גיבור היום: "הם אמרו לי לסגור חלונות, להדליק חימום על הכי גבוה ולהתחיל ליילד אותה"

נתן לוי מטירת כרמל, פתח את הבוקר באופן שגרתי למדי. הוא בוודאי לא תיאר לעצמו שבעוד מספר שעות ימצא את עצמו מיילד זרה מוחלטת, אשה שנתבקש להסיע במונית ספיישל לירושלים
 

נתן לוי, נהג מונית מטירת כרמל, פתח את הבוקר (יום ב') כיום רגיל ושגרתי בהחלט. זמן קצר לאחר מכן הוזמן לנסיעת ספיישל ממלון ניר עציון שבחוף הכרמל לאזור ירושלים.

"ראיתי שם גברת שנמצאת במהלך הריון ממש מתקדם", הוא מספר: "פתאום גם היתה לה ירידת מים. נלחצתי קצת. היא רצתה לנסוע לשערי צדק בירושלים כדי ללדת שם. הצעתי לה לנסוע לרמב"ם או לבית חולים כרמל אבל היא לא רצתה… היא רצתה רק 'שערי צדק' כי אמרה שזה בית חולים דתי ושבעלה מחכה לה שם. אז לקחתי אותה לאן שהיא ביקשה".

 

גיבור היום: לוי עם התינוקת שיילד. צילום עצמי

לוי: "התחלנו בנסיעה ובכביש 6, בערך באיזור נתניה, כבר עמדנו בפקקים והתעכבנו בלית ברירה. בעליות לירושלים שוב היו פקקים ואז כבר התחילו לה כאבים ממש חזקים, צירים וצעקות וממש התחלה של לידה. עצרתי בצד והתקשרתי למד"א. הם אמרו לי לסגור חלונות להדליק חימום על הכי גבוה שאפשר ולהתחיל ליילד אותה.

בדרך דיברנו וכבר ידעתי שיש לה ולבעלה שלושה בנים. אני יילדתי את הבת, ילדה רביעית אחרי שלושה בנים.

מד"א הדריכו אותי והיו איתי כל הזמן על הקו והרגיעו את האשה ואמרו לי כל הזמן מה לעשות. זה לקח רק שלוש דקות".

 

האשה שיילד לוי במונית הבוקר, עם התינוקת. צילום: נתן לוי

לוי, בעצמו אב לשלושה ילדים, שיר, שון ושני, סיפר היום: "הלידות של הילדים שלי היו הדבר הכי מדהים בעולם עבורי. אבל היום עשיתי ממש פיזית את המעשה הכי מיוחד שרק אפשר… אני עדיין בהתרגשויות מכל הסיפור הזה, למרות שעברו כבר כמה שעות מאז".


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.comעוד בחדשות