הצהרת תובע: בן 40 הגיע "למכור פריטי דת" ופגע מינית בבת 14 

מעצר החשוד הוארך היום שוב בבית משפט השלום בקריות. במשטרה מבקשים מההורים לדווח מיד אם ילדיהם נחשפו אליו ונפלו גם הם קורבן
 

הבוקר (חמישי) הוגשה לבית משפט השלום בקריות הצהרת תובע נגד תושב נהריה בן 40, החשוד כי פגע מינית בנערה בת 14, לאחר שנכנס לביתה באמתלה של חלוקת "פריטי דת".

בשבוע שעבר התקבלה בתחנת המשטרה תלונה מתושבת נהריה, כי עפ"י החשד בצהרי אותו יום הופיע גבר מבוגר בפתח ביתה, שעה שבתה הקטינה בת ה-14 נכחה בו לבד. לאחר שנכנס פנימה אל הבית באמתלה שהוא מחלק "פריטי דת", נישק החשוד את הנערה ואף "קבע אתה פגישה" ואמר שיבוא אליה בערב.
עם שובה של האם מעבודתה, סיפרה לה מיד בתה על האירוע החמור בצהרי היום ובהתאם לכך המתינה האם לבואו של הגבר הזר בערב, תוך שהיא אוחזת בתושייה רבה בטלפון הנייד, מתעדת את החשוד בפתח דלתה ומתחקרת אותו לפשר בואו.

צילום מסך: החשוד כפי שתיעדה אותו האם בעת ששב לבית המשפחה ל"פגישה" שקבע עם הבת

עם קבלת התלונה והסרטון שצילמה האם בתחנת המשטרה, הפעילו השוטרים את כל האמצעים הנדרשים על מנת להביא לזיהוי החשוד, לאתר ולעצור אותו. הוא נעצר עוד באותו הערב כשברשותו נתפסו "אמצעי מניעה" שרכש במיוחד לקראת "הפגישה".
במשטרה מבקשים מהציבור, כי ככל ועולה חשד בקרב קטינות/ הורים/ מחנכים/ בני משפחה וכו' כי ייתכן וישנם נוספים אשר נפלו קורבן למעלליו של האיש הפועל עפ"י החשד בשיטתיות של חלוקת פריטי דת מ"דלת לדלת", יש להגיע אל תחנת המשטרה ולהגיש תלונה בהתאם. "כמו כן, אנו מבקשים מההורים לחדד בפני הילדים את כללי ההתנהגות בקרבת זרים, למען ביטחונם" כך נמסר.

הבוקר (חמישי) ביקשה המשטרה להאריך את מעצרו של החשוד בפעם השלישית, לצד הגשת הצהרת תובע בגין מעשה מגונה בקטינה.

בתום הדיון שנערך בבית משפט השלום בקריות, הוארך מעצרו של החשוד עד יום א' (17.2.19) ובכוונת פרקליטות מחוז חיפה להגיש נגדו במועד זה כתב אשום ובקשה למעצר עד תום הליכים בהתאם.


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.comעוד בחדשות