גל מעצרים: שידלו "קטינות" לבצע אקטים מיניים מול המצלמה בשידור חי

המשטרה עצרה הבוקר עשרות חשודים בפדופיליה, כשהצעיר מבינהם בן 20 והמבוגר ביותר בן 78. השוטרים עצמם התחזו ל"קטינה" בת 13 כדי "למשוך" את החשודים בלשון
 

בתום חקירה סמויה שניהלה המשטרה, פשטו הבוקר (שלישי) שוטרים ובלשים על בתיהם של עשרות גברים בכל רחבי הארץ, בחשד שביצעו שורת עבירות פדופיליה קשות ברשתות החברתיות כנגד קטינות.

החל מחודש נובמבר 2018, ביצעה המשטרה חקירה סמויה במהלכה התחזו שוטרים ושוטרות לקטינה בת 13 באתרי צ'אט וברשתות החברתיות באינטרנט.

 

השוטרים הפתיעו את החשודים בפדופיליה: גל מעצרים הבוקר. צילום: דוברות המשטרה

החשודים בגילאים שונים (20-78) מכל רחבי הארץ נהגו להתכתב ולשלוח תמונות, סרטונים וטקסטים בעלי תוכן מיני בוטה, תוך שהם משדלים את ה"קטינה" לשלוח אליהם תמונות אינטימיות שלה וכן לבצע אקט מיני מול המצלמה בשידור חי.

 

שידלו "קטינות" לבצע אקט מיני מול המצלמה. בתמונה: אחת ההתכתבויות עם שוטר שהתחזה לנערה בת 13. צילום: דוברות המשטרה

 

בהתאם להתפתחות החקירה, יובאו חלק מהחשודים להארכת מעצר בבית המשפט או ישוחררו לחלופות מעצר בתנאים מגבילים.

 

גל מעצרים הבוקר. צילום: דוברות המשטרה

 

מהמשטרה נמסר הבוקר:

"אנו קוראים להורים לגלות מעורבות וערנות בהתנהלות הילדים ובני הנוער במרחב הווירטואלי לאור הסכנות הטמונות ברשת. יש לשים דגש על נושא שיתוף התמונות עם אחרים, הזדהות בפני זרים, קביעת מפגשים עם אנשים לא מוכרים וגלישה באתרים ורשתות חברתיות לא מוכרות. חשוב לעודד את הילדים להתריע על כל פגיעה או תחושת אי נוחות ברשת. לרשותכם עומד מוקד 105 של משטרת ישראל לדיווח בכל חשד לעבירה".


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.comעוד בחדשות