"סטייליש": קונספט של עיצוב

עיצוב בסטייל: "סטייליש" בחנות קונספט ראשונה בקניון עזריאלי חיפה!
אתר עיצוב הבית הישראלי 'stylishisr.co.il' פתח חנות קונספט ראשונה בקניון עזריאלי חיפה!

לאירוע ההשקה החגיגי שנערך בקניון בדיוק ביום אהבה הבינלאומי, הגיע ארז ישכרוב, מנכ"ל ומייסד מכללת העיצוב 'תילתן', והתגאה במייסד "סטייליש", שהוא בוגר מכללת 'תילתן'.

עוד נכחו בסטייל: רחלי פרוכטר, אשת חברה חיפאית ורעייתו של אלי פרוכטר, סמדר גוטמן מאמנת הכושר ורעייתו של אלי גוטמן, לימור מגן היועצת המשפטית, מעצבי פנים, אדריכלים ועוד רבים אחרים.

ארז ישכרוב, מנכ"ל ומייסד מכללת העיצוב 'תלתן' צילום פרטי

מה זה סטייליש?

"סטייליש" הוא מותג המציע מגוון רחב של אביזרי עיצוב ואקססוריז לבית המיובאים ממדינות נבחרות מרחבי העולם. המותג עורר עניין רב בקרב האורחים, שגם מצאו בחנות הקונספט מתנות מתאימות לוולנטיינ'ס דיי שחל באותו היום!

לאחר קצת מעל שנה שהמותג פעל כחנות מקוונת ברשתות האינטרנט, המציעה מגוון רחב של פריטי עיצוב פנים ואקססוריז לבית, נפתחה חנות קונספט ראשונה בקניון עזריאלי חיפה!

ההשקה בקניון חיפה. תמונה: יחסי ציבור

מנכ"ל קניון עזריאלי חיפה, עופר שביט ברך ואמר: "היינו הראשונים לזהות את הפוטנציאל של המותג ולתת לו במה להתחיל לפעול כדוכן בקניון.

המותג "סטייליש" תואם את תהליך השינוי והצמיחה שעובר הקניון בימים אלו. אנו מאמינים בערך של חיבוק הסוחר וצמיחה יחד עמו, וכפי שראינו פוטנציאל בדוכן הזמני שהוכיח את עצמו תוך מספר חודשים בודדים, אנו מאמינים שחנות הקונספט תהיה גם היא סיפור הצלחה".

בחנות החדשה. תמונה: יחסי ציבור

אתר עיצוב הבית הישראלי "stylish.co.il" נפתח לפני כשנה על ידי מאיר ליאונדוס מלכה (34), ארט-דיירקטור המתמחה בעיצוב חללי מסחר ופאדי עבוד, שותפו (31), העוסק בשיווק ומכירות.

השניים המנהלים ביומיום סטודיו לעיצוב חללי מסחר ותערוכות ועובדים עם מותגים מובילים בארץ ובעולם ולאחר שבדקו את השוק, החליטו כי עליהם להתמקד בכל אותם אביזרי גלריה איכותיים, המוצעים במהדורות מצומצמות ובלעדיות ולהביאם לכל בית בישראל.

מאז עלה לאוויר לפני קצת למעלה משנה הפך אתר המכירות  www.stylishisr.co.il  למוביל בתחום עיצוב הפנים לבית. האתר משרת לקוחות פרטיים מרחבי הארץ וגם לקוחות עסקיים ובהם אדריכלים ומעצבי פנים.


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.comעוד בחברה