קריות: מדוע דיווח אזרח כי אביו המנוח עדיין חי?

ראשי האגפים בעיריית קריית ים החלו לאחרונה לקיים מפגשים עם תושבים: הם בוודאי לא ציפו לחשוף מעשה הונאה שביצע לכאורה תושב שאביו נפטר
 

הודות למפגשים שהחלו לקיים באחרונה ראשי האגפים בעיריית קריית ים עם תושבים, נחשף מעשה הונאה לכאורה של תושב העיר והכל לצורך השגת חניית נכה ליד הבית.

במפגש שנערך בשבוע שעבר עם מנהלת אגף הרווחה בעירייה, טען אחד התושבים כי בכניסה לביתו שמורה חניית נכה לאחד השכנים,  אשר לא נראה במקום כבר חודשים ארוכים וכי מי שמנצל את מקום החניה לצרכיו הוא בנו.

לדברי התושב נראה שהנכה עצמו אינו מתגורר כלל בעיר אלא בבית אבות ובנו ממשיך ליהנות מההטבה שבה זכה האב בשל היותו נכה, עובדה הפוגעת בשאר התושבים בשל מצוקת החניה במקום.

 

הונאה לצורך חניה פרטית? צילום: אילוסטרציה

בבדיקה שערכה העירייה התברר כי בנובמבר האחרון נתבקש התושב הנכה להמציא אישורים לכך שהוא מוסיף להתגורר במקום ובנו אכן העביר לעירייה את כל האישורים הדרושים.

אלא שבבדיקה יסודית שערכה העירייה בעקבות תלונתו של השכן, התברר כי התושב בעל תו החניה, הלך לעולמו עוד בחודש אוגוסט האחרון אלא שבנו לא טרח לעדכן את הגורמים הנוגעים בדבר ואף הונה את העירייה.

בעקבות עובדות אלה שיגרה העירייה באופן מיידי צוות אשר הסיר את תמרור החניה שהוקצה לטובת הנכה שהלך לעולמו ועתה מתכוונים בעירייה להגיש תלונה כנגד התושב שניסה לכאורה להונות אותה.


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.com


עוד בחדשות