריסקין, נותנת ביטוי תלת ממדי לסיפורי בית אבא שלהם האזינה כל חייה, ולכל אותם מראות, קולות וזיכרונות המלווים את מציאות חייה בתל אביב. האמנית מצלמת מקומות שננטשו והתרוקנו מאנשים ומחפציהם, ובדרכה אוספת מגרות ישנות שנזנחו והושלכו. המגרות הופכות לחומר פיסולי שבתוכו היא שותלת הדפסי תצלומים המראים פרוזדורים שנמתחים מאפלה אל אופק רחוק המואר באור בוהק. ההדפסים עובדו בנגיעות של צבעי שמן, חול ודבק. העבודות מתכתבות עם עבודותיו של האמן הצרפתי כריסטיאן בולטנסקי, היוצר ארכיונים אמתיים ומדומים של זיכרונות העבר. יצירותיה של פילר מנוח מבטאות את הרצון לחקור ולפענח מהו זיכרון ומהי תודעה לצד עזובה, התפוררות ויושן. המגרות שהן חפץ מן-המוכן הופכות לגלעד לחפצים ולסיפורים של אנשים שזמנם חלף.

22.2.19 – 15.6.19

שעות הפתיחה במוזיאון ינקו-דאדא:

ימים א' – ה' בשעות 10:00 – 15:00

יום ו' וערבי חג בשעות10:00 – 14:00

שבתות וחגים בשעות 10:00 –15:30

מחיר כניסה: 24 ₪ למבוגר; הנחות לאזרחים ותיקים, ילדים, חיילים ועוד

מוזיאון ינקו-דאדא,

כפר האמנים עין הוד,

ד"נ חוף הכרמל 30890.

טל': 04-9842350

www.jancodada.co.il


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.comעוד בתרבות ופנאי

 • טום ג'ונס אגדת המוזיקה להופעה אחת בלבד בישראל

  לאור הביקוש הרב ובעקבות הופעותיו המוצלחות בארץ, חוזר טום ג'ונס הפרפורמר האגדי בעל קול הזהב
 • "זמניות לנצח"

  תערוכת-יחיד ראשונה לצלם איגור קרוטר כוללת עבודות וסדרות שיצר בשנים  2007 – 2019  במקביל לעיסוקו כצלם מקצועי בתחום האופנה והפרסום.
 • חוגגים אהבה בספורטן חיפה

  את יום האהבה הקרוב אתם חייבים לסיים בהרצאה פיקנטית ומצחיקה של הסקסולוגית המוערכת והמטפלת הזוגית איריס בראון
 • "סבטלנה"- מחזה חדש

  סבטלנה היא אחת היצירות היותר מקוריות והמגרות שנראו בתיאטרון הישראלי באחרונה. מעטות ההצגות המעמידים בפנינו מראה כה ישירה ומטלטלת על ההיסטוריה של האתוס הציוני כפי שהוא מופיע כאן.
 • מוזיאון ינקו דאדא מציג תערוכה חדשה D3

  6 תערוכות ועבודות פיסול חדשות תלת ממדיות – שלוש תערוכות יחיד ושלוש עבודות קיר
 • מערך ההסברה של קק"ל צילום: גיא אסיאג

  שת"פ של קק"ל עם מועצה האזורית חוף הכרמל

  קרן קימת לישראל והמועצה האזורית חוף הכרמל סיכמו שיתוף פעולה בהקמת מרכז מנהיגות במקום אתר "ים כרמל", שבמצפה עופר ובשדרוג 'אולפן קיבוץ מעגן מיכאל'.
 • צילום: רוטרי

  כנס אתיקה מקצועית של רוטרי ישראל

  כנס שנתי רב משתתפים כולם חברי רוטרי ישראל נערך השבוע באוניברסיטת תל אביב. הכנס עסק ב"אתגרי האתיקה מול השחיתות הציבורית בישראל"
 • הערבי האחרון

  אירוע תיאטרוני אפוקליפטי אליו חברו יוצרים יהודים ופלסטינים אזרחי ישראל סביב נושא היפרדות, הפרדה ופרידה
 • נטע ברזילי – " BASSA SABABA " 

