סקר משרד הבריאות: בני ציון במקום הראשון בשביעות רצון המטופלים בארץ

משרד הבריאות פרסם השבוע את נתוני הסקר הלאומי לבחינת חווית המטופל במחלקות האשפוז, ממנו עולה כי המרכז הרפואי בני ציון מדורג במקום הראשון בארץ ביחד עם בתי חולים נוספים, בשביעות רצון מטופלים
 

משרד הבריאות פרסם השבוע את נתוני הסקר הלאומי השלישי לבחינת חווית המטופל במחלקות אשפוז בבתי החולים הכלליים, שממנו עולה כי המרכז הרפואי בני ציון, מדורג במקום הראשון בארץ ביחד עם בתי חולים נוספים בשביעות רצון מטופלים כאשר 85%  מהמטופלים שיבחו את הטיפול הרפואי שניתן להם בביה"ח.

משרד הבריאות קיים במהלך הקיץ האחרון (2018) את הסקר הלאומי השלישי, לבחינת חווית המטופל במחלקות אשפוז בבתי החולים הכלליים.  הסקר הינו חלק מתוכנית סקרי חווית מטופל לאומיים שעורך המשרד בשנים האחרונות. שני הסקרים הקודמים בוצעו בתקופה המקבילה (מאי-אוגוסט) בשנים 2014 ו2016 ופורסמו גם אז עבור הציבור הרחב.

 

בית החולים בני ציון בחיפה. צילום: תמיר אסרף

 

מנכ"ל בית החולים בני ציון, ד"ר אמנון רופא, בירך את עובדי המרכז הרפואי על ההישג המרשים ואמר: "אני מודה בשם עובדי ביה"ח לציבור על האמון וההערכה שלהם לעובדי ביה"ח. אני מבקש להודות כמובן לעובדי ביה"ח שעושים ימים כלילות למען המטופלים". עוד הוסיף ד"ר רופא, "אנו שמים דגש על השירות הניתן למטופלים ולמאושפזים במחלקות השונות בביה"ח, דבר שקיבל ביטוי מוחשי נוסף גם בתוצאות הסקר המאששות את המוטו המלווה את בית החולים –  'בני ציון – להרגיש בבית גם כשחולים'".


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.comעוד בבריאות