סטז'רים מצטיינים בכרמל

נבחרו הסטז'רים המצטיינים של ביה"ח כרמל
 

ד"ר ענת ארבל מתמחה במחלקה פנימית ב', ד"ר לי רוזנמן  מתמחה בפנימית א'1 וד"ר וופא חמודה מתמחה בפנימית א'1 הם הסטז'רים שנבחרו כמצטיינים מתוך עשרות סטז'רים העובדים בביה"ח כרמל . בנוסף זכו הסטז'רים ד"ר אירית שוורץ נדם מתמחה במחלקת ילדים וד"ר אייל פרנקו מתמחה במחלקה הכירורגית ב' ובפלסטיקה לציון לשבח על התקדמות מקצועית ויחס חם ואנושי .

כדי להוקיר את הסטז'רים על הצטיינותם ועבודתם המיוחדת הם הוזמנו לארוחת בוקר אישית ומפנקת עם מנהל ביה"ח ד"ר אבי גולדברג הנהלת בית החולים ומנהלי המחלקות שלהם.

ד"ר ריאד חדאד והסטזר המצטיין ד"ר פרנקו עם מנהל כרמל ד"ר גולדברג וד"ר שטיינברג. צילום אלי דדון

ד"ר אריה ביטרמן מנהל המחלקה הכירורגית א' ויו"ר ועד רופאי כרמל והכללית בהר"י ברך את המצטיינים ואמר להם," לצערנו קיים מחסור גדול של רופאים בארץ ובכלל ואתם עוזרים לנו מאוד במאמץ. אני שמח בשמחתכם מגיע לכם שאפו גדול. אתם בהחלט דוגמא לשאר הסטז'רים בכרמל  ואני מאחל לכם בהצלחה גדולה בהמשך הדרך".

ד"ר שי כהן מנהל פנימית ב' אמר לסטז'רים המצטיינים," ביה"ח כרמל בולט בקבלת בוגרי חו"ל אני גאה שחלקכם הגדול נשאר להתמחות אצלנו, תודה רבה לכם שאתם חלק מאתנו "

מנהל כרמל ד"ר אבי גולדברג ברך את המצטיינים ואמר כי זה שהסטז'רים בחרו להמשיך להתמחות במחלקות הפנימיות מעיד על מגמה חשובה ומבורכת. "אלו מחלקות הבסיס של הרפואה הציבורית וצריך להמשיך לחזק ולבסס אותם. כל הכבוד לכם על שנת סטאז' מוצלחת ותודה למנהלי המחלקות שמלווים אתכם לאורך כל הדרך".

ד"ר לי רוזנמן אחת המצטיינות  אמרה במפגש " בחרתי את כרמל כי רציתי בית חולים משפחתי. היחס כאן מדהים וקיבלתי כאן המון ביטחון ועזרה מכל הצוות. היום אני ממליצה על סטז' בכרמל להמון סטודנטים וחברים  ואני מאוד שמחה להיות כאן ".

בצילומים – הנהלת כרמל והסטז'רים המצטיינים. צילום אלי דדון

ד"ר וואפה חמודה סטז'רית מצטיינת מהמחלקה הפנימית א'1 אמרה כי " תקופת הסטאז' בכרמל היא תקופה מאוד חשובה ומשמעותית במעבר מסטודנט לסטז'ר. זה  התאפיין באווירה חמה גם למטופלים וגם לצוות. זו  היתה תקופה יפה ומוצלחת במיוחד , יש כאן דחיפה ותמיכה בסטז'רים ותודה לכם על כך , אני ממליצה לכולם על כרמל מכל הלב ".

מי שנכנסה לאחרונה לניהול ואחריות על הסטז'רים בכרמל היא ד"ר מיכל שטיינברג ממכון הריאות של בית החולים. ד"ר שטיינברג ציינה במפגש כי בסקר האחרון של משרד הבריאות בית החולים כרמל מדורג במקום הראשון מבין בתי החולים שאינם מרכזי על, בבקשה לסטאז' ובמיוחד אצל בוגרי חו"ל.

" אני נתקלת ופוגשת את הסטז'רים שלנו במחלקות ובמפגשים מקצועיים , אתם דנים איתנו ומתנהגים כמו כמתמחים לכל דבר. אתם בולטים ומיוחדים וההצטיינות מגיע בכבוד לכל אחת ואחד מכם", אמרה ד"ר שטיינברג.

בתום האירוע זכו הסטז'רים המצטיינים בתעודות הוקרה אישיות ובפרס כספי מתנת בית החולים .

באירוע הסטז'רים המצטיינים נכחו כיבדו את הסטז'רים וברכו אותם להמשך הצלחה בעולם הרפואה, ד"ר רוני דיוקמן סגן מנהל ביה"ח והאחראי על כוח האדם הרפואי בכרמל. אהוד פקלר מנהל משאבי אנוש, ד"ר דבי זיסמן יו"ר וועדת ההוראה והאקדמיה של כרמל יחד עם רעות קרישר רכזת פיתוח צוות ההוראה , ד"ר סלים חלבי מנהל המלר"ד, וד"ר ריאד חדאד מנהל המחלקה הכירורגית ב' .

 

 

 

 


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.comעוד בבריאות