  לאחר שזכתה באירוויזיון 2018 והגיעה למקום הראשון במצעד הבילבורד האמריקאי, שברה שיאי צפייה ביו טיוב
 • ספורטן חיפה משיק מערך פעילויות חדש וייחודי

  מועדון הספורטן, הקאנטרי קלאב הגדול באזור חיפה והסביבה השיק מערך פעילויות חדש, והחל בחודשים האחרונים להתמקד, באופן מיוחד, בשני קהלי יעד מרכזיים – קהל המבוגרים וקהל הצעירים.
 • תחרות רובוטיקה יוקרתית בחיפה

  אלפי תלמידים מרחבי הארץ והעיר חיפה מכיתות ד- ט , פקדו את העיר חיפה והגיעו למרכז הקונגרסים לתחרויות רובוטיקה וטכנולוגיה בחסות הטכניון – תכנית FIRST ISRAEL  ובשיתוף עיריית חיפה.
 • חוגגים את יום המשפחה  בעופר גרנד קניון 

  עופר קניון גרנד חיפה, מקבוצת קניוני עופר, מזמין אתכם לחגוג את יום המשפחה ביצירת חוויה למזכרת במתחם "מצטלמים באהבה": מתחם צילום מקצועי לזוגות ומשפחות,
 • חוגגים את יום המשפחה יחד בעופר הקריון

  קניון עופר הקריון, מקבוצת קניוני עופר, מזמין אתכם לחגוג עמו את יום המשפחה במופע מבדר ומרתק
 • משלחת מתנדבים מצ'כיה פרצה סינגל ביער חוף הכרמל

  קרן קימת לישראל מארחת את המתנדבים הצ'כים בפעם התשיעית ברציפות, מאז השריפה בכרמל בשנת 2010 * "אנחנו אוהבים את ישראל"
 • "של מי החיים האלה"

  אסי לוי תיכנס לנעליו של זוכה פרס האוסקר ריצ'רד דרייפוס בהצגה החדשה: "של מי החיים האלה" – דרמה קומית מאת המחזאי הבריטי בריאן קלארק, תעלה בתיאטרון חיפה בפברואר הקרוב.
 • צ'פצ'ולה. תמונה: יחסי ציבור

  מתחם חוצות המפרץ OUTLET – בבעלות קבוצת קניוני עופר ואשטרום נכסים, המהווה את מרכז הקניות המרכזי של תושבי חיפה, הקריות והסביבה,  ממשיך עם מסורת הצגות לילדים ולכל המשפחה  בימי שבת גם בחודש פברואר . הפעילות כוללת הצגות ומופעים בחינם בימי שבת בבוקר.
 • רוטרי חיפה חוגגים עם חיילים בודדים

  לכבוד טו בשבט חגגו חברי מועדון רוטרי חיפה בשיתוף עמותת "יחד" סדר ט"ו בשבט לחיילים בודדים בבית עמותת "יחד".
 • מדעי החומוס  - כמו אוויר לנשימה

  מומוס, החומוסיה השכונתית המיתולוגית בקרית טבעון מקיימת אחת לחודש ערב מדעי, בו מעבירים מרצי החוג לביולוגיה וסביבה במכללת אורנים הרצאות בסגנון טד
 • איזה הצגות עלו לשלב התחרות?

  מתוך מאות הצעות שנשלחו לפסטיבל הבינלאומי להצגות ילדים בחיפה, נבחרו שש הצגות אשר יופקו במיוחד לפסטיבל ה-29, שיתקיים בחוה"מ פסח בין התאריכים 21.4 -23.4 .
 • מהי תרומתה של דבורת הדבש ?

