מריבה חריפה בין בני זוג מחיפה: מי יהיה המשמורן של הכלב?

בני זוג, מרצים בכירים ומוכרים באיזור חיפה, רבים על הכלב עם האוזניים השמוטות. מה טוען הבעל?
הקבליר קינג צ'ארלס ספאנייל, הכלב בעל האוזניים הנפולות המפורסמות, עומד במרכזו של דיון על חלוקת רכוש בבית משפט לענייני משפחה.

בני הזוג מהאיזור, מרצים בכירים באחד ממוסדות האקדמיים היותר נחשבים בארץ, מוכרים מאד באיזור בגלל הכלב המיוחד שלהם. הבעל באמצעות עורכת הדין שרין סולן הוא שהתעקש להגיע לבית המשפט.

בני הזוג הסכימו למכור את שתי מכוניות היוקרה שבבעלותם ולהתחלק בכסף. הם חילקו שווה בשווה את הנדל"ן שבבעלותם ואפילו הגיעו להסכמה לגבי תשלום דמי המזונות החודשי עבור שלושת ילדיהם, אבל לגבי הכלב, ידידו הטוב של האדם, בית המשפט יצטרך להכריע.

הכלב של בני הזוג, מרצים בכירים ומוכרים באיזור, עומד במרכז הסוגיה. צילום אילוסטרציה

בתצהיר כתב הבעל בין היתר: "אני לא מוכן לוותר על הכלב הזה. כאשר רכשתי אותו, אשתי בכלל פחדה מכלבים עכשיו היא רוצה אותו". עוד הוא הוסיף, כי מדובר בכלב נדיר .

לדבריו הקבליר קינג צ'ארלס הוא זן מחודש וקרובו של הקינג צארלס ספניאל שגדל בחצרות המלוכה באנגליה במאה ה-15 והיה חלק מהנוף כשהופיע באופן קבוע לצד נסיכים ודוכסים בציורים של בית המלוכה.

האישה טוענת להגנתה כי היא זו שמגדלת הלכה למעשה את הכלב: "זה נכון שבעלי רכש את הכלב ואני חששתי מכלבים, אבל אחרי שלוש שנים נקשרנו ואני לא מוכנה לוותר עליו".

האישה הציעה לבעלה הסדר ביקורים לכלב ממנו עולה כי הוא יוכל לראות אותו ולצאת לטייל איתו שלוש פעמים בשבוע.

עו"ד סולן טוענת כי ההצעה של האישה מגוחכת. הבעל הוא הבעלים של הכלב. הוא גם רשום כבעל הכלב  ברשות העירונית, הוא דואג לחיסונים שלו. הוא דואג לו לכל דבר, הוא הבעלים ואיש אפשר לקרוע את הכלב ממנו.

"לא מדובר כאן בילד שעל פי המקובל נשאר עם האימא,  אלא בכלב ולכן על בית המשפט להכריע", כך נטען בפניה לבית המשפט.

הבעל צירף לתצהיר הערכה של מומחה לכלבים שקבע כי עלות כלב כזה גזעי, נעה בין 1,800-3,500 דולר.

כעת כאמור יכריע בית המשפט מי יהיה המשמורן של הכלב….


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.com

עוד בחדשות