"במכבי טבעי החזירו לי את החיוך לחיי"

תושבת האיזור סבלה במשך שנה מעיוותים קיצוניים בפניה, עד כדי כך שנמנעה ממפגשים חברתיים. לאחר ניסיונות טיפול רבים בחרה לנסות שיטה של דיקור סיני 'במכבי טבעי'. התוצאה כך היא מספרת, שינתה את חייה
 

ימימה גרשונוביץ (60) היא סמנכ"לית בכירה במפעל מחשוב מדעי. בשנה האחרונה היא נאלצה להימנע ממפגשים חברתיים בסביבת עבודתה בשל עיוותים קיצוניים בפניה שגרמו לה למבוכה רבה.

היא נשלחה לבדיקות מקיפות בבתי החולים השונים, בהן עברה בדיקות MRI והמלצות להזרקות בוטוקס ונטילת כדורים ונבדקה על ידי מיטב המומחים, כאשר היה חשש כי מדובר באירוע מוחי.

למרות ניסיונותיה הרבים והשונים לטיפול במחלה, העיוותים רק הלכו וגברו והיא הגיעה למצב שבו לא יכלה לעמוד מול אנשים, ללא יכולת לדבר פרונטלית, כשבמקביל מצבה הנפשי הלך והתדרדר.

"הרגשתי כמו מפלצת, זה נחת עלי ביום בהיר, ההרגשה שבכל רגע העיוות בפנים יכול לצוץ. אני דמות ידועה בעבודתי וזה גרם לי למבוכה כפי שלא חוויתי בחיי, לא רציתי לצאת מהבית בכלל" מספרת גרשונוביץ.

 

בתמונה: המטפלת ילנה חו עם המטופלת ימימה גרשונוביץ. צילום: מכבי

 

לאחר שניסתה כמעט כל טיפול אפשרי ללא הצלחה, החליטה לנסות טיפול נוסף שהוצע לה דרך 'מכבי טבעי' במסגרתו היא עברה סדרת טיפולים בדיקור סיני. בשלב הזה היא הכירה את ילנה חו, מדקרת במכבי טבעי בקרית מוצקין, ומהרגע שהחלה בסדרת טיפולים שהוצעה לה, חייה השתנו.

כבר לאחר הטיפול השלישי העיוותים פסקו והתופעה נעלמה כלא הייתה. כעבור מספר חודשי טיפול היא חזרה לחיים שכה אהבה וחזרה לנהל אורח חיים רגיל.

לאחרונה כתבה מכתב תודה למדקרת שהחזירה לה את שמחת החיים והוסיפה: "זו הרגשה נפלאה, דווקא מהמקום הנמוך שאליו הגעתי יצאתי חזקה יותר, אין לי מילים כיצד להודות לטיפול שהחזיר לי את החיוך לחיי"

המטפלת, ילנה חו, אמרה: "בסופו של דבר המטרה היא לשחרר את כל ה"סטרס" מהגוף. ברגע שמתבצע דיקור נכון משתפרת זרימת הדם בגוף ומערכות הגוף השונות מתחילות לעבוד בצורה יעילה יותר. לא היה לי ספק שהעיוותים יחלפו, נתקלנו כבר במחלה הזאת ולא היה לי ספק שיעילות הדיקור נחוצה במקרה הזה".


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.comעוד בבריאות