  לקראת חג האילנות, מזמינה מועצת הדבש את הקהל הרחב לביקור במכוורות ברחבי הארץ, לטעום דבש, ללמוד על תרומתה של דבורת הדבש לתהליך ההאבקה של העצים ולטעת עצים צופניים למען שמירה על חיי הדבורים.
 • מועדון רוטרי למען ילדים

  מועדון רוטרי חיפה תורם לעמותת מועדון הכדורגל לילדים בחליסה. שיתוף הפעולה בין מועדון הכדורגל והעמותה לבין מועדון רוטרי חיפה נוצר ביוזמת אגף הרווחה בעיריית חיפה.
 • צילום: ישראל פרץ, מערך ההסברה של קק"ל

  פתיחת אירועי ט"ו בשבט

  מאות ש"ש מכל הארץ פתחו את חגיגות ט"ו בשבט בסדר ט"ו בשבט חברתי גדול
 • מייקל ג'קסון חוזר לחיים ומגיע לישראל

  ערב שכולו מחווה למלך הפופ :  האגדה, הכישרון, הרקדן והמוסיקאי עד כה צפו במופע מעל  לחצי מיליון איש
 • ורד בר סיזיפוס 2018 וידאו, תמונה באדיבות מכללת אורנים

  "טבועה בגוף"

  ורד בר מחיפה בין המציגות בתערוכה 'טבועה בגוף' במוזה 42, מכללת אורנים, קריית טבעון
 • מיצג של סוזאנה הילה במוזיאון ינקו דאדא

  סוזאנה הילה, זמרת ואמנית מיצג ווידאו השוהה בעין הוד במסגרת חילופי האמנים עין-הוד – דיסלדורף, מציגה מיצג שמוקדש כולו למים ולימים על התופעות הרבות המאפיינות אותם הטעונות במיתוסים קדומים ובמשמעויות רבות העמוקות מני ים.
 • 'כותבת סימנים בנוף'

  התערוכה 'כותבת סימנים בנוף' של אביבה שמר, אמנית רב-תחומית, אוצרת לשעבר של 'הגלריה החדשה' במרכז 'אבא חושי' בחיפה, וכיום מטפלת באמצעות אמנות, היא תערוכה אינטימית, הכתובה בגוף ראשון ובלשון אישית.
 • משלחת מדסאו לחיפה צילום: רוטרי יפה

  מדסאו שגרמניה לחיפה

  משלחת מועדון רוטרי מהעיר דסאו בגרמניה הגיעה לביקור גומלין בחיפה
 • ארנון רבין - מיפוי פוטוגרמטרי, תל מגידו, 2019

  התערוכה "מרכז מבקרים"

  מרכז מבקרים, תערוכת היחיד של ארנון רבין, בגלריה I מכללת אורנים, מציעה מיזוג דמיוני בין שני אתרי תיירות – תל מגידו בישראל והעיר זלצבורג באוסטריה.
 • עופר גרנד קניון בינואר של בילויים וחוויות לכל המשפחה

  חורף חם ומהנה לכל המשפחה בעופר גרנד קניון חיפה: כוכבי NEXTFEST בהופעות מוסיקה, סטנד-אפ וסדנתDIY  לנוער, סדנאות בייבי יוגה, יריד אוכל ועוד מגוון הפתעות! הכניסה חופשית!
 • המאסטרו חוזר

  זובין מהטה והפסנתרנית המצליחה חטיה בוניאטישבילי בסדרת קונצרטים של התזמורת הפיהלרמונית הישראלית
 • על דיגלה

  אירוע תיאטרון נשי וטקסי, המשלב טקסטים, תנועה ושירה חיה.
 • גם השקיעה יפה צילום – יח"צ

  בלדה לעוזב קיבוץ גרסת 2018

  גם השקיעה יפה, הצגה מקורית של הבמאית ורדה קנול יהלום עוסקת בדור שעזב את הקבוץ, אבל הקבוץ לא עזב אותם!
 • "ילדת הפלא" - ליאה ז'ו

  קונצרט מיוחד של אנסמבל סולני תל אביב
 • 'מארינה מקסימיליאן והקאמרטה'

  מפגש וירטואוזי מרתק בין מארינה מקסימילאן ותזמורת הקאמרטה במסע של פופ, רוק, ג'אז ומוסיקה קלאסית
 • טבועה בגוף

  הגוף הוא נקודת המוצא לתערוכה. הגוף שמוטבעת בו הזהות ומוטבעות בו ההצטברויות של היומיום, שמכיל את המגבלות המתמשכות והמפגש עם העולם, שנושא עימו את החירות ואת הסיזיפיות.
 • משלחת צכית לעיר חיפה בחסות מועדון רוטרי חיפה

