הסכם לשלום בית בחיפה: האישה לא תיפגש עם אחיותיה והבעל יחזור למיטה

בתביעת גירושין טוען הבעל כי אחיותיה של האישה המרידו אותה נגדו וגרמו לה להתנהג כלפיו בקרירות והיא החלה לצאת מהבית כאוות נפשה
 

תושב חיפה הגיש תביעת גירושין בטענה כי אחיותיה של אשתו המרידו אותה נגדו וגרמו לה להתנהג כלפיו בקרירות וכי בגללן היא החלה לצאת מהבית בלילות כאוות נפשה.

בשל כך, החליט הבעל לעבור ולישון בחדר אחר ופתח בהליכי גירושין מאשתו.

לבני הזוג, הנשואים כ-25 שנה, שלושה ילדים. בכתב התביעה ציין הבעל כי הוא עדיין אוהב את אשתו וכי הוא מעוניין לשקם את חיי הנישואין ומוכן לפנות לייעוץ זוגי עם אשתו, אך זאת בתנאי שהיא תשנה את דרכיה ואת התנהגותה אליו ותנתק את קשריה עם אחיותיה שגרמו לה "למרוד".

 

הבעל: "אשתי החלה לצאת מהבית בלילות כאוות נפשה". דורש לנתק את הקשר. צילום: אילוסטרציה

 

עו"ד גיא אופיר אשר מייצג את הבעל ביקש תחילה מהדיינים להורות לאישה לחזור ולחיות עם הבעל חיי שלום בית כנים ואמיתיים, ללא התערבות בני משפחתה ולתפקד כאשת איש על כל המשתמע מכך. כמו כן ביקש עורך הדין להורות לאשה להתייצב בפני ביה"ד הרבני בכדי שזה יורה לצדדים לפנות לייעוץ לחיי נישואין.

לחילופין, במקרה והאישה תמאן לחיי שלום בית אמיתי, הרי שעל ביה"ד הרבני יהיה לדון ולהחליט כי האישה איננה זכאית לדמי מזונותיה, מאחר והיא בבחינת מורדת, ולדון ולהחליט בענייני הרכוש של השניים.

 

מייצג את הבעל. עו"ד גיא אופיר. צילום שרית נס

 

לאחר מספר דיונים, החליטה האישה להיענות לדרישתו של הבעל והודיעה לו כי פניה לשלום בית. האשה הבטיחה כי בכוונתה לנתק את קשריה עם אחיותיה.

הבעל דרש לעגן החלטה זו בהסכם לשלום בית שקיבל את אישור בית הדין הרבני בחיפה.

על פי ההסכם האשה תנתק את קשריה עם אחיותיה ותחזור לנהוג בצורה מכובדת כלפי בעלה, על כל המשתמע מכך.


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.comעוד בחדשות