השוטרים נדהמו: רוכב האופנוע שנעצר רק השתחרר מהכלא

אמש ערכו שוטרי מחוז צפון פעילות יזומה וממוקדת בכבישי האיזור. בין הפתעות נתקלו גם ברוכב אופנוע שמצפצף על כל החוקים
המשטרה עצרה אמש (שלישי) צעיר בן 28 שהשתחרר רק לפני כחודשיים מהכלא בשל נהיגה ללא רישיון ואתמול נתפס נוהג שוב על אופנוע מסוג הונדה, כאשר שמונה חודשי מאסר על תנאי מרחפים מעל ראשו.

במסגרת מאבק המשטרה כנגד נהיגה מסוכנת ופורעת חוק בוצעה פעילות ממוקדת יזומה ברחבי מחוז צפון, כנגד נהגים הנוהגים בשכרות או תחת השפעת סמים, נהגים משתוללים או נהגים שנוהגים ללא רישיון נהיגה ומסכנים את חייהם ואת חייהם של אחרים.

אתמול הבחינו השוטרים בקטנוע הנוסע באיזור ללא לוחיות זיהוי. השוטרים סימנו לרוכב לעצור אך הוא דווקא האיץ את מהירות נסיעתו תוך כדי נהיגה פרועה ומסוכנת.

 

פעילות ממוקדת. צילום אילוסטרציה: דוברות המשטרה

ניידות משטרה הוזנקו לסייע באיתור רוכב הקטנוע, אשר בשלב מסוים הגיע לדרך ללא מוצא. שם זרק הרוכב את הקטנוע והחל להימלט רגלית מהמקום, לכיוון חורשה סמוכה, עד שנעצר על ידי השוטרים.

 

הרוכב נעצר לאחר שניסה להימלט רגלית לחורשה סמוכה. צילום: דוברות המשטרה

בבדיקת הפרטים הופתעו השוטרים לגלות כי רוכב הקטנוע – אשר מעולם לא הוציא רישיון נהיגה – שוחרר מהכלא רק לפני חודשיים בשל עבירות דומות, נהיגה ללא רישיון נהיגה ואי ציות לשוטר: "ובכל זאת, הוא העז לנהוג שוב על אופנוע כאשר הוא יודע שאין לו רישיון נהיגה וכי אסור לו לנהוג".

רוכב  הקטנוע נעצר והוגשה נגדו בקשה למעצרו עד תום ההליכים וכתב אישום בגין עבירות של נהיגה בזמן פסילה, אי ציות לשוטר במדים, חוסר לוחית זיהוי, נהיגה ללא רישיון נהיגה – כאשר מעולם לא הוציא, ונהיגה ברכב ללא ביטוח.

משטרת ישראל תמשיך בפעילותה למנוע תאונות הגורמות לפצועים והרוגים מיותרים באמצעות פעילות אכיפה ממוקדת תוך שילוב פעולות הסברה ומניעה לנהגים ותלמידים, זאת כדי למנוע מהנהג הנורמטיבי לעבור על החוק ולהפוך את התנועה בישובים לבטוחה יותר לנוסעים ברכב ולהולכי רגל", כך נמסר.


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.comעוד בחדשות