  משלחת צ'כית מתארחת ברוטרי חיפה

  החודש אירח מועדון רוטרי חיפה משלחת צ'כית רשמית לרגל 70 שנה למבצע בלק להטסת מטוסים וציוד חיוני למדינה ישראל
 • מופעים והצגות בחוצות המפרץ OUTLET

  מתחם חוצות המפרץ OUTLET,  המהווה את מרכז הקניות המרכזי של תושבי חיפה, הקריות והסביבה,  ממשיך עם מסורת הצגות לילדים ולכל המשפחה  בימי שבת,  גם בחודש ינואר, ללא תשלום.
 • שבוע השפה העברית

  קניוני עופר ומטח בשיתוף פעולה החושף את "מלחמת המילים" שמתנהלת בין אותן המילים – אחת בגרסה הלועזית ואחת בגרסה העברית שלהן.
 • ברוכה הבאה 2019

  ספורטן חיפה סוגר שנה עם מופע של השחקן אלי גורנשטיין – "שר סינטרה"
 • "מכתבים ממא סאן ג'יאה"

  לכבוד יום זכויות האדם הבינלאומי אשר יתקיים ב-10.12, יוקרן בסינמטק חיפה (20:45) הסרט המרתק "מכתבים ממא סאן ג'יאה – קריאה מקצה העולם" ולפניו תתקיים שיחה מקדימה עם רקפת תבור, מרצה בתחום זכויות האדם בסין.
 • "אוטופיה" מגיע לסינמטק

  לראשונה ישלב השנה סינמטק חיפה פעולה עם סינמטק תל אביב, במסגרתו נערך מדי שנה "פסטיבל אוטופיה" לסרטי מדע בדיוני ויקרין 4 סרטים מתוך הפסטיבל במשכנו.
 • ברוקן פינגז. צילום יונה פרמינגר

  "המרחב השלישי" חלל חדש לאמנות וחינוך בבית-הגפן

  במסגרת חגיגות 25 שנה לפסטיבל "חג החגים" המצליח בחיפה, בית הגפן שמח לחנוך חלל פעילות חדש: "המרחב השלישי: חלל לאמנות וחינוך". "המרחב השלישי" יציע התנסויות המשלבות עבודות אמנות והפעלות שיתמקדו בכלים לחיים בחברה בינתרבותית.
 • צילום- בית לוחמי הגטאות

  "רגעים של אור"

  מיזם "אוצרות הגליל" ממליץ על- "רגעים של אור" – חנוכה במוזיאון 'יד לילד' פעילות בין דורית לכל המשפחה
 • חג הניסים והנפלאות

  ממשיכים את חופשת החנוכה עם מופעי קסמים ואשליות שתכלול היעלמויות, יונים מאולפות וריחופים שישאירו את כולם פעורי פה ועם טעם של עוד
 • מיכאל חורי ארכיון הצילומים של קקל

  קק"ל מנגישה את אתרי ישראל לכל המבקרים

  לכבוד יום הנגישות הבינלאומי – מעל אלף אנשים בינהם גם קהל עם מוגבלוית שונות השתתפו היום בשלל פעילויות חווייתיות ומגוונות שהתקיימו באתרי קק"ל ברחבי הארץ
 • קרקס על הקרח ממוסקבה "מלכת השלג"

  מופע קרקס תיאטרלי על הקרח לכל המשפחה המבוסס על האגדה הקסומה "מלכת השלג" של הנס כריסטיאן אנדרסן . חוויה עוצרת נשימה הכוללת החלקה וירטואוזית על הקרח, אקרובטיקה, תלבושות, פעלולי קרקס מרהיבים ושלג אמיתי שיורד על הבמה
 • חג חנוכה עם עמותת התיירות "כרמלים"

  עמותת התיירות "כרמלים" מזמינה את הקהל הרחב ליהנות מהפעילויות בחג עם כל המשפחה  
 • פסטיבל החג של החגים

  בית הגפן מציג לרגל חגיגות ה-25 שנה לפסטיבל החג של החגים: "עומרי" תזמורת פירקת אל נור בכיכובן של ויולט סלאמה, ריימונד אבקסיס ונטלי פרץ  שירי האהבה הגדולים בעברית, ערבית ומרוקאית
 • גאווה חיפאית

