הותר לפרסום: פוענח תיק הרצח של סלים ג׳בארין מאום אל פחם

הותר לפרסום: המשטרה פענחה את תיק הרצח של סלים ג׳בארין מאום אל פחם אשר נורה למוות בעת ששב מיום עבודה
ניתן לפרסם כעת, עם סיום החקירה ובכפוף להסרת צו איסור פרסום הבוקר (רביעי), כי היחידה המרכזית של מחוז חוף פענחה את תיק הרצח של סלים ג'בארין, שנורה למוות ב- 25.12.18  בעת שנהג ברכבו חזרה מיום עבודה בפרדס חנה.

המשטרה עצרה זמן קצר לאחר הרצח ועצרה את שלושת החשודים- אחמד ג׳בארין, עזיז ג׳בארין ואמיר ג׳בארין, שלושתם תושבי אום אל פחם בשנות העשרים לחייהם.

 

רכבו של קורבן הרצח. צילום: דוברות המשטרה

על פי החשד, שלושת החשודים ברצח חסמו את רכבו של הקורבן אשר נהג חזרה הביתה, וסמוך לצומת ריחן, אחד החשודים ירד מהרכב (מסוג פורד פוקוס), פתח בירי לעברו והשלושה נמלטו מהמקום, כאשר ג'בארין נהרג כתוצאה מהירי ושניים מיושבי הרכב שלו נפצעו באורח קל ופונו לקבלת טיפול רפואי. כעבור חצי שעה אותר הרכב בסריקות של המשטרה, כאשר הוא שרוף, באזור המרוחק מהזירה, אולם חקירה מקצועית הצליחה לקשור את הרכב לאירוע ולחשודים.

במשטרה ציינו כי הרצח מהווה על פי החשד המשך ישיר לסדרת אירועי ירי חמורים בעיר בחודשים שקדמו לו מאז אפריל, על רקע סכסוך בין שתי משפחות באום אל פחם.

 

זהו הרכב אשר ממנו נורה קורבן הרצח. הרכב נמצא שרוף באיזור מרוחק לזירה. צילום: דוברות המשטרה

מעצרם של שלושת החשודים הוארך ברציפות במהלך הדיונים שהתקיימו בבית המשפט, כולל הגשת ערר בערכאות השונות עד העליון – כנגד שחרור אחד החשודים, ועד לשלב גיבוש הצהרת תובע כנגדם – אמש (שלישי).

מעצרם הוארך עד לתאריך 15.2.19, אז תגיש נגדם פרקליטות מחוז חיפה כתב אישום בגין רצח.


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.comעוד בחדשות