  התזמורת הפילהרמונית הישראלית הצעירה של המרכז למוסיקה ירושלים, חוזרת לבמות בקונצרט חנוכה חגיגי ומאיר בחיפה, בתל אביב ובירושלים.
 • שלומי שבן והקאמרטה הישראלית ירושלים מארחים את יוני רכטר

  לראשונה ! שתי הופעות מיוחדות בחיפה ובירושלים הופעות ראשונות מחוץ לתל אביב לאחד החיבורים המרתקים  והמצליחים של השנים האחרונות זמרות אורחות: יעל קראוס וענת מושקובסקי
 • מאמשיק מגיעות לצפון

  גירל פאוור: מאמשיק פותחת ארון בחנות נייס סטאפ בקניון שער הצפון בשישי הקרוב ותורמת 10% מההכנסות לארגוני נשים
 • עומר בורשטיין במופע סטנדאפ

  עומר בורשטיין במופע סטנדאפ אינטליגנטי ומקורי. בסגנונו האישי והייחודי, עומר מפיל את הקהל מצחוק במופע בועט וחצוף
 • חנוכה לוהט בעופר גרנד קניון חיפה

  פסטיבל מפלצות שובבות, מתחמי יצירה, מתחם פאזלים, הופעת נוער, טקס הדלקת נרות ועוד המון הפתעות! מ-2 ועד ה- 14 לדצמבר! חנייה חינם וכניסה חופשית לכל הפעילויות!
 • פסטיבל חנוכה בקצב אחר

  חג החנוכה הוא גם חג הניסים והנפלאות וזה בדיוק מה שמצפה לילדנו במהלכו עם מופע קסמים וטלפתיה, מופעים מידי יום עם כוכבי הילדים  אודי ואביעד, פעילויות וסרטים, ולהקת הקצב טררם והכל ללא תשלום.
 • מסע מרתק של סדרת המחול 2018-2019

  אתו"ס חיפה, חברת התרבות והספורט של עיריית חיפה, חושפת את התכניה של סדרת המחול לשנת 2018-2019 ומזמינה את הקהל ליהנות ממסע עולמי, מרתק ומופלא של יצירות מחול מהארץ ומחו"ל.
 • פסטיבל חנוכה בעופר הקריון!

  קניון עופר הקריון מקבוצת קניוני עופר, חוגג את חג החנוכה באווירה מרגשת ומזמין את כל המשפחה לפסטיבל חנוכה מטורף שיתקיים שלושה ימים רצופים בקניון, בימים שלישי – חמישי, בתאריכים 4.12-6.12.
 • מופעים לכל המשפחה ברוח חג החנוכה

  מתחם חוצות המפרץ OUTLET,  בבעלות קבוצת קניוני עופר ואשטרום נכסים, המהווה את מרכז הקניות המרכזי של תושבי חיפה, הקריות והסביבה, חוגג את חג החנוכה עם מופעים והצגות לכל המשפחה, ברוח סמלי החג.
 • סיור עששיות בגן החיות     

  לכבוד חג החנוכה תתקיים בגן החיות הלימודי הממוקם בגן האם בחיפה, פעילות עששיות לילית מקסימה לכל המשפחה
 • 25 שנה לפסטיבל החג של החגים!

  פסטיבל החג של החגים מתקיים זו השנה ה-25 בעיר חיפה, עיר של דתות, תרבויות, מאכלים ונופים על פני שני סופי שבוע עשירים בפעילויות תרבות וחינוך מגוונות לטווח גילאים רחב.
 • שישי גלילי ביקב הרי גליל

  יקב הרי גליל הממוקם בלב אזור כרמים בגליל העליון  מזמין אתכם להנות ממגוון רחב של פעילויות שיתקיימו במהלך ימי שישי לאורך כל חודש נובמבר.
 • הקרנת בכורה לסרט הדוקומנטרי המטלטל "הנאשמים"

  ב-26 לנובמבר בשעה 18:30 יוקרן לראשונה בסינמטק חיפה סרטה התיעודי המטלטל של הבמאית לימור פנחסוב "הנאשמים" ("אל מותהמין") אשר חוזר אל רצח הילד החיפאי דני כץ בשנת 1983.
 • מופע מחווה לזמרת האגדית מריה קאלאס מגיע לסינמטק חיפה

  מריה קאלאס הייתה זמרת סופרן אמריקאית ממוצא יווני שהייתה לזמרת האופרה הפופולארית ביותר בתקופה שלאחר מלחמת העולם השנייה.
 • תעודת הוקרה לשלומי נחשון ולמועדון הספורט הוד הכרמל

  שלומי נחשול מנהל מועדון הספורט הוד הכרמל זכה לתעודת הוקרה ממועדון אינרוויל חיפה הפועל לצד מועדון רוטרי חיפה
 • תערוכה חדשה בגלריה, המכון לאמנות אורנים

  תערוכת היחיד של אניסה אשקר (נולדה ב-1979, חיה ועובדת בתל אביב ובעכו) ״המולדת לעניים והפטריוטיזם למי!״, מציגה תנועה מורכבת, שבין ביוגרפיה אישית ומשפחתית, ביוגרפיה חברתית וקולקטיבית, וביוגרפיה אמנותית.
 • "צחוק לכל גיל"

  לצחוק את החיים עם לני רביץ (82 )  ואייל אלטויל (40 )  מפגש בימתי הומוריסטי של שני אמנים יוצרים על העצמה והתפתחות באמצעות הומור וצחוק.
 • מפגש מושונוב

  מוני מושונוב בערב בידור מיוחד במינו של סטנדאפ, סיפורים, מערכונים, ושירים.
 • אגדת המטאל ברוס דיקינסון מגיע לראשונה לישראל

  אגדת המטאל ברוס דיקינסון סולנה המיתולוגי של להקת "איירון מיידן" מגיע לראשונה לישראל למופע  Spoken Word  להופעה אחת בלבד !
 • BE בריא -יריד בריאות בעופר גרנד  קניון בחיפה

  עופר גרנד קניון חיפה, מקבוצת קניוני עופר, עורך יריד קונספט מיוחד לאורח-חיים נכון ובריא. היריד יתקיים לאורך כל שעות פעילות הקניון במשך יומיים שלמים, וכל תושבי חיפה והצפון מוזמנים להגיע וליהנות ממנו.
 • הופעה נוספת לתומאס אנדרס & "מודרן טוקינג בנד"

  לאור הביקוש הרב, הופעה נוספת, של אנדרס בישראל. לאורך הקרירה המפוארת,  הוציא אנדרס  25 אלבומים  וקיבל למעלה מ420 תקליטי זהב ופלטינה. 
 • להסביר את ישראל

  משלחת של 60 בעלי השפעה מצרפת ביקרה בחיפה, עיתונאים, ראשי ערים וסנטורים צרפתיים הגיעו לביקור בעיר שארגנה קרן קימת לישראל
 • פסטיבל בייביlove - יומיים של זמן איכות עם הבייבי שלכם

  שער הצפון, קניון המשפחות של הצפון, מסייע להורים, וגם לסבתות ולסבים שרוצים לבלות זמן איכות עם הנכדים, ביומיים של פסטיבל מיוחד
 • קופיקו הקוף הלאומי מגיע לקניון הסינמול בחיפה

  קופיקו, חוגג 65 שנה ולרגל החגיגות יוצא במופע חדש ומרענן לכל המשפחה
 • גאווה חיפאית - "ביקור התזמורת"

  התזמורת הפילהרמונית הישראלית הצעירה של המרכז למוסיקה ירושלים, חוזרת לבמות בקונצרט חנוכה חגיגי ומאיר
 • מורן טרסוב וג'וזף סטאר במפגש מעריצים

  קניון עופר הקריון, מקבוצת קניוני עופר, בשיתוף סופר פארם מארח ביום רביעי ה-7.11, את מורן טרסוב וג'וזף סטאר למפגש מעריצים מיוחד.
 • קונצרט בטבע

  עונת הקונצרטים בפארק רמת הנדיב בפתח: אחת לחודש, בימי שישי בבוקר, יתקיימו קונצרטים בלב הגנים הירוקים, בהשתתפות הרכבים קלאסיים שונים